Şimdi Ara

Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
61
Favori
54.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba Epic Store ana oyunu bedava verirse platinum versiyonu ne kadara satar?

Tam playstore'dan alacaktım beklemeye geçtim tabi :)
  • Epic, Civ 6’yı ücretsiz dağıtacak söylentilerine istinaden konuyu takipledim. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 18 Mayıs 2020; 4:32:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Gb lık güncelleme an itibariyle geldi. İnşallah çevirmen arkadaşlarımızın işlerini fazlasıyla zorlaştırmaz.
    Bu güncelleme ile ilgili yeniliklerin fiyatı 199 TL yalnız. Yeni DLC miz hayırlı olsun.
    Hemde parayı peşin alıp içeriği 6 ayda parça parça verecekler :)))

Aslında bu DLC yi ilk başta çoğu kişi almayacaktır.

Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 21 Mayıs 2020; 11:22:15 >

• Civilization VI Türkçe Yama ÜCRETSİZ YAYIMLANDI (Anonymous Çeviri)

Bakalım neler gelmiş. Arkadaşlar kontrolünün biraz uzun süreceğini söylemeliyim. Mevcut çevirinin kontrolü yanında, bu DLC de çevrilecek. Güncelleştirmedeki dosyalar, çevirdiğimiz ana dosyaları değiştirmiş mi, satır eklenmiş mi onlara bakacağız. Yeni güncellenmenin satır sayısına henüz bakmadım. Bilgilendirme yapacağız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Bakalım neler gelmiş. Arkadaşlar kontrolünün biraz uzun süreceğini söylemeliyim. Mevcut çevirinin kontrolü yanında, bu DLC de çevrilecek. Güncelleştirmedeki dosyalar, çevirdiğimiz ana dosyaları değiştirmiş mi, satır eklenmiş mi onlara bakacağız. Yeni güncellenmenin satır sayısına henüz bakmadım. Bilgilendirme yapacağız.
    Hocam bu dlc her ay içerik gelecek. Aslında bu DLc yi farklı bir proje olarak çevirseniz genelin daha çok işine gelir.
    Hali hazırda çoğunluk ek paketleri bile alamamışken bu dlc yi indirime girmeden alması zor görünüyor.
    Şu an bir civ oyunu tüm dlcleri ile indirimsiz 500 tl nin üzerinde.
    İndirimli platinium paket bile 160 tl iken kimse kalkıpta bu son dlc yi almayacaktır (en azından belirli bir süre)
    Bu dlc yi çevirmeyi bbeklemek yerine eski dlcleri içeren paketi ayrı yayınlayıp sonra bunun içinde ayrı bir yama yayınlasanız daha iyi olurdu.
    Elbette karar sizin, emeklerinize sağlık

• Pack #1: Maya & Gran Colombia Pack. Adds two new civilizations and leaders, one new game mode*, new City-States, Resources, and Natural Wonders. Available May 2020.
    Pack #2: Ethiopia Pack. Adds one new civilization and leader, one new game mode**, one new District and two new Buildings. Available July 2020.
    Pack #3: Adds two new civilizations and leaders, one new game mode**, new World Wonders, and one new map. Available September 2020.
    Pack #4: Adds one new civilization and leader, one new game mode, new City-States, and numerous new Great People. Available November 2020.
    Pack #5: Adds one new civilization and two new leaders***, one new game mode, a new District, and two new Buildings. Available January 2021.
    Pack #6: Adds one new civilization and leader, one new game mode, new World Wonders, and one new map. Available March 2021.

Oyunun sitesinde yeni DLC'nin işleyiş şekli bu şekilde. Bunlar dışında 6 ücretsiz güncelleme ve dengeleme de olacakmış. Acaba çevirinin gidişatını nasıl etkiler? Umarım gelecek olan güncellemeler ve DLC'ler de çevrilir.

• Civ6 Epic'te free olarak oyunculara sunuldu. Çeviri nasıl bir yol izleyecek, karar nedir?
  • Oyunun önemli dlcleri verilmedi ve zaten neredeyse bir oyun fiyatındalar. Dlcsiz hali oynanır mı sizce ? Yavaş yavaş da dlc alınır sonrada.
  • bu oyunu oyun yapan dlc leri ana oyundan daha önemli oynayan bilir
  • oyun bedava oldu.

buralar dolup taşacak.

türkçe yama, platinum dlc sürümü ile uyumlu her şeyi çevirmişler. yani geçmiş dlc'ler de türkçe. ama burada merak edilen bir soru daha çıkıyor tabiki de ;

önümüzde ki dönem yani "new frontier pass dlc" leri de ileride çevrilmeye devam edecek mi?

bu arada yama ücretsizmiş ama civ6 gibi bir oyunu türkçe kattığınız için teşekkürler. cüzzi bir miktar da olsa bağış yollayacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Mayıs 2020; 19:36:55 >
  • yerimi aldım bekliyorum +1
  • Emeğinize sağlık hem epic games oyunu bedava verdi hem de sağ olsun çevirmenler yamayı bedava yayınlayacak. Umarım bunlar sayesinde strateji oyunlarına olan ilgi artar.
  • rez
  • Elinize sağlık 👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık beklemedeyim
  • Takipteyiz.
  • Elinize sağlık. Tebrik ederim. Yamanın bedava olmasına da sevindik, güzel iş.
  • Selamlar çeviri ne durumda acaba ? cevaplarsanız sevinirim
  • Parayı basıp aldım Civ 6 yı.
    Yama çıkarsa siteyede bir miktar bağış atarız. Bu günlerde desteklemeyi hakeden fazla çeviri kalmadı ortalıkda
  • Selam millet,

Civilization IV oyunu bugün ücretsiz oldu Epic Games üzerinde. Size önerimiz oyunu, hazır indirim de varken, DLCleri ile birlike almanız. Oyuna bugün bir güncelleme geldi, birkaç güne inceleyip, çeviriyi mevcut sürüme uyarlayıp yayınlayacağız.

Sevgiler!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.