Şimdi Ara

citroen c3 fun club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.037
Cevap
23
Favori
267.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• NERDE ?
  • YOK MU C-3 SEVEN ŞURADA YAA...
  • evet derneği yaşatalım. koca forumda c3 fun club yok. gerçi bende satacam arabam dökülmeye başladı. 2004 model bir arabanın 130.000 de olmasının ne anlama geldiğini anlıyorsunuzdur herhal :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLL-MaN

http://forum.donanimhaber.com/m_12097300/tm.htm

arkadaşım forumda her yere eklemen gerekmiyor zaten okuyan sana yardımcı olacaktır merak etme
  • C3 seven var neden olmasın
  • selam arkadaşlar..
    2006 model c3 1.6 HDi var bende. otomobilin motorundan çok memnunum. çekişi olsun yakıt ekonomisi olsun beni bu sınıf bi araç için tatmin ediyor. ancak iç malzeme kalitesi biraz düşük. özellikle kapı içi kaplaması, plastiği otomobilin en kötü yeri diyebilirim. gerçi c3 II'lerde kaliteyi biraz arttırdılar ama.

hazır yazmışken diğer c3 sahiplerine sorayım. arka camlardan çok fazla tıkırtı geliyor. cam biraz açık olsun takır takır sallanıyor. rahatsız edecek seviyede olduğundan arka camları açamıyoruz. aldığımızdan beri bu sorun devam ediyor. servise sorduğumda c3'lerde bu sorun var dediler ve bi bakalım diyip uğraştılar biraz, tamam oldu dediler ancak olmadı hala devam ediyor. bu sorun herkeste var mı yoksa bana mı denk geldi? olmadı dışarda bir ustaya göstereceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: m11880

selam arkadaşlar..
    2006 model c3 1.6 HDi var bende. otomobilin motorundan çok memnunum. çekişi olsun yakıt ekonomisi olsun beni bu sınıf bi araç için tatmin ediyor. ancak iç malzeme kalitesi biraz düşük. özellikle kapı içi kaplaması, plastiği otomobilin en kötü yeri diyebilirim. gerçi c3 II'lerde kaliteyi biraz arttırdılar ama.

hazır yazmışken diğer c3 sahiplerine sorayım. arka camlardan çok fazla tıkırtı geliyor. cam biraz açık olsun takır takır sallanıyor. rahatsız edecek seviyede olduğundan arka camları açamıyoruz. aldığımızdan beri bu sorun devam ediyor. servise sorduğumda c3'lerde bu sorun var dediler ve bi bakalım diyip uğraştılar biraz, tamam oldu dediler ancak olmadı hala devam ediyor. bu sorun herkeste var mı yoksa bana mı denk geldi? olmadı dışarda bir ustaya göstereceğim.

eğer c3'deki arkadan gelen sesleri yok edebilecek bir usta bulabilirsen lütfen burda adını ve açık adresini ver. gidip ellerini öpeceğim o ustanın.

• yasir arkadaşım,
    dediğin gibi arka taraftan çok ses geliyor. özellikle arka rafla bagaj kapağı arasında boşluk olduğundan raf sürekli tıkırdıyordu. ama ona şöyle bir çözüm bulmuşlar. servise gittiğimde bagaj kapağındaki plastik tutuculara (rafı sıkıştırması gereken plastik parçalar) küçük plastik parçalar yapıştırdılar. böylece raf sabitlenmiş oldu. artık ordan ses gelmiyor. sesin büyük bir kısmı kesildi. şimdi sadece arka camlardan çıkan sesten şikayetçiyim.
    c3 sahibi arkadaşlar eğer isterlerse bu aparatların fotoğrafı ekleyebilirim siteye. fikir sahibi olmanız açısından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: m11880

yasir arkadaşım,
    dediğin gibi arka taraftan çok ses geliyor. özellikle arka rafla bagaj kapağı arasında boşluk olduğundan raf sürekli tıkırdıyordu. ama ona şöyle bir çözüm bulmuşlar. servise gittiğimde bagaj kapağındaki plastik tutuculara (rafı sıkıştırması gereken plastik parçalar) küçük plastik parçalar yapıştırdılar. böylece raf sabitlenmiş oldu. artık ordan ses gelmiyor. sesin büyük bir kısmı kesildi. şimdi sadece arka camlardan çıkan sesten şikayetçiyim.
    c3 sahibi arkadaşlar eğer isterlerse bu aparatların fotoğrafı ekleyebilirim siteye. fikir sahibi olmanız açısından.

dediğiniz gibi o aparatların fotoğraflarını ekleyebilirseniz çok sevinirim. belki benim derdime de çare olur.
  • o aparatlara sanırım herkesin ihtiyacı var.
    Servislerde mi bulabilirim acaba sadece?
  • Beyler kusura bakmayın,
    vakit bulup fotoğrafları çekmekte geciktim. gördüğünüz gibi küçük plastik parçalar aradaki boşluğu doldurup rafın sarsılıp ses çıkarmasını önlüyor. c3'lerde böyle bir sorun yaşandığı için servis kendisi böyle bir çözüm bulmuş ve şikayetçi olan müşterilerine yapıyorlar.

citroen c3 fun club
  • bu arada benim soruya hala cevap gelmemiş.. c3 sahibi arkadaşlar, arka camlardan ses geliyor mu diye sormuştum? benim camlardan açıkken çok rahatsız edici bir tıkırtı geliyor.. sizde durum nedir?
  • Valla benim c3 de arka camlardan herhangi bir tıkırtı sesi gelmiyor.
  • benim arka camlardan da geliyor, bagaj kapağından da ses geliyor, daha bisürü yerden de ses geliyor ama bi türlü dezeltemedik. kağnı gibi gıcırdaya gıcırdaya kullanıyoruz aracı bu arada galiba sadece arka camı manuel olanlardan ses geliyor.
  • işte c3 işte ben...

citroen c3 fun club

yalnız arka tıkırtı sorunu benim arabada da var..
  • 06JR530

Kardeşim C3 ünü güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin
  • işte yakında alacağım C3

citroen c3 fun club
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.