Şimdi Ara

Ankara citroen özel servis tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
36.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, citroen için Ankara'da tanıdık güvenilir özel servis tavsiyesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: elos87

Simge Otomotiv Serdar Usta kesinlikle tavsiyemdir.
    Birçok araştırmalar sonucunda Citroen C 3 1.4 benzin lpg aracımın rutin bakım işleri için bugün (14 Mart 2013 saat 11:00) Simge Otomotiv Serdar Usta'yı buldum arkadaşlar. Kendisi ve diğer çalışanları çok ama çok yardımcı oldular. Sanayide Bugüne kadar ticari ahlak seviyesi bu kadar yüksek bir esnafa rastlamamıştım. Kendisi işinin ehli ve bir o kadar da para düşkünü olmaması çok ilgimi çekmiştir. Aracımı tertemiz yaptılar sağolsunlar. Arkadaşlar kesinlikle verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla alabileceğiniz bir tamir bakım servisidir. Yetkili servisten daha kaliteli aynı zamanda bir o kadar da makul bir ticarethane. Oradan çıktıktan sonra 3-4 tane samimi arkadaşımı aradım ve serdar usta'yı önerdim çok farklı biri olduğunu işininde ustası olduğunu aktardım. Böyle esnaf arkadaşların ülkemizde çoğalmasını sağlamalıyız.

Alıntıları Göster
    bakıyorum burada yorum yazanların hemen hemen hepsi servislerin kendileri. reklam yapıyorlar. valla ben ankarada gerçekden ciddi anlamda işini düzgün yapan ve hak ettiği parayı alan servis daha bulamadım. herkes işin üçkağıtcılığında. araçtan anlamıyorsanız arabaya orjinal diye yan sanayi parça takıyorlar ve orjinal parası alıyorlar. veya çıkma parçayı kakalıyorlar. benim tavsiyem mümkün olduğunca ankarada servis kullanmayın hem pahallı hemde gerçekden işini ehliyle hakkıyla yapan usta yok. tecrübelerime dayanarak yazıyorum. ben gerçekten düzgün bir usta bulamadım...
    Ankara'da citröen servisi en iyi neresidir bilmiyorum ama nereye gitmemen gerekiyor onu biliyorum. Doğanlar citröen servisi asla ama asla gitmeyin. Hem arabanıza yazık hemde paranıza. İlk başta uygun ve iyi gibi görünüyor ancak bir süre sonra hem arabanızdan hem paranızdan oluyorsunuz. Ve yaptığının arkasında durmuyor. Sürekli başka problem çıkartıyor
  • bu sorunun cevabı banada lazım ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: ftsrn123

bu sorunun cevabı banada lazım ^^

yardımcı olabilecek yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo_ooo

yardımcı olabilecek yok galiba

Alıntıları Göster
    Çünkü doğru dürüst bir servis yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: arti

Çünkü doğru dürüst bir servis yok

Alıntıları Göster
    Şu ana kadar ankarada sorunsuz çalıştığım tek citroen servisihttp://www.kelepir.gen.tr/9071-ankara-citroen-servisi/details.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador71

Şu ana kadar ankarada sorunsuz çalıştığım tek citroen servisihttp://www.kelepir.gen.tr/9071-ankara-citroen-servisi/details.html

Alıntıları Göster
    ÖZ SİMGE PEUGEOT & CİTROEN SERVİSİ VAR ARKADAŞLAR. BATIKENT YILDIRIMLAR SAN. SİTESİNDE. CARREFOUR'U GEÇİNCE. SAĞLAM BİR SERVİSTİR. TAVSİYE EDERİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferruhferman

ÖZ SİMGE PEUGEOT & CİTROEN SERVİSİ VAR ARKADAŞLAR. BATIKENT YILDIRIMLAR SAN. SİTESİNDE. CARREFOUR'U GEÇİNCE. SAĞLAM BİR SERVİSTİR. TAVSİYE EDERİM.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 2007 yılında C4 aldım ve devamlı gittiğim memnun kaldığım

FS GARAJ

Peugeot - Citroen Özel Servis

Yeni Başkent San. Sit. 1807. sok. (eski 248/3 Sk.) No Ç 58 Ergazi / Batıkent /
    Ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiy2004

Arkadaşlar 2007 yılında C4 aldım ve devamlı gittiğim memnun kaldığım

FS GARAJ

Peugeot - Citroen Özel Servis

Yeni Başkent San. Sit. 1807. sok. (eski 248/3 Sk.) No Ç 58 Ergazi / Batıkent /
    Ankara

Alıntıları Göster
    Tekin Peugeot (ivedik)

Memnuniyet garanti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabasevdasi

Tekin Peugeot (ivedik)

Memnuniyet garanti.

Alıntıları Göster
    Öz Simge Peugeot Citroen Özel servisini tavsiye ederim arkadaşlar

http://www.simgepeugeotankara.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat124

Öz Simge Peugeot Citroen Özel servisini tavsiye ederim arkadaşlar

http://www.simgepeugeotankara.com/

Alıntıları Göster
    Araca bağlı ;

Citroen AX BX CX DS 2cv Yani eski seri için AKSU citroen

c2 c3 c4 için Doğanlar

c5 için AKSU citroen

Saygınlar oto varmış daha gitmek nasip olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Araca bağlı ;

Citroen AX BX CX DS 2cv Yani eski seri için AKSU citroen

c2 c3 c4 için Doğanlar

c5 için AKSU citroen

Saygınlar oto varmış daha gitmek nasip olmadı.

Alıntıları Göster
    Birçok araştırmalar sonucunda Citroen C 3 1.4 benzin lpg aracımın rutin bakım işleri için bugün (14 Mart 2013 saat 11:00) Simge Otomotiv Serdar Usta'yı buldum arkadaşlar. Kendisi ve diğer çalışanları çok ama çok yardımcı oldular. Sanayide Bugüne kadar ticari ahlak seviyesi bu kadar yüksek bir esnafa rastlamamıştım. Kendisi işinin ehli ve bir o kadar da para düşkünü olmaması çok ilgimi çekmiştir. Aracımı tertemiz yaptılar sağolsunlar. Arkadaşlar kesinlikle verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla alabileceğiniz bir tamir bakım servisidir. Yetkili servisten daha kaliteli aynı zamanda bir o kadar da makul bir ticarethane. Oradan çıktıktan sonra 3-4 tane samimi arkadaşımı aradım ve serdar usta'yı önerdim çok farklı biri olduğunu işininde ustası olduğunu aktardım. Böyle esnaf arkadaşların ülkemizde çoğalmasını sağlamalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elos87

Alıntıları Göster
    bakıyorum burada yorum yazanların hemen hemen hepsi servislerin kendileri. reklam yapıyorlar. valla ben ankarada gerçekden ciddi anlamda işini düzgün yapan ve hak ettiği parayı alan servis daha bulamadım. herkes işin üçkağıtcılığında. araçtan anlamıyorsanız arabaya orjinal diye yan sanayi parça takıyorlar ve orjinal parası alıyorlar. veya çıkma parçayı kakalıyorlar. benim tavsiyem mümkün olduğunca ankarada servis kullanmayın hem pahallı hemde gerçekden işini ehliyle hakkıyla yapan usta yok. tecrübelerime dayanarak yazıyorum. ben gerçekten düzgün bir usta bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atura

Alıntıları Göster
    Merhaba kıymetli arkadaşlar,
    8 senedir arabalıyım; pejo ve honda kullandım, şimdi de citroen'im var. Yıllarca gerek yetkili gerek özel servislerde sürüm sürüm süründükten sonra geçen sene şanzıman ses yaptı, sağa sola sordum, arabayı aldığımdan beri götürdüğüm yetkili servis olan otosay'a götürdüğümde şanzımanın değişmesi gerektiği, normalde en az 5.000 TL tutacağı ama hurdalıktan çıkma parça bulursam 1.000 TL'ye halledilebileceğini söylediler. Otosay iyi bir servis ama oradaki ustalar maaşlı çalışan oldukları için tabi ki kendi dükkanında çalışan usta kadar işi sahiplenmelerini bekleyemeyiz, ayrıca büyük bir işletme olduğu için araba başına ayrılan zaman ve ilgi de pek fazla olamıyor. Böyle ağır işlemlere girişmeden önce biraz soruşturmakta fayda var diye düşünerek yaptığım araştırmalar sonucunda Erhan Usta'nın adına ulaştım. Kendisi problemin bilya aşınmasından kaynaklandığını, bu arabaların bu arızayı 200.000 km'de verdiğini, 400 TL civarına hallolacağını söyledi, ben de oralara girmişken triger seti ve debriyaj baskısı ile balastasını da değiştirttim, hepsi orijinal ve 0 parçalarla 950 TL'ye maloldu, bu işlemden beri bir seneyi aşkındır biniyorum, 12.000 km yaptım, arabam gayet güzel, memnunum. Bu işten sonra hep Erhan ustaya gittim, kendisine güvenim tamdır, bu güne kadar gördüğüm en iyi usta, işinin ehli, citroeni gerçekten iyi biliyor, sorunu biraz anlattığınızda şak diye teşhisi koyuyor ve teşhisi hep doğru çıkıyor, servislerin 500-1.000 TL istedikleri sorunları 10-150 TL arası rakamlara hallediyor, en önemlisi de dürüst, Allah korkusu olan bir usta. Pejo-Citroeni olan herkese tavsiye ederim, istanbul yönüne giderken şaşmaz kavşağından sola dönünce ikinci sağda Başkent Otomotiv.
    Saygılarımı sunarım efendim.
  • Tanimadiginiz bir ozel servise arabayi birakip gitmek mantikli degil. Ozel servisten benim de dilim cok yandi. Ankara kalabalik bir sehir oldugu icin ozel servisler musteri tutmak yerine denk getirdigini yolmak zihniyetinde genelde. Tabi isini ehliyle yapanlar da var ona sozum yok. Baska care yoksa arabanin basini bekleyip tek tek takilani sokuleni konteol etmek lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanctum22

Tanimadiginiz bir ozel servise arabayi birakip gitmek mantikli degil. Ozel servisten benim de dilim cok yandi. Ankara kalabalik bir sehir oldugu icin ozel servisler musteri tutmak yerine denk getirdigini yolmak zihniyetinde genelde. Tabi isini ehliyle yapanlar da var ona sozum yok. Baska care yoksa arabanin basini bekleyip tek tek takilani sokuleni konteol etmek lazim.
    ebicim malesef servislerde iş ahlakı kalmamış. yani işini düzgün yapsan müşteri kapsan daha mantıklı değilmi.şuan arabanda sorun var ve ankarada yaptırma taraftarı değilim. yazı bekliyorum memleketime gittiğimde tüm bakımlarını orada yaptırıcam a dan z ye. çok açil olmadığı sürece ankarada götürmüyorum. gerçekden alayı para göz olmuş...
  • quote:

ebicim malesef servislerde iş ahlakı kalmamış. yani işini düzgün yapsan müşteri kapsan daha mantıklı değilmi.şuan arabanda sorun var ve ankarada yaptırma taraftarı değilim. yazı bekliyorum memleketime gittiğimde tüm bakımlarını orada yaptırıcam a dan z ye. çok açil olmadığı sürece ankarada götürmüyorum. gerçekden alayı para göz olmuş...

Alıntıları Göster
    Trabzondayım ama Ankarada bugüne kadar tanıdığım, ilgi ve alakasıyla, iş becerisiyle %100 güvendiğim ve tavsiye ettiğim arkadaşlarında iş yaptırıp memnun olduğu yegane servis Karpa Otomotiv (Akköprü - Ankamall arkası) yetkilisi de Hakan Beydir. Kendilerinde yan sanayi parça bulmanız eğer siz ısrarla istemedikçe mümkün değildir.
  • Arkadaşlar Kesinlikle tavsiye edecegim Ctroen ve peugeot üzerine AKTAŞ tır.
    Sahibi çalışanları cok dürüst ve bugun git yarın gel arabayı bırak git gibi muhabbetler olmuyor yapılabilecek birşey ise kesinlikle yapıyorlar.
    Tamir işlemi biten her aracı iç dış yıkama yapıp temiz bir şekilde teslim ediyorlar.
    Bekleme esnasında bekleme salonu mevcut yada ustaların yanında da bekleyebliyorsunuz.

KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_06

Arkadaşlar Kesinlikle tavsiye edecegim Ctroen ve peugeot üzerine AKTAŞ tır.
    Sahibi çalışanları cok dürüst ve bugun git yarın gel arabayı bırak git gibi muhabbetler olmuyor yapılabilecek birşey ise kesinlikle yapıyorlar.
    Tamir işlemi biten her aracı iç dış yıkama yapıp temiz bir şekilde teslim ediyorlar.
    Bekleme esnasında bekleme salonu mevcut yada ustaların yanında da bekleyebliyorsunuz.

KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

hocam sen sanki aktaş ın sahibi gibisin veya çalışanı. yorumlarına bakıyorum sanki oranın sahibi gibi veya oraya müşteri çekmek isteyen biri gibisin. seninki pek tavsiye gibime gelmedi. kusura bakma ama öyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

Trabzondayım ama Ankarada bugüne kadar tanıdığım, ilgi ve alakasıyla, iş becerisiyle %100 güvendiğim ve tavsiye ettiğim arkadaşlarında iş yaptırıp memnun olduğu yegane servis Karpa Otomotiv (Akköprü - Ankamall arkası) yetkilisi de Hakan Beydir. Kendilerinde yan sanayi parça bulmanız eğer siz ısrarla istemedikçe mümkün değildir.

hocam trabzondan karpa otaomativi nereden anıyorsun...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

hocam trabzondan karpa otaomativi nereden anıyorsun...

Alıntıları Göster
    Bilmeyenler için yazayım. Karpa Otomotiv Hakan Beyin babası en eski Citroen ustalarındandır (Yanık İbrahim). Daha piyasada Citroen yetkili servisleri, Bayraktarlar yokken Citroen satan ve bakımlarını yapan Türkiyedeki üç beş Citroenciden biriydi. Halen Citroen ikinci el araç satışı ve servisi işletmeciliği yapıyorlar.

Ben Trabzondan araştırdım buldum çünkü Citroen hastası biriyim. Kimin ne yaptığını, sattığını, neyi ne kadar bildiğini bilirim. Yine bilmeyenler için yazayım ben bu forumda yıllarca moderatörlük yapmış en eski 50 üyeden biriyim. Reklam için hiçbirşey yapmayacağımı da beni tanıyan herkes iyi bilir. Ayrıca sadece Citroen üzerine kurulmuş bir forumumuz var.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.