Şimdi Ara

çin telefonu ve kamera kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar elimde çinden alinma lenovo a830 telefon ve orjinal sgs3 var. İkisi de 8 mp kameraya sahip. Fakat gelgelelim ki goruntu kaliteleri arasinda cok fark var. A830 guzel hizli olmasina karsin kamerasi s3 e gore cok geride. Ayrica dokunmatikte de ayni sey gecerli. Tabiki fiyatida cok geride s3 ten.
    Simdi sorum şu; çin mali telefonlar arasinda ekran kalitesi +dokunmatik+kamera ozellikleri s3 ile yarisabilen bir model var midir?
    ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mertce kullanıcısına yanıt
    Kamerasi degil ama diger ozellikleri s3 kadar iyi olan zopo c2 veya zp980 oneririm.

• kamera çok önemli. ayrıca dokunmatik ve ekran kalitesi de önemli. İPS panel yazıyor ama çok kalitesiz İPS panelleri var. İPHONE lardaki gibi bir İPS paneli olan cihaza ben ips panel derim. dokunmatik hakeza aynı.
    Velhasılı kelam bir S3 kalitesindeki ÇİN telefonu üretmek bu kadar zor mu? maliyetleri yükseltebilir ama S3 fiyatından yüzde 30 aşağı fiyatlı olursa çok satar gibime geliyor.
  • Xiaomi Mi3 bakın Sony'nin ExmoR sensörlerini kullanıyor. Ips panele sahip fakat kim tarafından üretiliyor bilmiyorum. Sharp ya da Lg ise iyidir. Zaten iPhone'ların panellerini de LG ve Sharp üretiyor.
  • Huawei nin ekrani ve dokunmstigi iyi bence. Daha önce ideos x5 im vardi. Ordan biliyorum. Kalite li ekran ve dokunmatik vardi. Tek sorunu kamerasiydi. Huawei de kamera konusunda zayıf.

• Huawei nin ekrani ve dokunmstigi iyi bence. Daha önce ideos x5 im vardi. Ordan biliyorum. Kalite li ekran ve dokunmatik vardi. Tek sorunu kamerasiydi. Huawei de kamera konusunda zayıf.

• Huawei P6 kullanıyorum, kamerasini S3 ve nexus4 ile kıyasladık her ikisiyle de aynı kalitede hatta P6 birazcık daha iyi. Telefonun diğer özellikleri de güzel.

• tcl idol x kullanıyorum kamerası değil s3 s4 le kapışır sony f2.2 kullanıyor.
  • ascend p6 neredeyse s3 ile aynı fiyat. tcl idol x alınabilir ama bataryası ekranı nasıldır tabi onlarda önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

tcl idol x kullanıyorum kamerası değil s3 s4 le kapışır sony f2.2 kullanıyor.

Idol x ekran acik süresi 3 g ile kac saat?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertce

quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

tcl idol x kullanıyorum kamerası değil s3 s4 le kapışır sony f2.2 kullanıyor.

Idol x ekran acik süresi 3 g ile kac saat?

2000mah bataryası var hesabını sen yap. yoğun kullanımda akşamı zor ediyor. 3g kullanmadığım için bilemiyorum süresini. az kullanımda oyun felan oynamaz gps açmazsan 2g ile 2 gün gidebiliyor.almayı düşünen arkadaşlar için söylüyorum sd kart desteği yok. 16 veya 32 gb rom seçenekleri var. ama ekranı mükemmel diyebilirim. dokunmatiği ve hassasiyetide keza öyle. tek eksiği bataryası 2000 ve çıkarılamıyor oluşu ve sd kart desteğinden yoksun olması. çok tarz telefon inceliği hafifliği incecik ekran çerçevesi ile oldukça cezbedici.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.