K

Teğmen
01 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evimde güneş enerjisi de takılı.Yıl içerisinde fazla kullanılmayacak.Aşağıdaki hangi ürün işimi tam manasıyla görür.
1.Ariston next
2.Ferroli Sky f
3.ECA HGW 11
4.Baymak BH 11
Lg klimalarda inverter serisinde 4 model var.
Econa
Deluxe
Deluxe Plus
Prestige
Bu modellerin genel farkları nedir acaba?Özellikle Deluxe ve Deluxe plus bütçeme biraz daha uygun bu ikisinin farkını merak ediyorum.
15 m2 lik odaya 9000 luk (Kuzey cephe,akdeniz,Isı yalıtımı var,ara kat)
45 m2 odaya 24000 luk (Güney,doğu cephe,Isı yalıtımı var,ara kat,salon ve mutfak bir) düşünüyorum.Sizce yeterlimidir.
Sitenin dis kapisina çipli kilit yapmislar acaba bu nfcli telefona çipin ozellikleri yuklenip acilabilinirmi?Yani yanimizda çipi tasimak yerine telefonu tutsak olmaz mi?
Chuwi v88 ile pipo u8 arasında kararsizim ozellikler ayni ama chuwinin sd kart cikintisi, tuslarinin konumlari rahatsiz ediyor ama chuwi hakkinda yeterince bilgi ve inceleme varken pipo hakkinda bulamadim.
Pipo u8 kullanan varsa yorumlarini almak istiyorum.wifi cekimi, nereden alinabilir ...vs
Malum lpg takılınca stepne boşa çıktı ve uzun seyahatlarda bagajda yer açmak için stepneyi yanıma almak istemiyorum.Bu lastik spreylerinden kullanmis olanlar memnun kaldiklari veya kalmadiklari urunlerin ismini yazarlarsa ondan alalim.
GUNK diye bir marka var fiyati digerlerinden pahali acaba nasildir kullanan varmi?
Golf 6 1.6 102 hp aracim var.prins taktirmaya karar verdim(baska marka degil)
Balikesir veya bursada bu isi yaptiranlardan yorum alabilirmiyim nerede yaptirabilirim ve nasillar.
1000-1500 tl arası notebook ultrabook tavsiyesi verebilecek arkadaş varmı?
Ekran 13,3 veya en fazla 14
ekran kartı pes ve fifa için yeterli olsun
işlemci i5 tercihim

şu model hoşuma gitti ama dvd rw dan dolayı ağılığı fazla gibi nedersiniz?Şimdiden teşekkurler.

https://www.istanbulbilisim.com.tr/probook-c5d18es-4340s-hp-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,36663.html
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 456
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 7.055 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.