Şimdi Ara

Şebeke çekim gücü en iyi android telefon hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
2
Favori
42.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar her telefonun kendine göre özellikleri bulunuyor. Ancak benim asıl merak ettiğim konu başlıkta yazdığı gibi şebeke çekim kalitesi ile ilgili! Hangi telefonu alırsam diğerlerinin az çektiği yerde güçlü olarak çeker? Mesela p9 da bununla ilgili çift anten falan duymuştum ya da techworld sitesinde mi6 incelemesinde mi6 nın 4 adet antene sahip olduğundan falan bahsediliyordu gerçek mi değil mi bilmiyorum. Öğrenmek istediğim bu tür özellikler gerçeği ne kadar yansıtıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• huawei p8 kullaniyorum dostum cidden sinyal seviyesinde iyilesme yapiyor samsung un sanirim note cihazi ayni operatorde karşılaştırınca o cekmezken benimki 2 dis çekiyordu,eski htc telefonum 2 dis 3g cekerken benimki fulle yakin çekiyordu bir tik daha iyi cekiyor her halukarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huaweinin genel olarak böyle bir başarısı var sanki hemen hemen her telefonunda buna yakın yorumlar okudum farklı sitelerden.

• Aynen öyle... Eşime huawei p10 lite aldım arka odalarda htc one m9 ile konuşamazken, huawei p10 lite canavar gibi gorusturuyor... Şaştım gerçekten...

• Xiaomi Mi 6 konusunda yorum yapan olmamış! İllede xiaomi mi 6 çekim gücü hakkında bilgi rica ediyoruz :)

• Huawei üst seviyelerde 4 anten kullanıyor. Zaten baz istasyonlarınıda onlar yapıyor olsun o kadar

• Huawei'nin 4 antenli modellerinden kullanan var mı acaba çekimin zayıf olduğu bölgelerde? Bir de hangi modeller bunlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan Samsung Galaxy Note Fan Edition kullanıyorum ve diğerlerinin çekmediği yerde çekiyor. Bunu bariz bir şekilde denedim ve gördüm. Çekmeyen telefonlar listesinde iphone6 da var. Huawei'nin sd 625 li bir modeli vardı o da 4 antenli diyorlardı ama onun çekmediği yerde de çekiyor tabi şarjı da buna bağlı olarak zayıf çeken yerlerde hızlı bitiyor.

• Anten çok önemli. Huawei anten ürettiği için özeniyor olabilir. Ama samsunglar da yenileri başarılı.

• Xiaomi Huawei arasında kaldım şebeke çekim gücü yüksek bir akıllı amiral gemisi alacağım hangisini tavsiye edersiniz

• Xiaomi cihazlarda genelde 4.5G nin band 20 si olmuyor. Dolayısıyla bir basamak eksik başlanıyor. Ama genel olarak en iyi çeken cihazlar samsunglar tecrübe ile sabittir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei'nin SAR değerleri anteni kuvvetli olduğu için daha yüksek olabilir mi? Dikkat etmek lazım, anvantajlarını konuşurken dezavantajlarını unutmayalım.
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Ben bir ara mi6 kullandım bu konuda çok başarılı olduğunu söyleyemem.
  • Böyleymiş

P9

P10

• Hort olarak ben bildiyim kadarıyla en iyi en güçlü şebeke çekim gücü olan cihaz xiaomi mi 9 dimi ?

• kullanan deneyen ancak yazabilir samsung lar bu konuda çok kötü...

Mi 10 serisi deneyenler Huawei p40 ve 30 serisi deneyenlerde iyi diyeceklerdir...
  • Uzun lafın kısası şebeke çekim gücü hiç kimin umurunda diyil, wifi bunları kör etmiş, benim derdimi benim gibi denizçiler,okeanın ortasinda olup da şebeke signal arayanlar anlar

• 7 sene içerisinde bu konu çevresinfe yapılan yorumlara bakacak olursak bu konuda firmaların belirli bi kriteri yok telefonlar arasında şebeke çekim gücünü kıyaslayabileceğimiz bir etken yok galiba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gercekten bende merak ediyorum suan sebekesi en iyi ceken marka hangisi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.