T

Yarbay
11 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Taksiciyim ; komşum olan ağır kanser olan tanıdığımı tıp fakültesi acil servisine yetiştirmek isterken, Trabzon'da kontrol noktasında durduruldum önümde 5 araç olduğu için , trafik polisine dedim ki " Kanser hastası var izin istesem, poliste dedi ki , 2 dk bekleyemez mi ? Bunun üzerine yüzümü astım diye beni göndermedi . Kemer ve Taksimetreden ( Taksimetre ağır suç araç trafikten men ediliyor bir de ) Oysaki ben komşumdan para bile almadım ve acil olarak , Acil servise gidiyorum.Taksimetreyi kemeri mi düşünecem.

Ben, Trafiği mahkemeye vermeye karar verdim. Tecrübeli arkadaşlar prodesür konusunda yardımcı olabilirler mi. ? Acil durumun Taksimetresi mi olur ?

Sohbet ettiğim arkadaşı, tartışınca mesenger kişi listesinden çıkardım, sonrasında sohbet etsem de kişi listesine eklenmiyor.
Yazıştığım kişiyi tekrar kişi listesine eklemenin bir yolu var mı,
ne o ne de ben aktif olduğumuzu görebiliyoruz.
Cuma günü, Telefon almanın arefesinde kayıt vergisine yapılan fahiş zammın verdiği öfkeyle aslında güvenmediğim, Facebook sayfası olan Mega Mobile Mi 8 siparişi verdim.
Ama dolandırıcı çıktılar. 2500 ₺ gönderdim ama telefon yok tabi ki. Elde sadece Banka hesap numarası ve Gürcistan a ait telefon numarası var. (Bunlar Gürcistan'a faaliyet gösteren Türkler)

Şimdi ben bunları dava edebilir miyim yoksa yediğim kazığın üstüne bir lise su mu içeyim
Yağlı radyatör ararken, elektrikli alüminyum radyatör gördüm. Kullanan var mı ?
Özellikleri çok iyi ebatları konveksiyonlu ısıtıcılar gibi,elektrik tüketimi çok düşük ortalama 750 wat civarı. Fakat 2500 watlık ısıtıcılar kadar ısıtıyormuş. Bu beni huylandırıyor 750 watlık cihaz o kadar nasıl ısıtacak. Eğer öyleyse çok iyi cihaz ama güvenemiyorum. Fikri olan var mı ?
Arkadaşımın facesinde paylaştıkları ekli olmayan yabancı kişilere açık yani beğenebiliyorlar da yorum da yapabiliyorlar da. Bunu nasıl kapatabilir yani sadece sadece arkadaşları beğensin yorum yapsın.
Dün w tablet aldim. Telefondan tablete bluutooth ile dosya gondermek istedim almadi. Bende urunu iade etmek istedim teknosa durumun normal oldugunu windows tabletlerde bluuth ile dosya transferi olmadigi soyledi.
Gorevli dogru mu soyluyor acil cevap verir misiniz
80 km hızla giderken , araçtan ses geliyor diye yol ortasına duran kamyonete arkadan çarptım. Sağ farım kırıldı kaportam biraz hasar gördü.
Tutanak tutturduk ben sanıyorum ki hakl lan benim meğerse yasalara göre duran araca çarptığım için ben suçluyum. Adam keyfi olarak virajda duracak işaret levha koymayacak dörtlüleri yakmayacak. Gene de ben suçlu olacam. O esnada karşı yönden araç gelmese kurtarcaktım ama şans işte.
Sigortaya gimekten vaz geçtim bende Allahtan diiyorum o kişi daha beter kazaya maruz kalsın.
Mesajını geç gördüm, önceki sayfalardan yaptım düzeldi, hafıza kartını çıkartmadım sorun çıkmadı yan
W 8.1 e güncelledikten sonra pc ve telefon blututu birbirlerini görmemeye başladı. Sadece en başta eşleştirdiğimde birbirlerini gördüler. Telefon pcyi görmüyor pc de telefoSizlerde de böyle mi oldu nasıl düzelecek ?

Nerden yükledim 8.1 i al başına bela
Önceleri nadiren şimdiyse sıkça olmaya başlayan bi arızam var. Vidyoya da çektim ordan daha iyi anlaşılır. Marşa bastığımda göstergeler normalce yanıp sönmüyor ısıtma bujisinin ki hiç yanmıyor ve motor çalışamıyor. Kapatıp tekrar deneyince bazen 2. de bazen 5. de motor çalışıyor. Bazen de ilk seferinde çalışıyor. Tamirciye ve servise götürdüğümde normal çalıştığı için arızayı gösteremedim. Sizin bir fikriniz var mı bu arıza neden oluyor ?
Hakkında
Konum: Trabzon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Mesaj Sayısı: 2.510
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.773
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 8.714 (Bu ay: 164)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 719 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.