Şimdi Ara

CHP'li Faik Öztrak'tan fıkra gibi S-400 açıklaması: Alınmasını Kemal Kılıçdaroğlu istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'nin her fırsatta karşı olduğunu dile getirdiği S-400'ler hakkında fıkra gibi bir açıklama yaptı. Öztrak, S-400 hava savunma sisteminin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun istemesiyle alındığını iddia etti.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'nin her fırsatta karşı olduğunu dile getirdiği S-400'ler hakkında fıkra gibi bir açıklama yaptı.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı (MYK) sonrası kameraların karşısına geçti.

S-400 AÇIKLAMASI

Kemal Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı Ünal Çeviköz'ün CHP'li milletvekillerinin de tepkisini çeken yeni ABD Başkanı Biden'dan "demokrasi talebi''nde bulunmasına değinmedi. Ancak; Çeviköz'ün CHP iktidarında S-400'lerin aktive edilmeyeceği garantisi vermesine itiraz etti.

Kılıçdaroğlu'nun önceki açıklamalarının aksine, hava savunma sistemlerinin alınmasını isteyen partinin CHP olduğunu savundu.

HDP İLE "GİZLİ ANAYASA" ÇALIŞMASI

CHP Sözcüsü Öztrak, Kılıçdaroğlu'nun 2018'deki "anayasa taslağı hazır'' açıklamasına rağmen partinin HDP ile ''gizli anayasa'' için masaya oturmadığını savundu.

DEMİRTAŞ'A KOL KANAT GERDİ

Öztrak, HDP'nin terörden tutuklu eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'a özgürlük çağrısını yineledi ve ''yanındayız'' mesajı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atmaca57 -- 26 Kasım 2020; 8:46:41 >

• CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu.

S-400 FÜZELERİ

Türkiye'nin Rusya'dan alacağı S-400 hava savunma sistemlerine de değinen CHP Lideri,"Birbirine uyumsuz silahlar alırsanız olumlu sonuçlar doğurmaz. Uyumun sağlanması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,

"Neden alındı kimse bilmiyor. Kim bize saldıracak? Yunanistan'la mı kavga edeceğiz?" demişti. CHP lideri daha sonra ABD-Yunanistan tatbikatına ilişkin ''ABD Yunanistan'la tatbikat yapıyorsa sen de S-400'leri aktive edeceksin." demişti.

Kemal Kılıçdaroğlu dış politika ilgili açıklamalarda bulundu. 'Dış politikayı 180 derece değiştireceğiz" diyen Kılıçdaroğlu "S-400'leri geri mi vereceğiz" sorusuna şöyle cevap verdi:

"Alındı bir sefer, tabii niye alındı onu kimse bilmiyor. Kim bize saldıracak? Suriye'de de S-200 var, başında da Rus askerleri var. Suriye hava savunma sistemi Orta Doğu'daki en güçlü hava savunma sistemi. Herkes biliyor bunu. Irak mı, İran mı bize saldıracak? Kasr-ı Şirin'den bu yana İran'la hiçbir sorunumuz olmamış. Rusya mı bize saldıracak? Silahlar zaten onların. Yunanistan'la mı kavga edeceğiz? Yunanistan NATO'da."

"OLSUN EFENDİM"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin bir hava savunma sistemine ihtiyacı yok mu?" sorusu üzerine, "Olsun efendim, o ayrı bir şey ama topluma neyi, niçin, nasıl yaptığınızı oturup anlatmak zorundasınız." diye konuştu.

• Başörtüsü sorununu çözen KK

S400 lerin de alımını da yaptı..

Fıkra bu kadar..

• öztrak soyisminin artık siyasette yasaklanması lazım.

• Konuyu açmak için harcadığın emeğe ve zamana çok acıdım. Tencere boş boş, milletin bu tip hayali siyaset umrunda bile değil.

• Hasta mısınız la siz?

Adam S400'leri aktive edebileceksen almanı destekleriz, etmeyecek hurda olarak bırakacaksan alma, milletin parasını helal etmeyiz demiş.

Çarpıtmak konusunda master yapmış adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne s4000 müş akadaş.Al ulan bence alnması hataydı.Hadi bakalım.İşe bak yahu.Alınmasın diyeni asi deyip içeri atacaklar neredeyse.

sanki onlar hancı

halkına yabancı

biz ise kiracıyız da

evden atmalı

birisi oy peşinde

öteki rant işinde

kıyamet değilse bile

bişey kopmalı

• Yavaş dön Öztrak hızına yetişemiyoruzCHP'li Faik Öztrak'tan fıkra gibi S-400 açıklaması: Alınmasını Kemal Kılıçdaroğlu istedi 

• Yakında CHP'den "Ak Parti'yi aslında biz kurduk" açıklaması bekliyorum.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    CHP'li Faik Öztrak'tan fıkra gibi S-400 açıklaması: Alınmasını Kemal Kılıçdaroğlu istedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu.

S-400 FÜZELERİ

Türkiye'nin Rusya'dan alacağı S-400 hava savunma sistemlerine de değinen CHP Lideri,"Birbirine uyumsuz silahlar alırsanız olumlu sonuçlar doğurmaz. Uyumun sağlanması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

"Neden alındı kimse bilmiyor. Kim bize saldıracak? Yunanistan'la mı kavga edeceğiz?" demişti. CHP lideri daha sonra ABD-Yunanistan tatbikatına ilişkin ''ABD Yunanistan'la tatbikat yapıyorsa sen de S-400'leri aktive edeceksin." demişti.

Kemal Kılıçdaroğlu dış politika ilgili açıklamalarda bulundu. 'Dış politikayı 180 derece değiştireceğiz" diyen Kılıçdaroğlu "S-400'leri geri mi vereceğiz" sorusuna şöyle cevap verdi:

"Alındı bir sefer, tabii niye alındı onu kimse bilmiyor. Kim bize saldıracak? Suriye'de de S-200 var, başında da Rus askerleri var. Suriye hava savunma sistemi Orta Doğu'daki en güçlü hava savunma sistemi. Herkes biliyor bunu. Irak mı, İran mı bize saldıracak? Kasr-ı Şirin'den bu yana İran'la hiçbir sorunumuz olmamış. Rusya mı bize saldıracak? Silahlar zaten onların. Yunanistan'la mı kavga edeceğiz? Yunanistan NATO'da."

"OLSUN EFENDİM"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin bir hava savunma sistemine ihtiyacı yok mu?" sorusu üzerine, "Olsun efendim, o ayrı bir şey ama topluma neyi, niçin, nasıl yaptığınızı oturup anlatmak zorundasınız." diye konuştu.

• CHP'li Faik Öztrak'tan fıkra gibi S-400 açıklaması: Alınmasını Kemal Kılıçdaroğlu istedi

• up

• allah kahretsin bu muhalefeti , ülke yönetiminde olmamalarına rağmen ülkeyi ne hale getirdiler

• 2,39dk itibaren başlıyor

• S400 dogru bir karardi.kilicdaroglu desteklemisse tebrikler

• daha geçen günlerde bizi iranmı vurucak yok rusyamı vurucak çöp gereksiz doğrusunu büyük abilerimiz bilir tarzında birşey demişti ne savunması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Kasım 2020; 12:7:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAUANKA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu.

S-400 FÜZELERİ

"OLSUN EFENDİM"

bilmediğimden soruyorum bu s-400 ün bize olağanüstü faydası nedir çok büyük bir faydası olduda biz mi bilmiyoruz caydırıcılığı mı oldu diğer ülkeler çok mu korkmaya başladılar yani öve öve bitirememenizin sebebi nedir mesela yunanlar fransadan uçak almişler hepsini avlayacak mi bu s400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 26 Kasım 2020; 13:29:41 >

• hapocod kullanıcısına yanıt

Yapma ya.

AKP nin en ucra ilin en ucra beldesindeki mahalle başkanı şunu şunu yaptı diye aylarca zirvede konu tutun.

CHP sözcüsü ve CHP dış politika sorumlusu akla ziyan skandal açıklamalar yapsın, tencere boş edebiyatı yapın.

Beni daha fazla konuşturup adminlere banlatmayın. Konuyu başka yerlere çekip de boş goy goylar çevirmeyin !

• quote:

Orijinalden alıntı: atade28

Yapma ya.

AKP nin en ucra ilin en ucra beldesindeki mahalle başkanı şunu şunu yaptı diye aylarca zirvede konu tutun.

CHP sözcüsü ve CHP dış politika sorumlusu akla ziyan skandal açıklamalar yapsın, tencere boş edebiyatı yapın.

Beni daha fazla konuşturup adminlere banlatmayın. Konuyu başka yerlere çekip de boş goy goylar çevirmeyin !

Önce üslubunu düzelt insanca yaz, burası senin insanlara atar yapacağın biryer değil. Onu ancak kendi mahallende yaparsın. Haddini bil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden ergenekonun toprağa sakladığı silahlar vardı. Onları bulmak için gizli tanıklar felan vardı samanyolu tvde akşama kadar haberleri dönerdi saçma sapan yerlerden 2 gün önce kendi gömdükleri silahları tekrar çıkartırlardı orduyu böyle böyle bitirdilerdi. Şimdi de gizli anayasa çıkmış. Hani nerde diye sorsak eee gizli diyecekler. Çok iyi ya yemin ediyorum bu ülkeyi yönetmek için 80 ıq yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.