Şimdi Ara

Chevrolet konusunda yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok hoş bi chevrolet aveo buldum ancak kime sorsam alma chevrolet diyor. Yedek parça bulaman, anlayan usta yok vs vs. Türkiyeden çekilmiş diye ancak bikaç bilgili arkadaş zorunlu 10 yıl destek verecekler dediler. Tam bi yorum yapabilecek fikir verebilecek varmı bu chevrolet konusunda?

Araç da bu;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-son-gunler-41-binden-37-700-dustu-yeni-nesil-brc-tuplu-402131580/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 23 Nisan 2017; 12:13:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

alma

• "Lojitisyen" hocam konuya bekleniyorsun!

• r0ket kullanıcısına yanıt
    Adam hiç bir açıklama yapmadan "alma" demiş, sizde gülmüşsünüz?

Sebep??

*Ben her iki yorumda da komik bir durum göremedim. Açıklayan olur ise hep beraber gülmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Sebep??

*Ben her iki yorumda da komik bir durum göremedim. Açıklayan olur ise hep beraber gülmek isterim.

bana kastın mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Sebep??

bana kastın mı var ?

Kimsin ki sana kastım olsun? Tanımam etmem.

Doğru düzgün trollemeden yorum yap yeter. Kim olduğun çok önem taşımıyor.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Smileyi görünce güldüm ne var bunda?

• Bence de alma.Kararlarini baskalarina gore alan insanlar yuzunden piyasa bu halde.2005 corollalar 40 bine 2010 pololar 45 bine satiliyor herkesin sevdigi laf etmeyecegi bir araba al sonra bu yapida biri cok uzulur insanlar fiyat fayda iliskisini bilmez sadece markaya dayali bir anlayis var ulkemizde

• Anlayan usta yok mu ? Ben daha chevroletten anlamayan usta görmedim. Bütün opel servislerinde chevrolet logosu da var dikkat ettiyseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

Smileyi görünce güldüm ne var bunda?

İşte neye gülüyorsun? Merak konusu oldu! Bende; neye güldüysen bize de anlat da, bizlerde gülelim dedim. Ne var bunda??

Konu açmışsın -ki sanıyorum(!) araç hakkında merak ettiğini soruyorsun- alma diyerek smile koyan adam gülüyorsun???

Asıl amacın; konu açıp araç hakkında bilgilemek olmasa gerek? Yoksa "alma" diyen adama, "niye kardeşim" diye sorulur. Gülücük atılmaz...
  • Bir araca 35-40.000TL verecek adam, ona buna sormaz. Öncelikle konularını ve kullanıcı yorumlarını okur, durumu didikler, +- bulduğu yerleri masaya yatırır, sonra sonuca ulaşamadığı yerleri kullanıcılarına sorar. Son kararını kendi verir.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_581/tt.htm

Bu Chevrolet'in 10 yıl garanti mecburuiyeti verdiği her yerde yazıyor. Sanayi parçacı ve usta kaynıyor(motor şanzıman opel ile aynı zaten). Nedir bu parça usta sorunu, kim çıkarıyor bu saçmalıkları?

Kim olacak? Daha aracı almamış/kullannamış mahalledeki Ahmet abi/amca...
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Peki ilandaki araç için ne diyorsunuz?

• quote:

Kullandığım bir araç değil, fikrime göre;

Donanımı yüksek, 4 ileri otomatiği her ne kadar eski kalsa da sorun çıkartmaması yönünden iyidir, Corsa daki aynı motor ve okuduğumdan çıkarttığım sonuca göre; araç fazla yakıyor, lpg siz binmek mümkün değil.

Beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyorsanız, detay inceleme sonucunda alınabilir.
    Ama bana göre fiyatı pahalı, bu fiyata 2010-2012 arası Cruze AT alınır, en azından B sınıfı araç yerine C sınıfı araca binilir.
  • 10 senedir Chevrolet Lacetti kullanıyorum araca parça bulamıyoruz genelde at arabasından parça söküp kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman ÖZBAY

10 senedir Chevrolet Lacetti kullanıyorum araca parça bulamıyoruz genelde at arabasından parça söküp kullanıyoruz.

• quote:

Fıyatı yüksek yazılmış bence. Cruze fiyatına aveo alma arefesindesiniz. Madem böyle bir bütçeniz var cruze öneririm. Hem daha oturaklı hem üst segment ...

• bizde eski Aveo var, satıp yeni Aveo almayı düşünüyorum.
  • 27k km de ltz otomatik var. 2 yıldır kullanıyorum. Aracı 38 den ilana koyacaz. Ama LPG li almayın ne zaman subap eriyecegi belli olmuyor lakin 60-70k km de ise aracınız LPG nin ne zaman takıldığı önemli. Bence benzinli al kendin LPG tak senelerce kullan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.