Şimdi Ara

Bu araç bu fiyata alınır mı ? (sıfır Renault Captur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
12.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıfır araç almayı düşünüyorum. Hem ilk aracım olacağı hemde araçlardan pek anlamadığım için 2. elde kazıklanmamak adına sıfır araç almayı tercih ettim. :) ama fıyatlar malum yüksek ben 90 lık birşey düşünüyordum ama özel derslerim çok olduğu ve normal okul dönemınde 10 aylık süreçte çok km yapacağımdan dolayı (10 ayda yaklaşık 15-20 bin km)dizel araç almam gerekiyor. Rahatlık açısından da otomatik düşünüyorum.

Yoğun araştırmalarım sonucunda dizel otomatık yerden yuksek araç olarak en uygun renault captur görünüyor. Aracı test ettim güzel görünüyor.
    Bir tanıdık vasıtasıyla en son renault bayısınde 113 bin tl ye indirdim aracı ıcon paket. Aracın liste fiyatı 130-133 civarı

1)Sizce 113 bin tlye almalı mıyım?
    2)Aracı 3 4 yıl sonra satmak istesem satabilir miyim? 2. el pıyasası nasıl
    3) Başka önerebileceğiniz bu şartlarda araç var mıdır?
    4) Daha önce capturu kullanan arkadaş oldu mu aranızda yada çevrenizde?

Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Saçmalık gayet de iyi satıyor bu araç.Son model Mercedes jipini satıp captur alan var ne diyorsun sen. Ayrıca tasarım işi görecelidir ama bu aracı çirkin buluyorsanız bence kendinizi sorgulamalısınız!

Alıntıları Göster
    Reno ve sen cvp yazmaya degmez bozuk plak gibisin hep ayni lafları tekrar ediyorsun mercedesini satıp reno almıyormuş ta muş muş muş
    cnyttt kullanıcısına yanıt
    cnyttt demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Son çıkan suv araclardan sonra pek ilgilenen kalmadı

Sokagimda bi tane var cok cirkin bir arac bana göre ikinci elinde zarar edeceginiz kesin
    Saçmalık gayet de iyi satıyor bu araç.Son model Mercedes jipini satıp captur alan var ne diyorsun sen. Ayrıca tasarım işi görecelidir ama bu aracı çirkin buluyorsanız bence kendinizi sorgulamalısınız!
  • yardımcı olabilecek birisi yok mu?
  • Son çıkan suv araclardan sonra pek ilgilenen kalmadı

Sokagimda bi tane var cok cirkin bir arac bana göre ikinci elinde zarar edeceginiz kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Son çıkan suv araclardan sonra pek ilgilenen kalmadı

• quote:

Alıntıları Göster
    Reno ve sen cvp yazmaya degmez bozuk plak gibisin hep ayni lafları tekrar ediyorsun mercedesini satıp reno almıyormuş ta muş muş muş
  • alma hocam passat al
  • Güzel araç, test sürüşü yapmıştım hoşuma gitmişti. Segmenti dahilinde başarılı, makyajla beraber ufak kusurları da halletmişler. Performansı zayıf ama yakıtı avantajlı.

Bu paraya kesinlikle alınır, güzel fiyat almışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 13 Temmuz 2018; 23:0:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

alma hocam passat al
    hocam 50 bin destek çık alayım :D
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    tek kafama takılan test sürüşünde klıma açtım. Performansında hafif eksilme var gibi hissettim o kafama takıldı. gerçi çok hor kullanan birisi değilim 100 ü geçmem genelde
  • Captur şu sanderonun şekilli şüküllüsü mü

100 bin liraua dolar al. Kasim gibi mercedes alirsin
  • Gayet alınası bir araç. Emsal fiyatlanmaya ve donanım tartılıp karar verilmeli.

B sınıfı olduğu atlanmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 13 Temmuz 2018; 23:5:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0B46CB32A

Gayet alınası bir araç. Emsal fiyatlanmaya ve donanım tartılıp karar verilmeli.

B sınıfı olduğu atlanmasın.
    Hocam performansta sıkıntı yaratırmı. birde 3 4 sene sonra satmak istesem elden çıkarmada çok değer kaybedermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lardo

tek kafama takılan test sürüşünde klıma açtım. Performansında hafif eksilme var gibi hissettim o kafama takıldı. gerçi çok hor kullanan birisi değilim 100 ü geçmem genelde

Alıntıları Göster
    Her araçta klima açılması durumunda biraz performans eksilmesi olur bunu kafaya takmaniza bile gerek yok.Zaten 100'ü gecmiyormuşsunuz aracın performansı hayli hayli ihtiyacınızı karşılar. Emin olun bu fiyata bu kalitede jipi başka yerde bulamazsınız. Ayrıca renaultların 2. eli gayet iyidir istediğiniz zaman aracı elden çıkarabilirsiniz. Herkes size imrenecek hocam şimdiden hayırlı olsun yeni aracınız

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.lardo

hocam 50 bin destek çık alayım :D

Alıntıları Göster
    hocam sıfır takıntın varsa bilemem de araştırınca illa bulursun temiz
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-2018-ocak-trafik-cikisli-renault-captur-567705344/detay

Fiyat iyi muhtemelen aracı bayiler 120 civarına bırakıyor, 104 e ucuz buda ama renk seçeyim sıfır olsun bizim olsun diyorsan 12bin tl gözden çıkabilir. Ben olsam bunu vs alır kalan parayı direkt yatırım...
  • Bence yeni dizellerden uzak durmak gerek. Almayan pişman, alanda 50-60bin sonra dpf gibi sorunlardan dolayı pişman. Bir fiil yapacağınız yol 50km yi bulmayacak daha motor tam ısınmadan duracaksanız. Dur kalk trafiğe çok girecekseniz bence atmosferik benzinden lpg ye dönün derim.

Arada bir basın DPF temizlenir kafanızı yormayın diyen arkadaşlar doğru diyecekler yapışan karbon artıkları temizleniyor kısmende olsa rejenerasyon oluyor ancak daha sonraları kül birikmesi oluyor zıkkım DPF ucuz birşeyde değil.
  • b suv 2008 alınır bence, kadjar olsa tamam da captur şahsen aklımın ucundan geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-2018-ocak-trafik-cikisli-renault-captur-567705344/detay

Fiyat iyi muhtemelen aracı bayiler 120 civarına bırakıyor, 104 e ucuz buda ama renk seçeyim sıfır olsun bizim olsun diyorsan 12bin tl gözden çıkabilir. Ben olsam bunu vs alır kalan parayı direkt yatırım...
    Ya boyle arac dusuk km de satanlardan iskilleniyorum insan yeni aldigi arabayi niye sataeki bir sıkıntısı yoksa

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.