Şimdi Ara

cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
639
Cevap
23
Favori
46.856
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    134 Mesaj
    Kredi kartına başvurdum bu ikinci hafta daila başvurunuz inceleniyor yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şifrelarin kredi kartı ile beraber gönderilme olayına son verileli yıllar oldu. Müşteri hizmetlerini arayın ya da sms ile şifre belirleyin.
    |
    |
    QarekTyphon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şifrenin sms ile gelmesi gerekiyor zaten ayrıca müşteri hizmetlerini aradım neden 1 haftada şifre gelmediğini bilmiyorlar daha kendilerinden haberleri yok
    |
    |
    Kıdemli Yarbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

? Spotify ? Steam ?
  • Yarbay
    3241 Mesaj

ben kartı çoktan aldım aktif değil şifre göndermiyorlar sms ile bir buçuk haftadır şifre yok
    |
    |
    inexo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

? Spotify ? Steam ?
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    7 Şubat'ta başvurdum bugün teslim aldım. Şifresi SMS ile gelmeyen varsa, müşteri hizmetlerini bi' arasın gayet ilgililer.

|
    |
    Yıllık kart ücreti hala alınmıyor değil mi? Daha önce 2 kere başvurdum vermemişlerdi. Dün uygulamadan öylesine başvurdum. Sabah mesaj geldi kredi kartı onaylandı diye. Enteresan zamanında neden vermediler acaba.

|
    |
    |
    |

? Spotify ? Steam ?
  • Teğmen
    110 Mesaj
    Kart başvurusu yaptım dün ama bugün teb ile ilgili şikayet var.com da şikayetler neler diye bakayım dedim bir sürü şikayet var genellikle kredi kart aidatı ile ilgili ... herkesten kart aidatı kesiliyormuş bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır kart ücreti yok diyorlar ama kart aidatı kesiyorlar herkesten :)
    başvurumun iptalini isteyeceğim artık adamlar yazdıklarıyla söyledikleri birbirini tutmuyor yazık ....
    cepte teb %11 faiz yazıyor 100 tl para attım faiz oranı %8.50 yazıyor hani %11 faiz vardı ? şakamısınız anlamadım. Onuda geçelim bu ceptebe başvurduğum sırada imza attırmak için gelen arkadaşa özellikle sordum uygulamanız içerisinde müşteri hizmetlerine tek tuşla bağlanma olayı varmı diye olmazmı efendim hem yazışma hem arama butonu var dedi oda yalan çıktı açıkcası ciddiyetten uzak bi banka 1 ay kadar daha bekleyecem güzel kampanya göremezsem hesabı kapatıcam.

Vadelide yüzde 11. Ayrıca uygulama içinden yazışma ve uygulama üzerinden direk arama var.
    Edit; müşteri numarası ve şifre ile giriş yapmadan yazisamiyorsun. Sen herhalde giriş bile yapmadan bağlanmayı diyorsan kullandığım bankaların hiçbirinde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIduayenaII -- 10 Şubat 2017; 2:48:19 >
    |
    |
    Karargahx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Karargahx

cepte teb %11 faiz yazıyor 100 tl para attım faiz oranı %8.50 yazıyor hani %11 faiz vardı ? şakamısınız anlamadım. Onuda geçelim bu ceptebe başvurduğum sırada imza attırmak için gelen arkadaşa özellikle sordum uygulamanız içerisinde müşteri hizmetlerine tek tuşla bağlanma olayı varmı diye olmazmı efendim hem yazışma hem arama butonu var dedi oda yalan çıktı açıkcası ciddiyetten uzak bi banka 1 ay kadar daha bekleyecem güzel kampanya göremezsem hesabı kapatıcam.

Hiçbir şeyden anlamayan müşteri örneği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kredi kartı çıkmayanlar hırsla bankaya saldırmış . Sistem belirli bir algoritmayaya göre işliyor. Para giriş çıkış vadeli de durması v.s . Bana sistem ilk başvurduğumda çıkmamıştı ailemin parasını bir müddet burada tuttum. Öğrenciyim ama kredi puanı 1800 üstüydü. 1 ay sonra başvurdum çıktı. Bunda bankaya sitem edecek durum yok. Aynısı kredi için de geçerli 1 ay önce vermedikleri krediyi 1 ay sonra öylesine başvurmuştum tık verdi. Belli bir sistemleri var mutlaka ona göre veriyor. Bu mantıksız olabilir size göre ama böyle.

Ayrıca kredi kartından kesinlikle kesinti yapılmıyor. Ailemde platinium var ondan yapıyorlar. Ben 2 3 senede toplayıp tüketici hakem heyetine veriyorum onuda iade ediyorlar.

Faiz oranları belli. Sadece farkettiğim eft enpara ya göre daha geç gidiyor 3 4 dk bunun sebebini çözemedim. Şimdiye kadar pos cihazında çalışmadığı olmadı.

Neyse bankanın sahibi değilim . İlerde bozalarsa bırakırız olur biter.
    |
    |

• Yüzbaşı
    931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nbaps3

krei kartı başvurusu sırasında illa ev telefon numarası istiyorlar.Cep telefonu numarasını kabul etmiyor.Bunu aşmanın bir yolu var mı,ev telefonu kullanmıyorum çünkü.

alan kodu 000 00 00 yazın
    |
    |

Cepteteb hiç kart ücreti almadı yanlışlıkla bile birde normal bonus kartım var ondan kesiyor ancak iade de ediyor 5 senedir teb le çalışıyorum

|
    |
    muratacar_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

Kart adrese imza karşılığı kurye/kargoyla mı geliyor, yoksa enpara gibi bir görevli mi getiriyor?

bana kurye getirdi hocam
    |
    |

|
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Başvurum ile kartın elime geçme süresi toplam 4 gün sürdü.
    2.000 TL limitli kartım geldi. Bana ne avantajı olacak gerçi anlamış değilim ama gaza gelip aldık işte.
    |
    |

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.

• 1-2 gün içinde Cepteteb internet şubede görünüyor. Ya da MH'yi arayıp sorun.
    |
    |
    yasin613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.