Şimdi Ara

cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
21
Favori
51.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba vilen varsa; ikidir başvurmayı deniyorum, Çalışma/Gelir/adres Bilgileri bölmesinde sürekli bilgilerinizde tutarsızlık var uyarısını alıyorum. Bunu çözümünü bilen var mı yardımcı olabilir mi?

Adresi Mernisdeki şekilde giriyorum. Kamuda memurum 1 kredi kartım var (maaş bankası 8000 Tl limitli) aylık gelirim 3800 Tl acaba ondan mı kaynaklı hata alıyor olabilirim.

cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor!

• ilk başvurum reddedilmişti.. ikinci başvurum kabul edildi.. kart basıldı bana ulaştırılması yılan hikayesine döndü ama sonunda elime geldi kart.. garanti illetinden kurtuldum şuan 3 tane kredi kartım var..

Yapıkredi Eko kart - nuvo (yılık üyelik ücreti yok)
    Cardfinans Classic - Cardfinans maaş hesabı (iş yeri anlaşması gereği yıllık üyelik ücreti yok) - enpara
    Cepteteb kredi kartı - birde hesap açıcam.. (50.000 kişi içindeyiz yıllık ücret yok)

önemli bir detay paylaşayım.. ilk başvurumu yaptığım sırada.. yapıkredi kartım ve cardfinans kartım borç içindeydi iki karttada toplam 2000 TL ye yakın borç var.. maaşımı alır almaz iki kartımıda kapattım.. ve hemen ardından cepteteb için 2. başvurumu yaptım.. başvuru sonuçlanana kadar kartlarımla alışveriş yapmadım.. sonucunca 1000 TL limitli cepteteb kredi kartım çıktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 15 Şubat 2017; 23:59:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

kart ücreti almayan bankaların içinde en çok kampanya yapan kart. n11 deki bonus kampanyalarından faydalanmanız cok zor cünki sadece n11 bonus yapıyor onuda sadece garanti bonusa veriyor. ayda yılda bir ing deniz cart curt 50tl veririz diyor. burada teb in yada başka bankanın kusuru yok. gittigidiyor ve hb deki bonus kampanyalarından aynen faydalanıyor. ve temassız özellik ile geliyor. önümüzdeki yıllarda tüm ülke de toplu ulaşımda bile akbil ve kent kartlar kalmayacak. şuanda bir çok durak ve illerde de otobüse bu kart ile binilebiliyor ve bunun için dahi hiç bir kart ücreti almıyor. garanti bonus kendinizi parçalasanız üyelik aidatını geri alamazsınız onun haricindeki tüm bankalara düzenli ödeme yapın ve verilen limitin en az %20 sini taksitlerle ve harcamalar ile işkal edin %98 geri alıyorsunuz vermeyen banka yok. garanti bonusun çok da bir kampanyası yok bence 100 lira aidat ödenmez. takip edip geri istemekle uğraşmak istemeyen adamlar için cepteteb harika bir kart. böyle bin liralık 2 bin liralık kart kullanıp bankaya afra tafra yapanlara da bi tarafımla gülüyorum sadece. bankaya kârınızdan çok zararınız var. çok da umrundasınız adamların. bankada çalışanlar boş durmasın. üye iş yerindeki poslardaki üye kart kart sayısı artsın diye 2 arıyorlar biraz peşinde dolanır gibi yapıyorlar. elinizden gelse bankayı kapatacaksınız anasını satayım.

Soylediklerinizin coguna katilmakla beraber 2bin liralik kart sahibi olanlarin bankaya zarari oldugu iddianiz gercekten talihsiz olmus. Bankanin kartlar icin duzenledigi kampanyalarin bankadan cok duzenleyen firmalar tarafından karsilandigini bilmiyorsunuz sanirim. Ayrica bankalar odemeye aracilik ettikleri icin de ciddi komisyonlarla calisiyorlar. Banka nezdinde duzenli olarak alisvris yapıp borçlarını vaktinde odeyen kisiler arasında kart limitine gore statu bakimindan bir ayrim yoktur. Cunku bankaya giren her lira banka icin aktif sermayedir. Kart limiti 25bin lira olup kartini az kullanan bir musteridense kart limiti 2bin lira olup kartini sık kullanan bir musteri daha cok karlidir. Kart limiti dusuk olanlari kucumesemek gibi bir amaciniz olmadigini farzederek sadece aciklama amaçlı olarak yazdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar ben de cepteteb kredi kartina basvurmustun bugun getirdiler ama banka karti getirdi. ben banka kartina degil, kredi kartina basvurmustum dedim, bana diyor ki prosedur bu sekilde, once banka karti cikiyor ondan sonra onaylanirsa kredi karti cikiyor. dogru mu bu? herkeste boyle mi oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sadece kredi kartına başvuru yaptım onaylandı 10 gün sonra ulaştı sadece kredi kartına başvuru yapmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emocan08

Ben sadece kredi kartına başvuru yaptım onaylandı 10 gün sonra ulaştı sadece kredi kartına başvuru yapmıştım.

banka karti gelmedi yani? direk kk geldi? beni mi kekledi bunlar simdi anlamadim

• bkm den para göndermeye komisyon alıyor artık teb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam öyle bir şey.. kredi kartına başvurdum, kredi kartı geldi... kredi kartı başvurusu yapıp banka kartı gelir mi hiç..vardır bir yanlışlık..
  • Evet safece kredi kartı basvurusu yapmıştım.

• Eğer kredi kartı onaylanmazsa banka kartı geliyor bana da öyle olmuştu sonra telefonla arayıp başvurdum ortak limitle çıkarın dedim çıktı teb kartım vardı

• Bu ne hız salı günü başvuru yaptım cepteteb kredi kartı bugün geldi

• Cuma başvurduğum kredi kartı talebim pazartesi onaylandı. Dün de ptt den kargonuz yola çıkmıştır diye mesaj geldi. Kartım Ptt de görünüyor. Bu kartı kuryenet teslim etmiyor muydu ?
  • Ben internetten basvurum mobil sitesinden ama banka karti mi kredi karti mi gelecek bilmiyorum. Bunun bi secenegi mi vardi? Kredi karti gelirse iyi olur tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sah!n kullanıcısına yanıt
    başvuru yaparken kredi kartı ile ilgili bölümden yaptıysan kredi kartı gelir tabi onaylanırsa, ama "müşteri ol" bölümünden başvuru yaptıysan hesap kartı gelecektir. kredi kartı için başvuru yapana önce banka kartı gelir diye birşey yok hocam
  • arkadaşlar ilk defa hesap olmadan kredi kartı aldım..

yani nuvo kartımdan dolayı yapıkredi kartım var..
    finansbank maaş hesabımdan dolayı cardfinans classic kredi kartım var..

teb hesabı olmadan cepteteb kredi kartımın borçlarını nasıl ödeyeceğim? sadece atm den mi?
    yani cepteteb kredi kartının yanına birde teb hesabı açmam gerekmiyormu?

cepteteb kredi kartına nakit para transferi yapabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

arkadaşlar ilk defa hesap olmadan kredi kartı aldım..

yani nuvo kartımdan dolayı yapıkredi kartım var..
    finansbank maaş hesabımdan dolayı cardfinans classic kredi kartım var..

teb hesabı olmadan cepteteb kredi kartımın borçlarını nasıl ödeyeceğim? sadece atm den mi?
    yani cepteteb kredi kartının yanına birde teb hesabı açmam gerekmiyormu?

cepteteb kredi kartına nakit para transferi yapabilir miyim?

Diğer bankalardaki vadesiz hesabınız vasıtasıyla ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borç ödeme menüsü yardımıyla.

• klotz K kullanıcısına yanıt
    ben kredi kartina basvurcam diye "musteri ol" bolumunden basvuru yapmistim banka karti geldi :/

• banka kartı 2 günde geldi.
    bugün kredi kartına başvurdum telefon açıp.
    sms geldi kartınız onaylandı diye. diğer bankalardaki kartlarımın limiti yüzünden 500tl lik vermişler.
    sms onayından başka onay gerekiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz84

ben kredi kartina basvurcam diye "musteri ol" bolumunden basvuru yapmistim banka karti geldi :/

Allah'tan banka kartı gelmiş. Geçen elemanın biri bana kredi vermişler diyordu

• Temassız ödeme ile iade alan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.