Şimdi Ara

cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
21
Favori
51.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Otomatik ödeme talimatıma 50 TL bonus yüklediler. 3 fatura ödendikten sonra yüklemişlerdi.
    Otomatik ödemelerde fatura başı ücret alınmıyor. Eğer faturayı otomatik olmadan ödemek isterseniz fatura başına ücret alınıyor.
    2 aydır kullanıyorum, gayet de memnunum.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Haziranda çıkacak demişlerdi. Umarım doğrudur.
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Atm kartsız işlemlerde ödemeden ek ücret kesmiyor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedavayken istedim vermediler, işsizsin dediler.
    Şimdi paralı olduysa, istesem hemen verirler. Hepsi böyle bunların.
  • Ücretsizken alıp ek kart çıkarabilen oldu mu ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    İnşallah iyi olur ama Ekpara olarakta işimi görüyor maddi olarak ihtiyacım olduğundan ücretsiz çekiyorum
  • feyy F kullanıcısına yanıt
    Akbank Free öneririm diğerlerinden kat kat daha iyi bir kart ama kolay vermiyorlar şansınızı deneyin derim.

Fatura ödemeden tutun bir çok işlem ücretsiz işimi fazlasıyla görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Ücretsizken alıp ek kart çıkarabilen oldu mu ?

Evet ben çıkarttım, ücretsizdi o da.
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Allah Allah , ben hem kendi hem babamın kartı ile internet bankacılığından denedim , bu kart için ek kart çıkarılamaz diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart çıktı ama kurye ortalıkta gözükmüyor aslında ihtiyacımda yoktu. beleş kart kenarda dursun diye aldım.
  • Beleş olayı bitti değil mi arkadaşlar? 1 mayıstan sonra deneyip de olumlu yanıt alan oldu mu hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama bunlar vermedi, büyük ihtimalle onlar da vermez, kolay vermiyorlarsa.
    akbank müşterisi de değilim hiç çünkü. en kötü enparaya bekleyeceğiz, az da olsa mevduat var orada sonuçta.
  • feyy F kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de alabileceğiniz en zor kredi kartı Cepteteb'di paralı olduğu için koşa koşa verirler.

Ben 1.5 Ay bekledikten sonra iptal ettirmiştim bunu bahane edip tekrar vermemişlerdi Akbank Free başvurun şansınızı deneyin derim
  • Arkadaşlar başvurum ayın 2sinde onaylndı, kart elime ulaşmadı, web sitesine baktığımda 2 mayısda güncelleme olmuş cepteteb kredi kartı 75 tl yazıyor.
    Şimdi ben kart ücreti ödemeyen 50 bin kişi arasındamıyım yoksa değilmiyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Allah Allah , ben hem kendi hem babamın kartı ile internet bankacılığından denedim , bu kart için ek kart çıkarılamaz diyor

Ek kart çıkarmada biraz saçmalık var. Öncelikle ek kart çıkaracağınız kişi için normal banka hesabı açılması gerekiyor. Sonra ek kart talebinde bulunulabiliyor. İkisi de ücretsizdi.
  • Kartım elime ulaştı, 2 mayısda onaylandığı için kart ücreti çıkacakmı diye sordum başvuru tarihi esas alınır dediler ücretsiz olacakmış fakat kart iadatıyla ilgili bir ek de imzalattılar.
  • Ben de bu kampanyadan yararlanıp ilk 50000 müşteriden biri olarka süresiz aidatsız kredi kartı almıştım. Fakat 2022 senesinde bir kere bir de 2024 ocak ayında aidat kesilmiş, yeni fark ettim. Belli ki banka sözünden caymış. Bu kampanya kapsamındakiler ekstreleri kontrol ederseniz iyi olur. Şikayet kaydı oluşturdum ama alınan aidatın gerekliliğini açıklayan standart bir mesajla geçiştirmeye çalışıyorlar. Kartlarını kapatırdım olur biterdi normalde ama böyle büyük dolandırıcılığa sessiz kalmayacağım hukuk yoluna kadar giderim. Sosyal medyadan da tepki gösterilmesini tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #berk -- 30 Ocak 2024; 10:0:23 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.