Binbaşı
21 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 291 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Korumalı pdf dosyasını nasıl çözerim? Yanlış anlaşılmasın, pdf i açabiliyorum içeriğini görüyorum. Sadece text formatına çeviremiyorum boş çıkıyor dosya
Kullanan varmıdır?

Beyler bana ücretsiz uzaktan yardım programı önerisi gerek.Ama şöyle birşey var.Bağlanmak istediğim bilgisayarda program açık olacak ben diğer bilgisayardan istediğim zaman şifresiz onaysız bağlantı kurabileceğim bir program olmak zorunda.Teamviewer ile yapılabilir fakat bir müddet sonra ücretsiz lisans olduğu için kullanım süresi bitiyor.Anydesk i denedim onda karşı taraf onay vermesi gerekiyor.

Hangisi fresh ve yaz kokusudur?
Telefona zil sesi için kafa ağrıtmayan pembe panter, harry potter yada mario müziği gibi hafif bir müzik önerebilen varmı?

Red tarifelerinde otovınn noktasında ücretsiz araç yıkama kodu olan ve kullanmayan varmıdır?

yurtdışından alınmış cihazın imei sini sorguladığımızda kayıtlıysa bu her hatta süresiz çalıştığını gösterirmi? Daha doğrusu yeni yasa ile kayıtlı telefona başka hat takarsak çalışırmı? yada bir müddet çalışıp sonra kapanırmı? Bilgisi olan varmı?

Evet beyler varmı böyle bir uygulama?

Beyler şarz kablosu soyuldu ama halen çalışıyor her zamanki gibi.Sormak istediğim bu kablodan kaç volt elektrik geçiyor? Kısaca normal koşullarda elektrik çarpması gibi birşey olabilirmi?

Beyler 10 tane excel formatında dosya düşünün.Her birinde formül var.Formüller aynı. Yapmak istediğim herbirine ayrı ayrı girmek yerine topluca formüldeki değeri değiştirmek. Bunu yapabilirmiyim?

Hakkında
Forum İmzası:

Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoléon Bonaparte
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.532
İkinci El Bölümü Mesajları: 71
Konularının görüntülenme sayısı: 384.512 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.