L

Er
30 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
22 Ocak – 23 Şubat tarihleri arasında yapacağınız en 3 taksitli, 100 TL ve üzeri harcamalarınızın ilk taksidi tutarında, 50 TL’ye kadar NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için KAZAN yazın, 4477’ye gönderin.

Kampanyaya tüm HSBC kredi kartı müşterilerinin 22 Ocak - 23 Şubat tarihleri arasında Advantage anlaşmalı işyerlerinden yapacakları en az 3 taksitli ve 100 TL üzeri harcamaları dahildir.

Belirtilen kriterlerde harcama gerçekleştiren müşterilerimize ilk taksit tutarı kadar, en fazla 50TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
Kampanyaya katılım için “KAZAN” yazarak 4477’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlı olup, Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC kredi kartları ile (ek kartlar dahil) yapılan alışveriş işlemleri kampanya dahilindedir.
Kazanılan NakitPuanlar 1 Mart’ta kredi kartına yüklenecek olup, puanlar için kullanım süresi bulunmamaktadır. NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamaz. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.
Kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.

NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
HSBC Concept Kart kampanya katılımı ücretsizdir.
HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

HSBC'DEN YİNE GÜZEL BİR KAMPANYA...

Yalnız Advantage anlaşmalı işyeri diyor. Finansbank işyerleri bildiğimiz gibi artık Advantage işyeri olarak da geçiyor, puan kazanıp harcayabiliyoruz. Ama bu kampanya için Advantage'ın kendi üye işyeri olması mı şart acaba onu netleştirmek lazım.
8 - 30 Kasım tarihleri arasında farklı günlerde yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL; toplamda 100 TL NakitPuan hediye!

Kampanyadan faydalanmak için HEDİYE yaz, 4477’ye gönder

Müşterilerin 8 - 30 Kasım tarihleri arasında farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır.
Müşterinin kampanyaya katılması için 30 Kasım’dan önce “HEDİYE” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.
Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı işlemleri kampanya kapsamındadır.

Ek Kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır.

HSBC Premier müşterileri kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerine özel düzenlenen kampanya detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuan’lar 6 Aralık tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan NakitPuan’lar 21 Aralık’ta silinecektir.

Bir müşterinin kazanacağı maksimum NakitPuan 100 TL’dir.
https://www.advantage.com.tr/faydalan/firsatlar_dunyasi.asp#!/genel-kampanyalar
Market ve akaryakıt hariç, sektör ve üye iş yeri sınırlaması olmaksızın 4. 50 TL'lik harcamadan sonraki her 50 TL'ye 5 TL puan verilecek.


Eylül’de Paraf ile 75 TL ye varan ParafPara fırsatı!

Kampanya kapsamında 1-30 Eylül tarihleri arasında Paraf ile akaryakıt ve market sektörleri dışında yurt içi tüm banka poslarından tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri 4. İşlemden sonraki 50 TL ve üzeri her işleme 5 TL ParafPara verilecek olup kampanya boyunca kazanılabilecek en fazla ParafPara tutarı 75 TL ile sınırlı olacaktır.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır. Aynı gün farklı işyerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği toplam ParafPara en fazla 75 TL olacaktır.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “EYLÜL” yazıp 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir.

Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.

Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 09.10.2016 olup kullanılmayan ParafParalar 10.10.2016 tarihinde geri alınacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.
0532 750 44 77 numaradan şöyle bir mesaj geldi. Belli sektörlerde 150 TL'lik harcamaya 30 TL puan veriyor. Kişiye özel olabilir.

"HSBC Advantage'dan Anneler Günü Hediyesi! 15 Mayıs'a kadar kozmetik/ev tekstili/tekstil/beyaz eşya/mobilya sektörlerinden birinde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk harcamanıza 30 TL nakit puan hediye. Katılmak için KAZAN yazın, bu SMS'i yanıtlayın. Nakit puanlarınız 18 Mayıs'ta yüklenecek ve kullanılmayan nakit puanlar 28 Mayıs'ta silinecektir. Bilgi 08502110111."
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 9
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 263
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.562 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 124 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.