Şimdi Ara

cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
21
Favori
51.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim TEB'de hesabım yok.

Dün müşteri hizmetlerine ulaşamadım, bu sabah şifreyi alabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 9 Şubat 2017; 8:51:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ve ailemde ki herkese aldım kredi kartı limitini de hiç ekstra bilgi istemeden arttırıp azalta biliyorum uygulama üzerinden . Tavsiye ederim.
  • Aidat konusu biz kullanıcıları kesinlikle rahatsız eden bir durumdur. BDDK' da falan biraz bakındığım kadarıyla yasa da bir boşluk var. Tamamen yasak olsa alamazlar. Bu konunun bir an önce netleştirilmesi lazım diye düşünüyorum.
  • burada enpara'nın tırnağı olamaz diye yazıları görünce gereksiz polemik olduğunu düşünüyordum ama yazanlar haklıymış.
    kartı aldım 3d secure şifresi gelmedi. aradım benim bugüne kadar hiç sahip olmadığım sonu 06 ile biten bir telefon tanımlanmış, şifre oraya gidiyormuş. Sonra düşündüm dolandırıcılık faaliyeti işlemi de olabilir. Siz de dikkat edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepte teb in ogrenciye yonelik kredi karti yok mudur?

• 50000 doldu mu bunu nerden öğreniyoruz müşteri hizmetlerinden mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: düzadambülent

Aidat konusu biz kullanıcıları kesinlikle rahatsız eden bir durumdur. BDDK' da falan biraz bakındığım kadarıyla yasa da bir boşluk var. Tamamen yasak olsa alamazlar. Bu konunun bir an önce netleştirilmesi lazım diye düşünüyorum.

Konu çözümlendi her bankanın bir adet aidatsız kartı olmak zorunda. Diğerlerinden ücret alıyorlar

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Doğru öyle bir durum da vardı. Teşekkürler hatırlatma için.
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Müracaat formunda telefon numaranız hatalı yazılmış olmalı. Bu her zaman olabilecek bir sorun. İletişim bilgilerinizi kontrol ederek hata varsa düzeltmeniz lâzım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paramedik 112

Müracaat formunda telefon numaranız hatalı yazılmış olmalı. Bu her zaman olabilecek bir sorun. İletişim bilgilerinizi kontrol ederek hata varsa düzeltmeniz lâzım.

öncesinde normal hesabım için kullandığım telefon numarasını kredi kartı başvurusunda da kullandım. 2 gün öncesine kadar internet bankacılığı girişinde de bir sorun yaşamazken şimdi numaramın alakasız bir şekilde değişmesi beni endişelendirdi. Ben şüpheli işlem olduğunu düşünüyorum, ilgili yerlere ilettim. Son zamanlarda kredi kartı dolandırıcılığıyla ilgili birçok sorun yaşayana denk geliyoruz. hesabımdaki tüm parayı çektim. limitimi de 1000 lira yaptım. benimle alakalı olmayan numarayla yapılan işlemler hakkında hiçbir rızam olmadığını da belirten dilekçe gönderdim. Tatmin edici cevap gelmezse kapatmayı düşünüyorum.

Konunun sıcak fırsat olduğunu biliyorum ama diğer arkadaşların da bu konuya dikkat etmesinde fayda olabileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    Öyleyse durum farklı. Telefon numaranızın ne zaman ve hangi kanal aracılığıyla değiştiğini de öğrenmeye çalışın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

50000 doldu mu bunu nerden öğreniyoruz müşteri hizmetlerinden mi ?

ben bugün yazılı görüşme yaptım 50 bin dolmadı şeklinde ifade kullandılar, benim KK ım dağıtımdaymış gelecek bir kaç güne inşallah.
  • powerbank veriyorlar mı hala küçük kart seklinde

• 6şubatta başvurdum kart bugün elimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

6şubatta başvurdum kart bugün elimde.

kart elinde ama şifre ne zaman gelir allah bilir benim 1 haftandan fazla oldu hala şifre göndermediler enpara yanında çöp denebilir bu hizmete
  • Internet şube açık değil mi

0850den almayı denediniz mi ben internet şubeden alacağım

• krei kartı başvurusu sırasında illa ev telefon numarası istiyorlar.Cep telefonu numarasını kabul etmiyor.Bunu aşmanın bir yolu var mı,ev telefonu kullanmıyorum çünkü.

• Ne garip bir banka yaa... Az önce aradılar p.tesi günü gelecekler diye... Tamam dedim tam kadına kredi kartı başvurum ne durunda diyecektim pat telefon kapandı.... Konuşma tam 47 saniye sürmüş...

• Kredi kartına başvurdum bu ikinci hafta daila başvurunuz inceleniyor yazıyor.

• Şifrelarin kredi kartı ile beraber gönderilme olayına son verileli yıllar oldu. Müşteri hizmetlerini arayın ya da sms ile şifre belirleyin.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.