Şimdi Ara

CDPR farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.guru3d.com/news-story/witcher-3-devs-on-pc-pirates-day1-patch-4-everyone.html

Witcher 3 ün ilk gün yaması sadece oyunu satın alanmara özel değil yasadışı yoldan oynayanlar için de çıkacakmış.
    Yani işin doğrusu cd projectin yayınladığı yamayı herkes indirebilecek.

İşte ben buna cdpr farkı derim!

• CDPR farkı sırf konsolların satış oranı bozulmasın diye pc'nin tüm gücünü kullanabileceği, 2013 videosundaki gibi görkemli grafiklerle değilde 2015 çağdışı grafiklerle oyun yapmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

CDPR farkı sırf konsolların satış oranı bozulmasın diye pc'nin tüm gücünü kullanabileceği, 2013 videosundaki gibi görkemli grafiklerle değilde 2015 çağdışı grafiklerle oyun yapmaktır.

GTX970'im bu mesajı çok beğendi ve CDPR'ın bu hareketini çok onur kırıcı buluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

CDPR farkı sırf konsolların satış oranı bozulmasın diye pc'nin tüm gücünü kullanabileceği, 2013 videosundaki gibi görkemli grafiklerle değilde 2015 çağdışı grafiklerle oyun yapmaktır.

O gösterdikleri grafiklerle çıkarsaydı senin bilgisayarın oyunu çalıştırmakta naz yapardı. Oynayamayacağın bir oyunu bekleyecektin. Üstelik o grafikleri gösterdiklerinde yeni nesilin akıbeti belli değildi, yani piyasaya henüz sürülmemişti. İleri de donanım piyasası geliştikçe Enhanced Edition ya da daha farklı özel sürümlerle o grafikler yeniden gelebilir, ancak mevcut ürün yelpazesi sana o standardı kullandıracak düzeyde değil, bu oyunculara yapılmış bir iyiliktir aslında. Tabi onların da bunu göstermeleri yine de ayıp bir şey o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 15 Mayıs 2015; 13:17:27 >
  • CDPR farkı, en iyimser yaklaşımla vasat düzeydeki bir oyunu "DRM Free, korsanlara güncelleme ^_^" diye gülücükler saçarak mükemmel bir oyun izlenimi yaratmaktır.
  • O gösterdikleri grafikleri herkes oynamak zorunda değil benim donanımlarım o grafikler için yetiyordu siz benim donanımlarımı bilmeden niye oynamayamaz diyebilme hakkını kendinizde görüyorsunuz anlamadım.
  • quote:

O gösterdikleri grafikleri herkes oynamak zorunda değil benim donanımlarım o grafikler için yetiyordu siz benim donanımlarımı bilmeden niye oynamayamaz diyebilme hakkını kendinizde görüyorsunuz anlamadım.

Yazılandan doğrudan muhattabım sizmiş gibi görünüyor ama aslında bir kişiyi ya da doğrudan sizi hedef almamıştım. Yine de cevap vereyim eğer elinizdeki piyasada satılan tüketici için sürülmüş bilgisayar donanımlarının üzerindeki süper bilgisayar donanımlarına sahip değilseniz siz de oynayamazsınız. 980'ler veya Titanlar dahil... Çünkü teknoloji demosu düzeyindeki görseller olduklarını düşünüyorum, kendi fikrim.
  • Tamam işte aynı noktaya varıyoruz, oynayamayan oynamayamaz, imkanı olanda oynar.

Yani oyunların yanlarında çıkan hd texture pack'ler boşunamı çıkıyor? (örn: skyrim, shadow of mordor vs) Buda aynı şekil hd texture pack olarak çıkabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

CDPR farkı, en iyimser yaklaşımla vasat düzeydeki bir oyunu "DRM Free, korsanlara güncelleme ^_^" diye gülücükler saçarak mükemmel bir oyun izlenimi yaratmaktır.

Witcher 3 vasat ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tamam işte aynı noktaya varıyoruz, oynayamayan oynamayamaz, imkanı olanda oynar.

Yani oyunların yanlarında çıkan hd texture pack'ler boşunamı çıkıyor? (örn: skyrim, shadow of mordor vs) Buda aynı şekil hd texture pack olarak çıkabilirdi.

Güzel diyorsun da o bahsettiğin ek materyallerle çıkış öncesi tanıtım amaçlı teknoloji demosunda gösterilen seviyeleri yakaladıklarını hiç görmedim ben. Ayrıca o demoların gösterildiği donanımlar için oyun yapanı da görmedim. Donanımınıza uygun her şey zaten zamanla sürülüyor ama resmi ama gayri resmi kanallardan. Ancak tanıtımdaki seviyelere neredeyse hiçbir zaman ulaşmıyor. Crysis 1 bile hala övülür durulur ancak çıkış öncesi gösterilen görsellerin tırnağı değil oyun. Malesef herkes ürününü tanıtırken üst düzeyde reklamını yapıyor, ancak bilinçli olarak üstelik yararımıza bir şekilde üzerinde çalışıyor ve oynanabilir hale getiriyorlar. Burada sıkıntı olan şey işin iç yüzünü bilmeyen kullanıcıları kandırılmış duruma düşürüp hayalkırıklığı yaşatmaları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 15 Mayıs 2015; 14:34:11 >
  • Vayy CDPR haterlar burda kamp kurmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.