Şimdi Ara

CD-Changer - Teyp Uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçenlerde araba camım kırılıp teybim (sony xplode) ne yazık ki çalındı ve şu an da bir teybim yok.

Size sormak istiyorum;

10'lu bir CD-Changer'ım var ( Sony) ama modelini bilmiyorum. Alacağım terbin bu cd-changer'la uyumlu olması için nelere dikkat etmem gerekir acaba? Sony veya pioneer alıcam zaten.

Şimdiden teşekkürler,

• arkadasım slm oncelıkle sunu solım sony changer sony pıoneer pıoneer e uyum saglar ama yanılmıyorsam bunların bırbırıne yanı sony pıoneer e uyum saglaması ıcın ara bı adaptor tarzında pıyasada cıhazlar var sıkı bı arastırma yaparsan bulabılırsın .Saygılar eger detayını ogrenmek ıstersen msn mı ekle yardımcı olurum sana...
  • Kaardeş şimdi sony nin pioneer a pioneerinda sony e hiç bi cihazi olmaz Bn böle biliorm ama yanliş bilior olabilirm
  • Cevaplar için teşekkürler. Tamam pioneer uymuyor diyelim ama Sony'nin bütün modelleri uyar mı? Ya da uymayanlarla uyanları nasıl ayırabilirim?
  • Kardeş bnmbildiim kadarila pioneer hesabi düşünürsek pioneerin bütün cd changerlari pioneerin changer uyuymlu teyplerinin hepsile uyuym sağlar bnde alicamda cd changer bi ara arştiricam pioner teypime
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marauder1905

Arkadaşlar selam,

Geçenlerde araba camım kırılıp teybim (sony xplode) ne yazık ki çalındı ve şu an da bir teybim yok.

Size sormak istiyorum;

10'lu bir CD-Changer'ım var ( Sony) ama modelini bilmiyorum. Alacağım terbin bu cd-changer'la uyumlu olması için nelere dikkat etmem gerekir acaba? Sony veya pioneer alıcam zaten.

Şimdiden teşekkürler,

Elinizdeki Sony CD Changer'ı CD Changer kontrol özelliği olan tüm Sony teyplerde kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.