Şimdi Ara

CATASTROPHE - Guild Başlığı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
2
Favori
27.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Content'in bitmesiyle beraber Catastrophe guildi olarak Dunemaul realm'inden Twisting Nether realm'ine migrate etmiş bulunuyoruz. Bundan sonra başvuru yapacak arkadaşlara özellikle duyurulur. Migrate işlemleri Pazar gününe kadar tamamlanacaktır.
  • abarey :D
    birden pek sevindim niyeyse :D

e content bitti madem, simdi napicaksiniz ki? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

abarey :D
    birden pek sevindim niyeyse :D

e content bitti madem, simdi napicaksiniz ki? :)

bol bol adam alıp yeni content için hazır edicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

Teşekkürler arkadaşlar

Content'in bitmesiyle beraber Catastrophe guildi olarak Dunemaul realm'inden Twisting Nether realm'ine migrate etmiş bulunuyoruz. Bundan sonra başvuru yapacak arkadaşlara özellikle duyurulur. Migrate işlemleri Pazar gününe kadar tamamlanacaktır.

yok hacı heroic bizi aşar
  • TN de baya guild dağıtacaksınız desenize...
    Muhtemelen bir çok sağlam adam gitmek isteyecek, zaten 10m ise gg olurlar, 25m guild iseler alttan size eleman yetiştirmeye devam ederler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crebain

TN de baya guild dağıtacaksınız desenize...
    Muhtemelen bir çok sağlam adam gitmek isteyecek, zaten 10m ise gg olurlar, 25m guild iseler alttan size eleman yetiştirmeye devam ederler :)

Aslında amacımız başkalarının oyuncularını çekip Türk guildlerini dağıtmak değil.

Twisting Nether'a geçmemizin en önemli sebebi canlı bir realm olması. Bu canlılığın ne gibi avantajı olacak? Başka bir realmden migrate ile guildimize katılacak arkadaşlar Dunemaul realminde Catastrophe'dan başka bir guild olmadığı için ve guilddeki deneme sürecini başarıyla tamamlayamadıklarında Dunemaul gibi ölü bir realmde tek başlarına kalacakları için başvurmaya çekiniyorlardı. Şimdi Twisting Nether'da, bizim guildimizde deneme sürecinde başaralı olamayan arkadaşlar kendilerine alternatif olarak bir çok guild bulabilirler ya da tercihen picked up group'larla kendi başlarına guildsiz de raid yapabilirler.

• icerden bir arkadas olarak su deneme sureci ile ilgili de bilgi verebilirmisin hocam?
    normal progrese falan mi dahil ediyorsunuz, hc de mi deniyorsunuz falan filan :D

(yalnis anlasilmasin, hc beni de way tooooooooooooooo much hatta tot normal bile epey asar yani :D dusunenler icin dedim, bir de merak ettim niyeyse ;) )
  • Elbetteki var olan guildleri dağıtmak amacınız değildir. Özellikle Türk guillerini. Ama sonuçta bu dalgadan bir çok guild etkilenecektir. Buna tepedeki Türk guildleri bile dahildir.
    Bence TN güzel bir seçim. Sabah sizden bir kaç kişi görünce önce şaşırdım. İsim benzese filan dedim ama adamın Storm's End title ı var :D
    Şimdi senden de duyunca açıkçası önce şaşırdık. Method gibi bir guildin olduğu sunucuda realm first ü (muhtemelen) feda edip, TN ye gelirle mi dedik. Gelmişsiniz. Hoş geldiniz :)
  • türk guildlerinde bence de ilk başlarda sıkıntılar olacaktır. ama sizin için sorun olmayacağı gibi çok katkısı olacağını da düşünmüyorum açıkçası. bekleyip görelim. realm first achievementını da feda etmişsiniz. hayırlısı...
  • @laiyaaa
    Haftada 2 gün raidimiz olacak. Normal raid diye bir durum yok. Bütün bosslar heroic olarak temizlenir.

Deneme sürecinde en büyük test sabır testidir. Guilde yeni katılmış birisi bu 13 bossun sadece 2 tanesine, belki bir tanesine hatta hiçbirine girmeden haftayı tamamlayabilir. Ama hangi bossta içeri çağrılacağı belli olmadığı için kendisine mumble'dan seslenildiğinde "burdayım" diyebilmelidir.

Kaç senedir catastrophe guildinde oynuyorum bilmiyorum ama bu zamana kadar bekleyip de hakkı yenen hiçkimseyi görmedim. Mutlaka herkese şans veriliyor. Önemli olan istekli olmak, bosslara hazır olmak, hata yapınca yapılan hatanın bilincinde olmak ve raidlere katılım göstermek. Fark ettiyseniz üstün oyuncu yeteneğinden falan bahsetmiyorum. Kendi oynadığı classı ve dungeon'daki bossları bildikten sonra raid spotu isteyen adam alır. Ama o spotu istediğini hareket ve davranışlarıyla kendisi göstermesi lazım. Umarım açıklayıcı olmuştur.

@Crebain
    Bizim için realm first önemli değil. Twisting Nether'da hedefimiz dünya sıralamasında ilk 10'a girmek.

• yok yok, yani ben normal progress derken hani misal en son aksam tot 5.bossta kalmissinizdir o aksam ondan devam edecektir orda alirmisiniz arkadasi babinda demistim. yoksa hani alip da ozel bir atraksiyon mu planlaniyor onu merak ettim ama aldim cevabimi. son derece aciklayici oldu :)

simdiden hayirli olsun katilacak arkadaslara :)
  • Dunemaul ölmekte olan bir server ve batan gemiden kaçar gibi millet migrate ediyor. Bizim için çok önceden düşünülmüş verilmiş bir karar olmasına ragmen artık bu content geçmek şart oldu. Tam geçme planımız son aşamaya geldiginde methodun migrate ettigi haberi gelmişti mop öncesi. Biz de ertelemiştik. Ancak artık gemiyi kaptanın bile terketme zamanı geldi zira artık dunemaulda bizden başka kimse kalmadı. Private servermış gibi bir izlenim yaratmaya başlamıştı son dönemlerde. Fakat buna rağmen bile oyuncu çalmadır, guild dagıtmadır böyle düşünceler uyanmasın diye lei-shen'in ra-den'in defterini dürüp, contenti temizleyip rahat geldik.
  • Abi Method, Blood Legion, Envy ıvır zıvır ne ya patlak patlak guildler. Biraz daha asılıp world 1st-2nd-3rd işlerine girersiniz umarım; bakarsınız TN bu konuda sizi ayrıca gazlar. Bol şans, umarım yeni content ile daha da yukarılarda görürüz sizleri !
  • Abi Gauss gerizekalıymış ya.
    Bu arada son yayınladığınız videoda son kalan kişi rogue galiba iyi ki panikleyip anish atmamış
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

Videodan cok anlayamadım , bu Ra-Den'in tam olarak olayı nedir? Neden Thunder King'den daha üst seviyede?

Ben de pek bilmiyorum bildiğim kadarını yazayım, doğru yanlış bilemem, kaynak veremem

Kendisi "Fallen Keeper of Storms", Fallen çünkü Lei Shen tarafından alt edilip, hapsedilmiş bir Keeper. Lei Shen'in Thunder King olmasının sebebi Ra-den'den aldığı güç diye geçiyor.

O zaman Lei Shen'i çok büyütmüşüz herhalde.Gerçek Thunder King Ra-Den oluyor bu durumda.

Lei Shen heroic fightını görme imkanın olur umarım. O zaman saygı duyarsın

valla ra-den gercek thunder king olaydi 30 deneme vermezlerdi. :)
    ha yok blizz kimse kesmesin istiyosa o baska, ama kesildi neticede :D

method kac wipe yemistir acaba lei shen hc de

bildigim kadarıyla 29 remaining kala kesmislerdi

• yok lei shen den bahsediyorum :)
  • quote:

yok lei shen den bahsediyorum :)

336 diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey Masallah :D
    wipe fest resmen :D
  • quote:

yok lei shen den bahsediyorum :)

ben raden anlamıstım
  • Sosyal alımı yapıyormusunuz, raidlerinizi dinliyim yeter :), belki gündüz çalışmaya başlarsam raide girme şansım bile olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.