Şimdi Ara

CATASTROPHE - Guild Başlığı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
2
Favori
27.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acheron

quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

quote:

Orijinalden alıntı: Enqq

quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

ahhahah bu arada evet bayagi ciplak olmus video :D
    macro mudur o nedir oyle her skillde arkadan duyulan kufur :D

o khaosbreedin ayagının altında basmaması gereken birşey varken addonu onu s..git diye uyarıyor, düzgün laftan anlamıyor mendebur, illa küfürden anlıyor.

hahhahahhahh bende istiyorum! :D

(bizim arkadaslarin da makrosu var heralde bilmiyorum nasil, warlock portal acinca "tiklayin uleyn" diye yaziyo, bir de paladinimiz var, sanirim bl falan verildiginde iman power diye bagirmaya basliyor :) )

valla cok eglendim ben sahsen izlerken, belli sizin de eglendiginiz :)

cok ciddi soruyorum bu arada, hangi addon'dur o? :D

Dbm bildigin öyle bi özel addon değil. Run away little girl diyor normalde onu baska ses dosyasiyla degistirmis

addonun adı tellmewhen, çok kasmayın hadi söyliyim :D

• hahahaha, uslu bir kiz olursam ses dosyasi icinde bir guzellik yaparmisin? :D

cok sevmiyorum kufurlu muhabbetleri ama cok yerinde, cok eglenceli olmus bence :)

aksam bakayim eve gidince :)))
  • Road to RADEN, lei shen hakkaten zor fight gerçekten, sizleri tebrik ederim, kafa göz dalmışsınız, bu hafta content biter, darısı bizim başımıza..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmet86

Road to RADEN, lei shen hakkaten zor fight gerçekten, sizleri tebrik ederim, kafa göz dalmışsınız, bu hafta content biter, darısı bizim başımıza..

saolasın

bu da ra-den'in bizi karşılama seramonisi

• Videodan cok anlayamadım , bu Ra-Den'in tam olarak olayı nedir? Neden Thunder King'den daha üst seviyede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichimâru Gin

Videodan cok anlayamadım , bu Ra-Den'in tam olarak olayı nedir? Neden Thunder King'den daha üst seviyede?

Ben de pek bilmiyorum bildiğim kadarını yazayım, doğru yanlış bilemem, kaynak veremem

Kendisi "Fallen Keeper of Storms", Fallen çünkü Lei Shen tarafından alt edilip, hapsedilmiş bir Keeper. Lei Shen'in Thunder King olmasının sebebi Ra-den'den aldığı güç diye geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

quote:

Videodan cok anlayamadım , bu Ra-Den'in tam olarak olayı nedir? Neden Thunder King'den daha üst seviyede?

Ben de pek bilmiyorum bildiğim kadarını yazayım, doğru yanlış bilemem, kaynak veremem

Kendisi "Fallen Keeper of Storms", Fallen çünkü Lei Shen tarafından alt edilip, hapsedilmiş bir Keeper. Lei Shen'in Thunder King olmasının sebebi Ra-den'den aldığı güç diye geçiyor.

O zaman Lei Shen'i çok büyütmüşüz herhalde.Gerçek Thunder King Ra-Den oluyor bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 4 Mayıs 2013; 1:23:11 >
  • quote:

quote:

quote:

O zaman Lei Shen'i çok büyütmüşüz herhalde.Gerçek Thunder King Ra-Den oluyor bu durumda.

Lei Shen heroic fightını görme imkanın olur umarım. O zaman saygı duyarsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

İzledim az önce. Son 1.30 dakikası komedi olmuş

• la siz hala oynuyo musunuz ? güldüm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

valla ra-den gercek thunder king olaydi 30 deneme vermezlerdi. :)
    ha yok blizz kimse kesmesin istiyosa o baska, ama kesildi neticede :D

method kac wipe yemistir acaba lei shen hc de

• Ra-Den DOWN !!!
    13/13 HC

Throne of Thunder Cleared World 16

Bir son boss kill'i düşünün ki 30 denemenin hepsi kullanılmış, sadece son bir deneme hakkınız kalmış, herkes birer birer ölürken sadece 1 kişi ayakta ve bir anda achievement patlıyor.

İşte WoW tarihine geçecek bir kill'in son anları

• Ra-den Full Video
  • Tebrik ederim, lei shenden sonra gördüğüm kadarı ile raden oldukca kolay gelmiş. Darısı bize umarım fightı görürrüz :D
  • Tebrikler.
  • wuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
    cok feci gzzzzzzzz :D
  • ahahhahahahhahah bu daha bile guzel olmus :)

gercekten ellerinize saglik. son kisim epic olmus resmen :D
    ay bi de toplanip gobek atmislar :D

sosyal mosyal alim falan da yokmu guildinize :D

yalniz o degilde, hala cani varmis, nasil oluyor ki orda?
  • Epic! Tebrikler emeği geçenlere.
  • sonu çok iyi olmuş.sondaki bağırışlar bana şunu hatırlattı ister istemez.

bu arada o bossun canı bir anda nasıl indi ya helal valla vuran kimse aşmış gerçekten.
  • boss yüzde 5te bitiyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.