Şimdi Ara

CATASTROPHE - Guild Başlığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
27.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle tanımayan olabilir ihtimaline karşın hızlı özet geçelim

CATASTROPHE, yeni gelen content'i nerflenmeden önce temizlemeyi hedefleyen hardcore bir Türk PvE guildidir. WoW Vanilla zamanında kurulmuş ve C'thun'a selam veren ilk Türk guildi olmayı başarmıştır. Şu anda Twisting Nether Horde tarafında bulunmaktadır.

Anub'arak Heroic(25) TR First
    A Tribute to Insanity (25) TR First
    The Lich King (25) TR First
    The Lich King Heroic(25) TR First & Realm First
    Cho'gall Heroic(25) World 39, TR First
    Sinestra Heroic(25) World 36, TR First
    Al'akir Heroic(25) World 38, TR First
    Ragnaros Heroic(25) World 83, TR First & Realm First
    Warmaster Heroic(25) World 46, TR First & Realm First
    Sha of Fear Heroic(25) World 15, TR First & Realm First
    Lei Shen Heroic(25) World 17, TR First & Realm First
    Ra-den Heroic(25) World 16, TR First & Realm First
    Garrosh Heroic(25) World 42, TR First
    Imperator Mar'gok Mythic World 48, TR First

Warmaster Heroic'ten sonra guild üyeleri Star Wars: Old Republic oynamaya başladığı için progress durmuştur. 2012 yılının Haziran ayı ortasında guildimiz aynı çekirdek kadro ile tekrar her zamanki gibi 25m raidlere başlamıştır.

Guildimize tüm classlardan oyuncu alımı yapılacaktır. Guildimizin sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

http://www.catastrophe-gaming.com

Sizi değerlendirmemiz için elimizde iki şey var: birincisi karakteriniz, ikincisi başvuru formunuz. Bu yüzden ikisine de gösterdiğiniz özen bizim için çok önemli. Uzun başvuru yazmaktan çekinmeyin, boş doldurulmadığı sürece ne kadar uzun olursa olsun başvurularınız tamamen okunur.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra karakterinizin gearını, talent ve glyphlerini PvE için ayarlı şekilde bırakmayı unutmayın.

Bu da olayın tadımlık kısmı :) (2012 için geçerli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 28 Ocak 2015; 9:26:17 >

• Nisanda oyunu bıraktım.Ben bırakmadan önce Catastrophe dağılmıştı ve bu dağılmaya en çok üzülenler arasındayım.Geri dönmenize sevindim.Umarım pandaria ile beraber gene eski hakettiğiniz yerde olursunuz progress olarak.Güzel boss videolarını da bekliyorum Chaos
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Nisanda oyunu bıraktım.Ben bırakmadan önce Catastrophe dağılmıştı ve bu dağılmaya en çok üzülenler arasındayım.Geri dönmenize sevindim.Umarım pandaria ile beraber gene eski hakettiğiniz yerde olursunuz progress olarak.Güzel boss videolarını da bekliyorum Chaos

iyi dileklerin için saol
  • hmmm bu guildi bilirim baya sağlam ve eski bir guild , fakat server kötü dunemaul eskisi kadar iyi değil server değiştirmeyi düşünüyomusunuz ?
  • Blood Death Knight, Protection Paladin alımı yapılacaktır.

Ayrıca Mists of Pandaria'da Mistweaver(Healer) ve Windwalker(DPS) spec Monk alımı yapılacaktır. Monk oynamak isteyen (oyun tecrübesi yüksek) arkadaşlar forumdan veya oyundan bize ulaşabilirler.
  • MoP için mage düşünürseniz başvuru yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

MoP için mage düşünürseniz başvuru yapabilirim

sen iyi olduğuna inanıyorsan başvurunu yap, biz sana spot buluruz.
  • Başlık hortlatmayı sevmediğim kadar yeni başlık açarak forum kirletmeyi de sevmem o yüzden buradan devam ediyorum.

Dün aldığımız 25m Heroic Gara'jal the Spiritbinder first kill'i ile World of Warcraft tarihinde bir Türk guildinin ulaştığı en yüksek noktaya ulaşmış bulunuyoruz. WoWProgress'in "tier14 25" dünya sıralamasında şu anda 25. sıradayız. Expansion geldiğinde hedefimiz ilk 30'da yerimizi sabitlemekti fakat dünden sonra bunu daha yukarılara taşıyabileceğimize inanmaya başladık.

Bir çok arkadaşımız farklı realmlerden, farklı guildlerden geldiler. Belki de bir zamanlar sizinle oynadık, belki de sizlerden bir şeyler öğrendik. O yüzden bence bu başarı tüm Türk oyunculara aittir. Bunca zaman bizi destekleyen arkadaşlara teşekkürler.

Bossların videolarını biraz özenerek yaptığımdan ve first killer biraz hızlı geldiğinden dolayı 2. ve 3. bossun videolarını henüz tamamlayamadım :) Onları da en kısa zamanda ekleyeceğim.

• Selamlar,

Burning Legion'da olduğunuz zamanlardan ( wow classic ) kaç kişisiniz? Karekter adlarını yazabilmeniz mümkün mü? Tabi Eğer isimler değişti ise tanımam olanaksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Selamlar,

Burning Legion'da olduğunuz zamanlardan ( wow classic ) kaç kişisiniz? Karekter adlarını yazabilmeniz mümkün mü? Tabi Eğer isimler değişti ise tanımam olanaksız.

şimdi ne desem yanlış olur ama çok fazla kişi yok. bir elin parmaklarını geçmez. guild roster'ı incelsen daha iyi olur :)
  • Tebrikler basarilarinizin devamini dilerim.

• Tebrikler, sevindim.
    Aklıma birileriyle ilgili bişiler bişiler geliyor da, yazmayayım.
    Konunu kirletirler sonra.
  • saolun arkadaşlar :)
    şu anda youtube'da ender bulunan gara'jal the spiritbinder heroic videolarından birisi de bizim videomuz :)

• Bizde ilk bossu kestik 2.cide boss mod timer yüzünden biraz sıkıntı yaşıyoruz Siz nasıl kestiniz 2.yi ?

• helal olsun. sürekli takip ediyorum wowprogressten şimdi 3. bossu kestiğinizi görünce çok sevindim. şöyle ilk 10da bir tr guildimiz olsa tadından yenmez. daha wow oynama gibi bi olanağım kalmadı iş sağolsun o yüzden içimde kaldı biraz, çok isterdim catastta oynamayı, hardcore oynadığım vakit de guildden haberim yoktu. eski sınıf arkadaşım sizin guildde, efe, balance oynuyor heralde şimdi onun facede gördükçe sslerini canım çekiyor valla deli gibi ama yapcak bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

Bizde ilk bossu kestik 2.cide boss mod timer yüzünden biraz sıkıntı yaşıyoruz Siz nasıl kestiniz 2.yi ?

Nasıl kestik söylersem burda banlarlar, seve seve kestik desem yeridir :P Boss için timer'a da pek gerek duymadık sizin sıkıntınız nedir ki timer ile ? Arcane phase den bahsediyorsan bossun cast ve debuff'ına göre hareket ediyor rangedlar. Tanklar da fighttaki skillerini hatasız kullanırsa pek bir numarası kalmıyor bossun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enqq

quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

Bizde ilk bossu kestik 2.cide boss mod timer yüzünden biraz sıkıntı yaşıyoruz Siz nasıl kestiniz 2.yi ?

Nasıl kestik söylersem burda banlarlar, seve seve kestik desem yeridir :P Boss için timer'a da pek gerek duymadık sizin sıkıntınız nedir ki timer ile ? Arcane phase den bahsediyorsan bossun cast ve debuff'ına göre hareket ediyor rangedlar. Tanklar da fighttaki skillerini hatasız kullanırsa pek bir numarası kalmıyor bossun.

Şu arcane resonance yle velocity timera uygun çalışmıyordu ama şuan farklı bir sürüm indirdik herşey yolunda gibi, bakalım keseriz inşallah bizde. Gz bu arada sizede, umarım en kısa zamanda temizlersiniz

• helal olsun ne diyelim hep özenmişimdir şu raid giren guild ortamına ama nasip olmayacak gibi duruyor

• çok güzel görünüyor :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.