Binbaşı
19 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 104 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Elimde samsungun hızlı şarj adaptörü var ttec lightning kablo ile kullanıyorum telefonun hızlı şarj edilip edilmeyeceğini nasıl anlarım? Android telefonlarda hızlı şarj olurken ikon değişiyordu .

2012 model, 92 binde 1.5 dci Priviliege Megane'miz var. Hem model yükseltmek hem de yeni nesil donanımlara sahip olmak açısından üstüne biraz koyup Mirror 1.4 Egea alınır mı sizce? İkinci el düşünmüyoruz, bu yüzden Egea sanırım tek seçenek.
70 ile 80 bin tl arası dizel mümkünse hb araba önerilerine açığım.Birde piyasa şuan çok yükske hurda arabalar bu fiyat olmuş surumda daha nisanda 80k olan astra h 1.3 essenita konforlar şuan 95 olmuş temmuz ağustosu beklesme fiyatlar düşer mi ötv indrimi vs
4 bin tlye kadsr en hızlı kargoya verebilecek mğmkünse hepsi burada mini itx kasa önerisi
28288 sıralama ile

Erzincan
Bingöl
Urfa

Bu üç diş hekimliğinden biri gelir mi ?
Bütçem 36 37 bin tl önceliğim dizel ama benzinlide olabilir günde 10 km yol tapıyorum. Düşük km olması iyi olur sorun çıkartmayacak...tavsiyelerinizi bekliyorum .

1.25 fiesta nasıldır 2009 model ?
30 Ocakta Muğla'dan Adana'ya yola çıkacağız 2 kişi. Kafamda belirlediğim güzergah Muğla-Fethiye-Kaş-Antalya-Mersin

Araç Megane 3 üstünde yazlık lastikler var. Arkadaşım bugün otobüsle Adana'ya giderken Fethiye'den Korkuteli'ne giderken yollarda hafif kar olduğunu söyledi. Biz de rotayı mecburen Fethiye-Kaş-Antalya'ya çevirdik. En mantıklı yol burası gözüküyor sizce nasıl?

Ve yol durumu şuanda nasıldır, fırtınalar kopuyor diyorlar..
EDİT konustuk parayı yolladım zorda olsa konu kapandı .

Bu taksinin fotoğrafı

Buda benim araç .
Aslında gönlüm İphone X'den yana ama malum tr fiyatları çok yüksek 4 bin tlye kadar cihaz tavsiyesi verebilirmisiniz ?
Hakkında
Hakkımda:
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
Furkovic
TV
Toshiba
Klima
Airfel
Notebook
Toshiba
PSN ID
Furkovic502
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Basketbol
Anadolu Efes
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Kombi
Viessman
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.775
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 64.265 (Bu ay: 546)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.248 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.