Şimdi Ara

C200 Kompressor (w203) Almayı Düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene bu zamanlarda aldığım focus 3 1.6 tdci 95 ps aracımı satıp w203 c200 kompressor almayı düşünüyorum daha öncelsinde c270 cdi vardı yani w203 kalite konusunda yeterince tecrubem var fakat kompressor motorları hakkında yeterli birikimim yok yakıtları nasıldır ? Hoş bu da sorumu diyeceksiniz ama ben yinede tecrubesi olanlara sormak istiyorum lpg li kullanıma uygunmu çünkü aldıktan sonra veya alırken lpg li sülünüyorum aydınlatırsanız sevinirim

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=135130827&rnd=9281

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abime bakıyorduk bu arabadan çok yakışıklı kaya gibi bir araç bence bulunabilirse C230 almalı 1.8cc 192 hp alan çoğu kişi prins takıp güzelce biniyor turbo araçlara genelde bu marka iyiymiş tüp takılmazsa uzun yolda tek depo 450-500 km yapıyormuş. Yeni çıkan piyasa araçlarının %90 nın içinden geçer konfor ve malzeme kalitesi tartışılmaz modeli eski falan değil w124 kasalara bile keyifle biniliyor dünyanın heryerinde hurdaya ayrılması en zor araç babam haala 85 model 200 D olsa binerim diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teomanakyar -- 24 Ağustos 2013; 11:54:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.