Şimdi Ara

Nissan Primera 1.6 Tekna alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
26.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sağlamlık olarak Nissanı gayet iyidir diye biliriz. Donanım olarak ta Primera 1.6 Tekna çok iyi geldi bana. Bu araç hakkındaki fikirleriniz nelerdir, sizce alınır mı?

• Sağlam, dolu, rahat. Parçası pahalı, bazı ustalar kırarak tamir ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Kırarak derken nasıl yani hocam.
  • safa_cinar S kullanıcısına yanıt
    Sök takından anlamıyorlar, bir çok şeyi değiştirirken araca zarar veriyorlar. Araç az olduğu için o araç üzerinde pratikleri neredeyse yok. Müşteri aracı üzerinde tecrübe kazanıyorlar.

• Fiyat performans olarak en üst düzeydeki araçlardan biri. Hele 2.0 motoru cidden efsane. Çöp megane 1 parasına primera veriyorlar 23 lere. Biri c segmenti, diğeri d segmenti. Aralarında da uçurum var.
  • 3/5 ay önce niyetlendim piyasada temizi kalmamış. yeni baktım manyak manyak fiyatlar istiyorlar 35-40 lar havada uçuyor

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    üstadım efsane kasa 97-98 toyotaya 26 megane 38 istenen bir piyasada bunların yanına dahi park edilmeyecek araca ne kadar fiyat yazmamızı önerirsin çok merak ettim.
  • kesinlikle alınır.ancak tek kusuru var aracın. aldıktan sonra satamazsın. satamazsın derken satmak istemezsin hastalık bağımlılık yapıyor. 3 kez niyatlendim satmaya o fiyata alabileceğim araçlara baktım koltuğuna oturdum dedimki elimde hurdası çıksın satmıyorum.
  • Üretimi ve satımı durduruldu

2. Eli sıkıntılı

Tutulmayan bir araç

Satmak gibi zarar etmek gibi derdiniz yoksa alın

Japon arabasıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobile Critic

Üretimi ve satımı durduruldu

2. Eli sıkıntılı

Tutulmayan bir araç

Satmak gibi zarar etmek gibi derdiniz yoksa alın

Japon arabasıdır

zarar etmekten kastınız nedir. ucuz aldığınız malı ucuz satarsınız
  • yldrm3346 Y kullanıcısına yanıt
    Ucuza alabilir ve pahalı satabilirse zarar etmez

Ama ucuza alıp pahalı satmak zor

Ucuza alıp daha ucuza satabilir

Alıcı bulmak için mecburen fiyat düşürmeli

• Alınır tabi niye alınmasın? Konfor, güvenlik, az yakıt, geniş iç hacim hepsi bir arada. Piyasaya bakacak olursak fiyatına göre alınacak en kaliteli araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm3346

üstadım efsane kasa 97-98 toyotaya 26 megane 38 istenen bir piyasada bunların yanına dahi park edilmeyecek araca ne kadar fiyat yazmamızı önerirsin çok merak ettim.

2007-2008 düşük km az hasarlı derli toplu bir primeranın edeceği31-32 dir. hayal kurmayalım benzini su gibi içen 2.eli parçası olmayan üretimi olmayan bir araba.

daha şurda 3-4 ay önce 27-28 bindi bi anda bi kaç akıllı fiyat yükseltti bi baktım 2004 modeline 40bin istiyolar. hadi ordan diyorum 6 ay beklerler satmak için

• Japonmu istiyorsun 2004 2006 lancer derim.

• Arkadaşlar bir zamanların meşhur sloganı vardı 30 yaş üstü herkes hatırlar "ağzı olan konuşuyor" diye. bende diyorum ki; ""telefonu olan yazıyor"" hayatında Nissan a binmemiş sadece sanayi muhabbetlerini dinlemiş adamlardan nissan öğrenilmez. 24 yıldır zaman zaman değişik arabalara bindim hep nissan sattım başka marka aldım pişman oldum. NX coupe, Country, Skystar, Primera P12 hepside sınıfında lider konforlu arabalardır. 25 yaşından fazla olan NX coupelerin dijitl göstergeleri hala çalışır ve ik günkü özelliğini kaybetmemiştir. Gelelim primera P12 ye donanım olarak 2003 yılında sınıfını en yüksek donanımına sahip tek araçtır. parça fiyatları avrupa tüm arabalar ile aşağı yukarı aynı olmakla beraber piyasada bolca vardır. istediğiniz her parçasını 24 saatte kapınıza getirtirim. 1.6 motorlusunu yıllardır biniyorum. yakıt olarak mükemmeldir. adam akıllı binersen yakmaz uzun yolda 5.4 ü görmüşlüğüm var 5.2 lt gören arkadaşlarda var. bu da anlık tüketim değil 100 km üzerinden yapılan hesaplamalardır. satıp yerine koyacak bir araba olsa değiştiririm. bu ayarda bir araba yok. safa-cinar kardeşim satın almayı düşünüyorsan hiç düşünme en doru kararı vermişsin. sana bilgilerimi vereceğim arızası parçası neyi olursa benimle iletişim kurarsın arabadan şikayetin olursa satması zararını ödemesi benden. bu kadar açık konuşuyorum. temiz bir araba içi 35 i gözden çıkarmalısın. 28-29 a bulacağın arabadan hayır bekleme. zaten eski kasa toyotaları 25-28 aralığında satıyorlar tek donanımı arka cam ısıtması. son olarak diyorum ki """alırsın satamazsın"" AŞIK OLURSUN...

• Arkadaşlar kimse araç için kötü demedi. Hatta çok sağlam ve konforlu araç olduğu konusunda herkes hem fikir Yalnız fiyatın yüksek olduğunu söyleyenler var. 30-35 bin aralığında Primeradan daha iyidir bunu al diyeceğiniz bir araç var mı? Kıyaslamak açısından iyi olur.
  • safa_cinar S kullanıcısına yanıt
    Daha iyi degildir ama ben olsam cruze yada flunce alirim

Daha modelli.

Yas itibariyle daha sorunsuz

İkinci eli kuvvetli

Ustasi bol bi aracin olmus olur.

• cruese ve fluence mi? arkadaşım araçtan para kazanmak istiyorsanız kuş serisi broadway toros ve efsane kasa toyota tavsiye ederim.
  • primeraya 31 hadi bilemedin şu saçma piyasada 32 üstü veren saftır arabadan da anlamıyordur

2004 yılında 0km primeramız oldu

1- çok yakıyor hatta korkunç yakıyor

2- yedek parçası çok pahalı

3- 2.eli yok

4- üretimi yok

5- bol ekipmanlı

6- 1.6 motor çekmiyor

7-sağlam

8- sürüş keyfi 0

kısaca donanıma binmeyin arabaya binin gerçi yukarıda yazdıklatıma göre primera sahibine biniyor.

tekrar ediyorum bunları 2004 yılında 0 km tekna alan ve yanılmıyorsam 2010 a kadar kullanmış bir olarak söylüyorum

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    bir arabanın 2. elinin zayıf veya güçlü olması boşuna değildir zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.