Şimdi Ara

C ve Sistem Programcıları Derneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
15.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C ve Sistem Programcıları Derneği'nde ki kurslara katılan varmı ?
    bi tanıdığınız da olabilir...
    eğitimi fln nasıl ?

• yok mu ?

tmm vazgeçtim
  • yokmuş
  • var neden?
  • eğitimi fln nasıl?
  • ii valla giden bikaçtane arkadaşım var
    tavsiye ederim
    bende c# kurcu alıyorum
    C veya C++ egitimi almak istiyorsanız tam yeri daha iisini bulamazsınız
  • bu konuda bilgi ve pratik alabileceğin en iyi yerlerden biridir tavsiye ederim, gidip deneme derslerine girebilirsin. hiç durma git görüş, yerinde gör. memnun kalccaksın
  • katıldığım bir C kursunu size önereyim dedim.İşletim sistemi yazmak için bence temel adım.Karar size kalmış.Kurs içeriği

C windows API
    Windows sistemlerinin genel özellikleri.
    Temel bir Windows programının organizasyonu.
    Mesaj döngüleri ve pencere fonksiyonları.
    Mesajların işlenmesi.
    Klavye ve farenin kontrolü.
    Üst ve alt pencereler (parent – child windows).
    Kaynakların (resource) yaratılması ve kullanılması.
    Temel Windows kontollerinin kullanılması.
    Dialog Pencereleri ile işlemler.
    Grafik çizimleri.
    Dinamik kütüphanler.
    Clipboard kullanımı.
    Altişlemli çalışmalar (multithreading).
    Yazıcının kontrolü.
    Sisteme ilişkin fonksiyonlar.

Başvuru için;
    http://www.csystem.org/display_course.php?id=18
    yukarıdaki linke giriniz.

• Ben bu kursta C programalmaya devam ettim. Şunu söyleyebilirim bu adamlar türkiyede tek. C üzerine kendilerini çok iyi geliştirmişler ve çokta hakimler. Karşısındaki öğrennciye bildiklerini rahatça aktarabiliyorlar. Necati Ergin hocamız dersine çok hakim tavsiye ederim.
  • sıfırdan başlayıp otomasyon sistemleri için c/c++ da yazılım geliştirebilecek aşamaya gelmek için bikac farklı kurslarına katılmak gerekioyr sanırım...
    bu da öğrenciye tuzlu olur

ödeme kolaylığı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wk -- 6 Ağustos 2005, 13:09:35 >
  • ya bu cprogramclıarı dernegıne bizim şirkette programcı bir arkadas gitmişti cok memnun kalmıstı hatta bise şiddetle onermıstı bene ona guvenerek tavsiye edebilirim w.k hocam git derım
  • Ödemede pek problem yapmıyorlar. Çünkü adamların bu işi para için yapmıyorlar... İnsanlara birşeyler verme gayesindeler. Piyasada saati 20 milyona C dersi veriyorlar ve bişede öğrettikleri yok. Adamalr saati beş milyona çok güzel C eğitimi evriyorlar.
  • tşk.
    kafama yattı bu iş
  • Sama kolay gelsin...
  • 7 Yıllık Hort yaptığım için kızmayın ama zaten önceden açılmış olan bir başlığı tekrardan açmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Evet Arkadaşlar C derneğinden kurs almış olan kişiler görüşlerini paylaşabilirler mi.
  • Ben hafta sonu Programlamaya Giriş Kursuna başlıyorum. Bilgilerimi aktarırım, inş bunu bitirip c ye gitmeyi düşünüyorum.
  • zaten ne cekiyorsam sırf bu büyük şehirlerde olmadığımdan çekiyorum. yoksa şimdiye çoktan bende konu hakkında iyi bir bilgi birikimi meydana getirecektim. bakalım bundan sonrası hayırlısı olsun bakalim hakkımızda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: klasikk

Ben hafta sonu Programlamaya Giriş Kursuna başlıyorum. Bilgilerimi aktarırım, inş bunu bitirip c ye gitmeyi düşünüyorum.

Hocam sanırım aynı sınıfta olacağız. Kurs bir hafta gecikmeli başlıyor yarın ilk derse gireceğiz.
  • up
  • ben daha once sorduğumda 1200 yada 1300 falan demişlerdi 3 taksit yaparız gibi bişeyler demişler bana biraz pahalı gibi gelmişti kusr süreside azdı.. tabi tercih meselesi...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.