Şimdi Ara

C sinifi az yakit yakan SUV arac önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
3
Favori
15.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C suv alma niyetindeyim, hatta tiguan 1.5 tsi 150 hp araci cok begendim ama, hep çok yakiyor diye yorumlar ve bu konuda memnuniyetsizlikler okudum ,bu yuzden fikrimi degistiridim, az yakit yakan suv lara yonelmeye karar verdim. .

Simdi ne alacagimi bulmam gerekli önce,

Yakit tuketimi onemli kriter ozellikle hatta hibrit arac almak mantiklimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bir araca milyon küsür versem son bakacağım şey yakıtı olurdu. Yakıt öncelikli ise gidin fiat egea 1.4 cross alın, lpg takın. Ne işiniz var tiguanla falan? Gidin gücünüzün yettiği, ikinci el araç alın. Bakımı, kaskosu falan da ucuz olur. Düşük donanımlı 16 jantlı alın, lastiği de daha ucuz olur. Mantıksız yani 1 milyon verip ayda 100-200tl az yakacak araba araştırmak.

Alıntıları Göster

Polemik çikarmayalim lutfen hocam, Istedigim araci alirim.istedigim gibi aracin yakit tuketimini arastirabilirim ögrenirim ,sorabilirim ,burasi forum

egea istesem.alirdim zaten çoktan, bizde biliyoruz oNu almayi .

. Konunun basligina uygun cevabiniz varsa yazin, yoksa lutfen tartisma çikarmayalim. Rica ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Bu kadar para verdikten sonra kredi ödeyerek vs yakitti dusunmek zorundayim malesef,

Bu arabalari alan adamlari cokmu zengin saniyorsunuz, banker degilim, yakit fiyatlarida ucuz degil, vergi si cardu curduda az degil, sonuc olarak az yakacak arabayi herkes ister milyonluk dedigimiz arabalar bu paralari hak etmeyen birer çöp tenekesi aslinda.

Bir araca milyon küsür versem son bakacağım şey yakıtı olurdu. Yakıt öncelikli ise gidin fiat egea 1.4 cross alın, lpg takın. Ne işiniz var tiguanla falan? Gidin gücünüzün yettiği, ikinci el araç alın. Bakımı, kaskosu falan da ucuz olur. Düşük donanımlı 16 jantlı alın, lastiği de daha ucuz olur. Mantıksız yani 1 milyon verip ayda 100-200tl az yakacak araba araştırmak.

Bu kadar para verdikten sonra kredi ödeyerek vs yakitti dusunmek zorundayim malesef,

Bu arabalari alan adamlari cokmu zengin saniyorsunuz, banker degilim, yakit fiyatlarida ucuz degil, vergi si cardu curduda az degil, sonuc olarak az yakacak arabayi herkes ister milyonluk dedigimiz arabalar bu paralari hak etmeyen birer çöp tenekesi aslinda.

• Renault kadjar ve PSA SUV modelleri yakıt/performans konusunda çok iyiler

• mordawey M kullanıcısına yanıt

Kadjar cok eskidi begenemiyorum.onu bir turlu.

Psa da 3008guzel ama gt modeli cok köpuklendi fiyatlarinda . Alure dede acc yok

C5 ok ama o tipi içime sindiremiyorum birde psa adblue arizasi Boya dokulmesi korkutuyor

• serkan1216 kullanıcısına yanıt

Boya atması siyah tavanlılarda oluyor. Normal boyanın üstüne siyah renk attıkları için. Çift renk almazsanız bir şey olmaz, yada ppf yaptırırsınız.

3008, C5 Aircross ya da 2022 makyajlı Opel Grandland da olabilir. Adblue aracı etkileyen bir şey değil, sadece emisyon düşürmek için. Garanti süresince garantiden yaptırabilirsiniz, garantiyi de uzatırsınız. İlerde adblue yi iptal ettirebilirsiniz bir sıkıntı çıkmaz, muayeneden de geçiyor. Dizel olarak çok araç yok zaten.

C sinifi az yakit yakan SUV arac önerisiAnlatan Adamlaryoutube
    Ne Nedir?'in bu bölümünde çoğunlukla ticari araçlarda kullanılan AdBlue sıvısı nedir, ne işe yarar, AdBlue neden kullanılır, yakıt tüketimine katkısı var mıdır gibi soruları sizler için cevapladık. SCR (Selective catalitic reduction) tepkimesiyle NOx emisyonlarının azaltılması için kullılan AdBlue sıvısını detaylıca inceledik. Aynı zamanda DPF ve katalitik konvertör ile olan ilişkisini de açıkladık. Videoyu izledikten sonra beğenmeyi paylaşmayı ve kanala abone olmayı unutmayın. Sizlerin destekleri ile her geçen gün daha da büyüyeceğiz! *SOSYAL MEDYA HESAPLARI* Instagram: https://www.instagram.com/anlatanadamlar Kişisel Instagram: https://www.instagram.com/dcnkr Kişisel Instagram: https://www.instagram.com/tugberkkececioglu Kişisel Facebook: https://www.facebook.com/dogacan.kara.9 Kişisel Facebook: https://www.facebook.com/tugberk.kececioglu
    https://www.youtube.com/watch?v=XOrqikpCJkY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 19 Eylül 2022; 14:42:55 >
  • Mesela 1.5 dizel psa c5 sehir ici sehir disi ne yakar? Real kullanim da

• Milyonu geçen araçları konuşup üç kuruş yakıt hesabı yapmak çok ciddiyetsiz geliyor.

• Kadjar kullanıcısıyım sıkıştırsam bile 5.5lt ortalamayı geçmiyor. Sakin kullanım 4.8lt civarı. Kırmızı renk ve icon paket alırsanız dış görünüş olarak tatmin eder.

• commandx C kullanıcısına yanıt

bu muhabbet yıllarca değişmedi ama :)

2006'da forum'da E280 E 350 CDI gibi araçların yakıt tüketimleri felan konuşuluyordu...

ciddiyetsiz bir kenara trajikomik...

• commandx C kullanıcısına yanıt

• Bir araca milyon küsür versem son bakacağım şey yakıtı olurdu. Yakıt öncelikli ise gidin fiat egea 1.4 cross alın, lpg takın. Ne işiniz var tiguanla falan? Gidin gücünüzün yettiği, ikinci el araç alın. Bakımı, kaskosu falan da ucuz olur. Düşük donanımlı 16 jantlı alın, lastiği de daha ucuz olur. Mantıksız yani 1 milyon verip ayda 100-200tl az yakacak araba araştırmak.

• Polemik çikarmayalim lutfen hocam, Istedigim araci alirim.istedigim gibi aracin yakit tuketimini arastirabilirim ögrenirim ,sorabilirim ,burasi forum

egea istesem.alirdim zaten çoktan, bizde biliyoruz oNu almayi .

. Konunun basligina uygun cevabiniz varsa yazin, yoksa lutfen tartisma çikarmayalim. Rica ediyorum.

C sinifi az yakit yakan SUV arac önerisiyoutube
    Citroen C5 Feel Adventure Aircross aracım için 20.000 km sonrası yakıt tüketimi hakkında bir değerlendirme yaptım. Araç motoru 1.5 dizel arkadaşlar. Soruları...
    https://www.youtube.com/watch?v=aNXZw5lIaXc

Şehir dışı 5 litreyle gezilir. Şehir içi kullanım yerine göre değişir.

Facebook gurubundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konu başlığına uygun cevap işte. 1.4 lpg li egea cross. Daha az yakan zor bulursunuz.

• Şehir içi kullanım fazlaysa hibritler, şehir dışı kullanım fazlaysa dizeller mantıklı

• Otobanda az yaksın diyosan dizel, heryerde az yaksın diyosan plug in hibrit, az yaksın diyosan normal hibrit al. Egea Cross 1.5 Hibriti inceleyebilirsin hem çok pahalı bir araç değil hem de tüketimi makul.

• yorumdakiler çok garip insan modeli

konu sahibi C-suv az yakan araba arıyor

altlarında maks Tofaş gibi arabaları olanlar gelmiş 1 milyon verip yakıtamı takılır demiş kocaman bir LOOSERSİNİZ

• Madem aynı kafadasın öneri yapsana boş yorum yapacağına. Daha iyi bilirsin az yakan milyonluk araçları.

• 1.5dci kadjar/qashqai, SUV olarak en az yakan bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 19 Eylül 2022; 22:15:58 >
  • Hocam 1.5 bluehdi ds7 mutlaka incele, hem premium, hem az yakıyor, gerçekten hem kaliteli, hem donanımlı, hem de az yakıyor.

• Ford kuga
    Şehir dışı tüketimi çok az .Araştırın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.