Şimdi Ara

BU SES YÜREĞİNİZİ ERİTECEK..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• eline emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım
  • mükemmel diyicek bişi yok
  • Yüce rabbim ne ses wermiş ya
  • o güzelmiş
  • İnanılmaz ya hakkaten gözlerim doldu
  • inanılmaz güzel...tek kelimeyle
  • Çok etkileyici gerçekten gözlerim doldu bitmesin diye bekledim ama bittii:((( daha uzunu yokmu kim bu çocuk

• Gerçekten muhteşem bir ses, Allah(c.c) herkese böyle güzel Kuran-ı kerim okuyan evlat nasip eylesın.

3 gün önce Bursa'nın yerel kanallarından astv de çıkan din derslerinin iki derse çımasını, Kuran-ı Kerim dersinin seçmeli ders olarak müfredata geçmesini tehlikeli olarak gören mhp'li millet vekiline dinletmek lazım belki imana gelir...!
  • türkiye de çok daha iyi okuyanlar var.bu çocuk şarkı mı söylüyo kuran mı okuyor anlamadım.

beğenmedim.kötüüüü
  • sen oku da görelim burda herkes mükemmel diyor sen çıkmış sırf muhalefet olsun diye midir nedir yoksa bağnaz bi milliyetçilik ile midir nedir kalkıp kötü diyorsun
    mükemmel bir ses bence
  • inşallah büyüyüncede sesi deişmezz

şu bismillahirrahmanirrahim demesine bittim abi yawww

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Em®E_ -- 17 Kasım 2006; 14:03:53 >
  • bir ses bu kadar güzel olur

hayran kaldım doğrusu
  • quote:

Orjinalden alıntı: arbiter

sen oku da görelim burda herkes mükemmel diyor sen çıkmış sırf muhalefet olsun diye midir nedir yoksa bağnaz bi milliyetçilik ile midir nedir kalkıp kötü diyorsun
    mükemmel bir ses bence

bence değil(herkes kendi fikrini ortaya koymakta özgür dimi senin de yaptığın gibi)
    kuran ı en iyi ben okurum diye bişey demiş miyim bi bak bakiyim yukarda.

muhalefet olsun diye de değil.allah allah beğenmedim kardeşim,beğenmedim...fentezi müzik tarzında kuran okuyanları beğenmiyom.yukarda kuran okuyor demese arabesk şarkı söylüyo sanacaktım çocuğuu...

• Çok etkileyiciydi gercekten de.Allah anasına babasına bagıslasın salihlerden etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daturkishulan

quote:

Orjinalden alıntı: arbiter

sen oku da görelim burda herkes mükemmel diyor sen çıkmış sırf muhalefet olsun diye midir nedir yoksa bağnaz bi milliyetçilik ile midir nedir kalkıp kötü diyorsun
    mükemmel bir ses bence

bence değil(herkes kendi fikrini ortaya koymakta özgür dimi senin de yaptığın gibi)
    kuran ı en iyi ben okurum diye bişey demiş miyim bi bak bakiyim yukarda.

muhalefet olsun diye de değil.allah allah beğenmedim kardeşim,beğenmedim...fentezi müzik tarzında kuran okuyanları beğenmiyom.yukarda kuran okuyor demese arabesk şarkı söylüyo sanacaktım çocuğuu...

Kuran-ı Kerim'i herhangi bir şarkıya yada şarkı türüne benzetmek ne kadar doğrudur.Siz düşünün artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.