Şimdi Ara

Hiç uyumadan 1 gün geçirmek mi? Yoksa: 2 saat uyuyup alarmla uyanmak mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
29.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet hangisi mantıklı? hangisi daha sağlıklı olur? daha dinç olunur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç uyumamak
  • hiç uyuma, kahve iç.
  • ikiside kötü , bikere hiç uyumadım.Eve geldiğimde başım dönüyordu montum ile direk çekyata yattım sanki ölmüş gibiydim.Sonra uyuyamadım.Sonrada uyandım işte.ama çok kötü.Otobüste ayakta düşüyordum eve dönerken yaşlı adam zorla yer vermeye çalıştı oturmadım.Ölüm gibiydi.
  • 2 saat uyku hiç yoktan iyidir emin ol hiç uyumazsan sadece uykun gelmiyor kafa gidiyo geriliyosun falan çok kötü oluyor.

• Hiç uyumamayi yazin uyku düzenim düzelsin diye denedim. Artık bir süre sonra kafa gitmeye başladı. Uyudum mecburen. 2 saat hiç yoktan iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyanabilirsen 2 saat uyumak iyi olur ama alışkın değilsen böyle şeylere hiç uyuma yoksa uyanamazsın.
  • Çoğu gece uyuyamiyorum sabah çalışırken kı verdiğim performansin gece 2 katını verdigim için genelde gece çalışıyorum işlerimin bitmesi saat 3 4 u buluyor sabah 7 de kalkiyorum hiç yatmadan gittiğim çok oldu saat 4 u geçtikten sorna bi ağırlık basıyor saat 11 den sorna geçiyor bunu denemek için 2 gün yatmamaya karar verdim 2. Gün çok daha zor oluyo uyku baş ağrısı halsizlik çok zorluyor en ufak bi sessizlikte uyuya kalabiliyosunuz benim tercihim 2 saat yatmak olurdu 2 3 saat yatıp gidince saat 4 te bastıran uyku 9 da geliyo ve direk yatiyosunuz 8 saat kadar yatarsaniz ertesi gün halsizlik olmuyor

• 2 saat az ama bunu 4-5 yaparsan en iyisi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyu, 1 saat bile çok farkediyor

• Uyumamak

+ İşe zamanında gidersin
    - Tüm gün yorgun olursun

2 Saat uyumak

+ Uyumamaya göre biraz daha az yorgun olursun
    - Kalkamazsın, yatak seni kollarıyla sımsıkı hapsetmiştir. Ağlamak istersin hayat o an sana çok zor gelir. Hiçbir şeyi umursamazsın. 5dklık uyku bile
    çok değerlidir. Kafanı yastıktan kaldırmak kafan ile tır çekmek gibidir.
  • Hiç alkol almadim ama bence uykusuzluk sarhoşluğa denk

• Hiç uyumayıp 3 saatte bir kafein almak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ikisinide defalarca denediğim için ben 2 saatlik uykuyu tercih ederdim. Hiç uyumadığın zaman öğlen 12 en geç 1 e kadar dinç oluyosunuz sonra ter basıyor gözleri açamıyosunuz başınız ağrıyor agrasifleşiyosunuz. 2 saatlik uykuda ise öğleye kadar esnersin öğlen açılırsın sonra akşam yine geç yatarsın o derece

• Konuyu hortlatmak gibi olmasın 1 gün boyunca uyumadım 2 olacak başım yavaş yavaş dönmeye başladı mide bulantısı geliyor gidiyor. En mantıklısı uyumaktır tabii...
  • 2 saat uyuduğum zaman alarm kaldıramıyor beni bu yüzden 2 finali kaçırmıştım bir gün
  • Uyursan ayılması çok zor olur ama günün ilerleyen saatlerinde hiç uyumadığın haline göre daha iyi olabilirsin.
  • ben uyumamayı tercih ediyorum, 2 saat uyku kesinlikle yetmeyecek ve uykum kanmadan kalktığım zaman çok kötü oluyorum.. uyumayınca en azından bi işle uğraşınca hatırlamıyosun uykuyu
  • Hiç uyumadığım zaman az uyuduğum zamana göre daha dinçtim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.