Şimdi Ara

bu şekilde kilo kaybı yaşar mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah kahvaltısı : haşlanmış 2 yumurta salatalık-domates.

öğleyin : okuldayım genelde yemiyorum ancak okulda yemek çıkar belki yerim.

okuldan gelince : yogurt

akşam : yulaf ezmesi-mısır gevregi

ek olarak uzun zamandır abur cubur , kola , ekmek , şekerli çay sokmadım hayatıma.

kilo : 93

spor salonuna gidip kardiyo yapmamı önerir misiniz bunların yanında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 2 Mayıs 2016; 2:47:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Dengesiz bir yemek programı, sürekli olarak bu menüyü uygulayamazsınız maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berbat bir program. çok kas kaybedersin ve güçten düşersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

sabah kahvaltısı : haşlanmış 2 yumurta salatalık-domates.

öğleyin : okuldayım genelde yemiyorum ancak okulda yemek çıkar belki yerim.

okuldan gelince : yogurt

akşam : yulaf ezmesi-mısır gevregi

ek olarak uzun zamandır abur cubur , kola , ekmek , şekerli çay sokmadım hayatıma.

kilo : 93

spor salonuna gidip kardiyo yapmamı önerir misiniz bunların yanında ?

karbonhidratları çıkar derim onların yerine yağ ve protein koy. yani ketojenik diyet yap.
  • Ne önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yulafı sabah ye hem tok tutar hem enerji verir. günde 1 öğünde olsa normal bir yemek ye pilav et yada sebze yemeği az ye ama yinede ye bu programla kilo verirsin ama sağlığından olursun bence.

kardiyo yapma imkanın varsa yap tabiki yoksa yürüyüş veya hafif tempolu koşular yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

yulafı sabah ye hem tok tutar hem enerji verir. günde 1 öğünde olsa normal bir yemek ye pilav et yada sebze yemeği az ye ama yinede ye bu programla kilo verirsin ama sağlığından olursun bence.

kardiyo yapma imkanın varsa yap tabiki yoksa yürüyüş veya hafif tempolu koşular yapabilirsin.

Kesin verir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

yulafı sabah ye hem tok tutar hem enerji verir. günde 1 öğünde olsa normal bir yemek ye pilav et yada sebze yemeği az ye ama yinede ye bu programla kilo verirsin ama sağlığından olursun bence.

Kesin verir miyim ?

Kesin verip vermeyeceğin;

Günlük Kalori ihtiyacının altında yemek yemenle ilgilidir.

Ben kilo almaya çalışan biriydim diyetisyene gittim 2500 kalorilik bir diyet hazırlamıştı 1-2 hafta uygulayabildim ve kesin olarak kilo aldım. Çünkü 2500 kalori benim kalori ihtiyacımın baya üzerindeydi. Tam tersi senin için geçerli.

İstersen önce bir vücut analizini yaptır ne kadar yağ var vücudunda metabolizma hızın ne kadar vs. Gerisi matematik işi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.