Şimdi Ara

TESTOSTERON ENANTAT VE DECA KÜRÜ VE İLAÇLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
54.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şimdi size başımdan geçen bir olayı anlatacağım, ve umarım steroid kürü yapmak isteyen arkadaşlara bir nebze yardımım olur. Uzun zamandır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum, tabi ki bunca zamana kadar steroid kullanmadan çok güzel gelişmeler kaydettim, ama makarna pilav tavukla bu iş bir yere kadar ve insan ister istemez yaşadıklarından, çevresinden zehirleniyor ve steroid kullanmak istiyor. Uzun zaman karşı koymama rağmen bir altış vuruş testosteron kürü yapmaya karar verdim , küre başlamadan önce eczane malıdır diyerek haftada 1 primobolen vurmaya denedim , fakat kürde testosteron kullanmadığım için kilo alımı oluyor, kas konusunda çok bir etkisi olmuyor, ve şunu da gördüm ki primobolen testosteron baskılaması yapıyor yani libidonuzda gözle görülür bir düşüş yaşıyorsunuz, yani tek başına kullanımını tavsiye etmiyorum, ve bunu yaşadıktan sonra primobolen kürü bitmeden testosteronlu bir kür yapmaya karar verdim, internetten araştırmalarımla değişik satıcılar ama genelde aynı ilaçlar ile karşılaştım, iran, moldova, hindistan , ve rus malları, markaları biraz araştırırsanız görürsünüz zaten, ve yine facebookta murat hoca isimli arkadaşla anlaşıp onun bana tavsiye ettiği danapolon balkan pharma yine Balkan Pharma testosteron, hindistan malı alpha parma ürünlerinden yaklaşık 10 haftalık bir kür için ilaç temin ettim ,Bu ilaçların kendi web sitesinde orjinalliğini kontrol ettim bir sorun yoktu Gel gelelim ilaçları almaya başladım, yine iştahta artış, kiloda artış (danapolon su tutması kaynaklı) fakat bir eksik vardı ilaçları 45 gün kadar kullanmama rağmen libido artışı, güç artışı hala gelmemişti.. 3-5 sene evvel testosteronu çok kısa süreli kullanmıştım, fakat sanırım cretain yüzünden çok ciddi sivilcelenme olduğu için yüne kürümü başlamadan bitirmiştim, ve etkisini çok iyi bilirim kadını erkek yapar yani :) bastığınız kilonun %50 fazlasını basarsınız vs, bahsi geçen arkadaş ile iletişim kurduğumda her ilaç her bünyeye yaramadığını :) testoyu haftada üçe çıkarmamı iyi beslenmemi vs tavsiye etti. onuda yaptım fakat sonuç koca bir sıfır, ve anladım ki testosteron yok bu ilacın içinde çünkü iyi incelerseniz bu satıcıların çoğunun kendi web sitelerinde adres hatta telefon bile olmadığını görürsünüz. Balkan pharma moldova malı, asgari ücretin aylık 100 dolar bile olmadığı gariban bir ülke.. Evet şöyle özetliyim ki kür için yaptığınız ciddi yatırımlar vardır önce ciddi anlamda 5-6 ay kadar ilaçsız çalışmanız gerekli , sonrasında en az 1.000 tl. harcama yapmanız gerekli steroid ilaçları, kullanacağınız suplementler (protein, amino asit, pumplar vsler) steroid yanında alınması gereken proviron, koruma için saw palmetto, milk tisthle vs. ve kür sonu pct dedikleri erkekliğin geri gelmesi için kullanılan novaldex pregnil vs.. yani düzgün steroid ilacı kullanmazsanız benim gibi hem zamanınızdan hem paranızdan hem hayallerinizden belki de sağlığınızdan olursunuz. Çok şükür bir sağlık problemi yaşamadım, karaciğer değerli kür esnasında artmıştı ki bu normal, ilaçları keser kesmez yaklaşık 1 hafta içinde "kür sonu tevadisi yapmadan" libidomun yerine geldiği gördüm.. Yani bilinçsiz kullanırsanız sahte ya da orjinal ama işe yaramaz ilaçlar kullanırsanız sağlığınız ciddi anlamda tehlikede demektir. Yani ben farketmeseydim testosteron olmadığını bide pregnil , novaldex vs ilaçta kullanabilirdim, ve bunlar bildiğiniz üzere kadınlık hormonudur, daha ciddi sorunlar ile karşılaşacaktım. Düzgün ilaçlar satan arkadaşları ve kür olayını gerçekten doğru ilaçlar kullanıp iyi sonuçlar elde eden insanlar olduğunu da bilirim ve onları tenzih ederim, benim ağzım yandı arkadaşlar sizlerinde yanmasın dikkatli olun... Bugün sorarsanız kür yaparmısın diye evet yine yaparım, bunu özendirmek için söylemiyorum, çünkü steroid ilaçları kullanmak, istediğiniz kadar koruyucu ilaçlar ile kullanın ne yaparsanız yapın tehlikeli riskli bir durumdur, bünyenize kalıcı hasarlar vermeniz mümkündür. ama artık sanırım giderim türkiye de eczaneye ne varsa o ilaçlarla yaparım.. Çünkü anladım ki piyasada gerçek işe yarar ilaç bulmak zor....Yazdıklarımla acemi arkadaşlara birazda olsa yardımcı olduysam ne mutlu bana...

• Açıklayıcı deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler...Bende ara ara denemek istiyordum fakat tam anlamıyla bilgi sahibi olamamıştım...Denemek için de, baya bir masraf yapmak gerekiyordu senin de anlattığın gibi...Piyasada bir çok sahte ürün satan insanlar var...Ve ne yazık ki bu işler resmi olarak yapılamıyor...Eczanelerde sınırlı ve özel reçeteler isteniyor...Halbuki fit ve sağlıklı olmak için bu spora gönül verenlere kolaylık sağlanmalı...Yurtdışında kıçıkırık ülkelerde bile bu imkanlar var...Tabiki sağlığa zararlı olan hiçbir şeyi tasvip etmiyorum ama, kontrollü kullanılan ilaçlar ve destek ürünleri alınabilmeli...Ben kendim de bir ilaç firmasında çalışıyorum ve ilaç denilen kimyasal çorbaların nasıl hazırlandığını biliyorum...Hammaddelerin nasıl ve kalite düzeyi vb. herşey gözümüzün önünde...Sporculara ve sağlıklı olmak için body benzeri spor branşlarıyla ilgilenenlere eczane ürünleri kolaylaştırılmalı ve çeşitliliği arttırılmalı...Yasaklar her zaman karaborsayı ve kontrolsüzlüğü getirir...Paylaşımın için teşekkürler...

• İyi günler,

Mesajınızın daha yeni olması sebebiyle cevap yazmak istedim. Sizin satın aldığınız kişiden ben de bu sene steroid temin edip kullandım. Aynen söylediğiniz gibi sadece ilaca para vermekle yetmiyor. Supplementlere, destekleyicilere, kür sonu PCT sine, çinkoydu provirondu multivitamindi bir sürü harcadığınız para yanında 2,5 aylık kür döneminde maksimum kas kazanımı için haftada 4 gün ağır çalışıyorsunuz. Harcadığınız yüksek meblağdaki paralar bir yana geliştiğinizi göremedikçe psikolojiniz alt üst oluyor. yarıda bırakamıyorsunuz da. Yine dediğiniz gibi ilaçların orjinalliği sitesinden kontrol edildiğinde tamam. ama libidoda beklenen etki yok, yüksek karbonhidrat ve yüksek protein kullanımı sebebiyle kür içerisinde yüksek protein sentezi yerine yüksek yağ depolama karşınıza çıkıyor. yani yağ olarak hacminiz artıyor. tüm ağır antrenman tekniklerini, günlük beslenmenizi, uyku düzenini doğru uygulamanıza rağmen ilaçsızmış gibi davranıyor vücudunuz ve gelişemiyorsunuz. sadece ilaçlar ve supplementlere verdiğiniz paralarla da bitmiyor. her gün et, süt, yumurta vs. yemek zorundasınız. Bu da çok maliyetli. Murat hoca kusura bakmasın ama ilaçlar istenen verimi vermiyor. Aradığımda aynı bahaneleri bana da söylemişti. bu vicdan işi. herkesin parasını cebine indirmekten çok hayallerini de bitiriyor (sözüm meclisten dışarı). Şans işi bu birazda. yapacak bişey yok. İnsanların vicdanlarına kaldık. Sizin durumunuzu okuyunca aynı benim başımdan geçenler gibi olduğundan yorum yazmak istedim.
    İyi çalışmalar,

• bu tarz ananolik ürünleri facebook da bir hoca bar Erman akcam . Prof kişilere kür hazırladığını duydum fakat fiyatlar piyasaya göre yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA UN775886..BENDE SİZİN GİBİ YENİ MURAT HOCA DİYE BİRİSİ İLE TANIŞTIM..KÜR ALMA NİYETİM VAR..AMA BU MURAT HOCA SİZİN MURAT HOCA İSE ALMAK İSTEMEM..O YÜZDEN SİZİN MURAT HOCANIN FACE BOOK ADRESİNİ VEYA TLF BANA YAZARMISINIZ ? BENDE AYNI HATAYI YAPMAK İSTEMEM..TEŞEKKÜR EDERİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.