Şimdi Ara

Bu Odaya Kinect Koyulur mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Xbox Slim'ime Kinect almaya karar verdim.Fakat bir sorun var Xbox'ımı kullandığım oda fazla küçük.Sizce bu odada -Kinect alırsam şayet- Kinect'i sorunsuz bir şekilde kullanabilir miyim ? Sağolun,var olun.

http://img69.imageshack.us/img69/1150/resim010bi.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toj_blok -- 17 Temmuz 2012; 18:28:15 >

• Ne m2 var ne SS var

He SS geldi,sorun olmaz gördüğüm kadarıyla yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 17 Temmuz 2012; 18:30:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi aparat var onunla olur belki. Ama kucukluk derken senin hoplayip ziplamana saga sola hareketine engelse zor olur.

Derken resmi gordum olur sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 17 Temmuz 2012; 18:29:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar saolun cevaplarınız için.Kinect'i monitörün üstüne koyacağım.internette 3 metre yer lazım diye bir mesaj görmüştüm.2.20 cm sorun olur mu Sağa sola zıplamama engel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toj_blok -- 17 Temmuz 2012; 18:42:00 >
  • Bazı oyunlarda ileri doğru gidip zıplıyoruz. Kafayı resimde görülen ışığa gömme de ne yaparsan yap.
  • Düz yürürken avizeye vuruyorum kafayı hocam.
  • Kırıp dökme ortalığı valide ağzına yanmasın sonra
  • Küçükken evde vole çekerken ayağı dolaba gömmüştüm.

Kinect oynarken ters bir durum olmadı ama küçüklükte baya badireler atlattım (çatapat, torpil zamanları vb.).
  • Hocam alan geniş yeter de artar bile. Ancak benim merak ettiğim monitör biraz küçük değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Küçükken evde vole çekerken ayağı dolaba gömmüştüm.

Kinect oynarken ters bir durum olmadı ama küçüklükte baya badireler atlattım (çatapat, torpil zamanları vb.).

Hocam geçen sene duran çelik kapıya 50 kilometre hızla koşarken kafa atmıştım anlım baştan aşağıya yarıldı.Hala izi var.5 yaşında kavak kemiğim kırılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabah Kahvesi

Hocam alan geniş yeter de artar bile. Ancak benim merak ettiğim monitör biraz küçük değil mi?

bence monitör çok küçük.tüplü olmasıda cabası.N'apıcan, öğrenci milleti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toj_blok

quote:

Orijinalden alıntı: Sabah Kahvesi

Hocam alan geniş yeter de artar bile. Ancak benim merak ettiğim monitör biraz küçük değil mi?

bence monitör çok küçük.tüplü olmasıda cabası.N'apıcan, öğrenci milleti.

Bilirim o durumları,lütfen aşağılama küçük görme olarak görme şu aşağıda yazdıklarımı,

Kinect aradığın ilanı da gördüm. O monitörde oynayacaksan eğer hiç mi hiç alma,tekrar söyliyeyim seni kırmak için falan söylemiyorum,o parayı daha önemli bir ihtiyacın için değerlendir. Çünkü o monitörle keyif alamazsın,oynadığın oyun işkence olur.

Ben Kinect'i bir kere arkadaşımın arkadaşının evinde denemiştim,öyle 5 dakika falan görebildim, maksimum 19,20 inc'lik bir monitörde oynuyordu,o adam bile zorlanıyordu.Benim daha kullanabilme fırsatım olmadı maalesef, oyunlarını da bilmiyorum Kinect'in . Tek hatırladığım sandal gibi bir şeyin üzerinde nehirden aşağı doğru gidiyordu zıplıyordu sağa sola gidiyordu falan.

• Aynı konuyu açacaktım ama sen açmışsın.Ben de sana gelen mesajları takip edeyim bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o monitörde uzaktan ekranı görmeye zorlanırsın bence kinecti ertele ve büyük bir tüplü tv veya lcd al.
    ben tüplüde oynuyorum şuanlık
  • Tüplü de oynuyorsun galiba ? Ben olsam kinect yerine lcd tv veya hd monitör alırdım.
  • Kinecti en az 32" bir tvde oynarsan anca rahat edersin. Sonuçta 3 metre uzaktan oynamak durumundasın ve daha küçük boyutlu monitör veya tvde görmekte zorluk yaşayabilirsin...
  • Arkadaşlar fikirleriniz için teşekkürler.Fakat bende büyük bir televizyon var tüplü ama ben o tv'de çözünürlük az olduğu için oynamıyorum.Yani tüplü monitörde oyunlar tv'ye göre baya gerçekçi.Olmadı televizyona kurarım kinecti.
    @Sabah Kahvesi dediklerini yanlış anlamadım emin ol.Kinect'le oynamadığın için Kinect'i ertele diyorsun sende bundan emin ol :) Dediğim gibi televizyon var ona kurarım olmazsa
  • Bence rahat olur en büyük sorun sağ ve sola hareket ederken oluyor gördüğüm kadarı ile sağ ve sol da boş bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Bence rahat olur en büyük sorun sağ ve sola hareket ederken oluyor gördüğüm kadarı ile sağ ve sol da boş bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

teşekkür ederim arkadaşım.
  • bence gayet rahat oynarsın ama monitörün üzerine koyarsan mesafe dolayısıyla ayaklarını almayabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.