Şimdi Ara

XBOX 360 için 5 yaş çocuk oyunu tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5 yaşında kızımla eğitici ve keyifli bir oyun oynamak istiyorum.

Örneğin;

Viva Piñata

Surfs Up

Disney Pixar Cars

family game night 4 xbox 360

Rio

Toy SToryhttps://www.youtube.com/watch?v=Hi1vpjhsV6I&t=160s

The Smurfs 2

vb oyun tafvsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 11 Şubat 2018; 14:2:16 >

• rayman legends(16TL) ve rayman origins(12TL) bu hafta indirimde... ikisi de çok keyifli oyunlardır... 5 yaşında gamepad hakimiyeti nasıl olur tam bilemedim ama özellikle ailecek oynamak için güzel şeyler...
  • Kötü ebeveyn nasıl olunur işte size bir örnek. O yaştaki çocuğa değil xbox da oyun oynatmak tabletten bile oyun oynatmamanız lazım ileride zeka geriliği oluyormuş bilim adamları açıkladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yaşımdan beri oyun oynarım, şuan 35 yaşındayım :) bence hurafelere inanmayalım... siz çocuğu güzelce eğitin, yeter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Kötü ebeveyn nasıl olunur işte size bir örnek. O yaştaki çocuğa değil xbox da oyun oynatmak tabletten bile oyun oynatmamanız lazım ileride zeka geriliği oluyormuş bilim adamları açıkladı.

sizin için başlıkta yazdığımı okumadığınızdan tekrardan aşağıda notunu düşüyorum.
    5 yaşında kızımla eğitici ve keyifli bir oyun oynamak istiyorum. (yani beraber oynayacağız demek istedim.)

bazı şeyleri söylemeden önce lütfen biraz araştırma yapın.
    http://www.ufakbilgi.com/bilgisayar-oyunlarinin-cocuklar-uzerindeki-etkileri.html

iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

7 yaşımdan beri oyun oynarım, şuan 35 yaşındayım :) bence hurafelere inanmayalım... siz çocuğu güzelce eğitin, yeter...

• Benim kızım da 5 yaşında. Smurf 2'yi birlikte oynadık.
    Tablette youtube'da gezmesinden iyidir.
    Ayrıca oyunların da zeka geliştirici özellikleri mevcut.

Ben de başka oyun tavsiyeleri bekliyorum aynı kategoride?
  • Aile yardımı lâzım. Kendim bile zor oynadım.(gerçi yönergeyi pek okumamıştım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutorial modu çoğu oyunda yeni yeni keşfetmeye başladım. Bu ne biçim oyun deyip kapatmıştım çoğunu :)
  • Kinect varsa onda bir sürü oyun var eğlenebileceği. Yoksa yazdıklarınız dışında lego nun oyunları var,fena değiller.

• Shrek in de oyunu vardı şimdi aklıma geldi

• Ben kız 4.5 yaşında tilkili bir oyun var onu oynuyor. Sıkıldığı zaman watch dogs 2 açıp şehirde araba sürüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.