Şimdi Ara

Bu Konuda Kilo Aliyoruz. (EKTOMORFLAR İCERİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
10
Favori
3.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok estagfurullah dostum .3 yıl yaptım sakatlandım şimdi yine başladım bu ss 1. Yılımdaki halim ama 2 yıl sonrada kgda değişim olmadı hep vucutta yag olmayınca kastan gidiyodu arada ara veriyodum bu nedenle ekto olunca durum bu oluyodu.gainerda keşke yağlandırsaysı ama olmadı faydası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rojEx1337

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

Orijinalden alıntı: rojEx1337

Çok saçma günlerim oldu 67 kiloydum bi ara ayağım kırılmıştı 90 kiloya kadar çıkmıştım sonra alçı çıkınca başladım body'e düştüm tekrar 70'e sonra bıraktığım bi dönem oldu 85'e kadar çıkmıştım en sonunda sağlam bırakmamak üzere başladım şuan 76 kiloyum 1.90da boy

Bizdemi ayagimizi kirsak?

Bi arkadas bodye git demis. Zaten evimde dummbellar var. Barfix var. Duzenli olarak hardcore calisiyorum. Lgs lys olmasa gidecektim bodye.

Beyler suan gunde 1 litre süt iciyorum. Artik 1 tabak daha fazla yiyorum. Hadi bakalim.

protein abanman lazım protein proteinli besinler yersen kilo alırsın.diyorsan ki ben kilo alıyım g.t göbek sarksada olur git bakkaldan abur cuburları topla gel :D

Usta Protein Fazla kilo aldirmaz. Karbonhidatli besinler tuketmeye baksin. Makarna pilav falan abansin. Baklagillerede aban, fasulyeye mercimege falan.

• Birisi 1.80 boya 60 - 65 kg olmam gerekir demiş, kilosu 72 kg ve kilosunu beğenmemiş. Ya bu arkadaşın tüm kilosu ince kemikten ve minimum kastan + yağdan ibaret, ya da ben 75 kiloya düşmek isteyerek çok fazla bir kiloya düşmeyi düşünüyorum. Hani benim kasım kadar yağım var ama benim kilom abartılı. (126 kg) Benim 60 kiloya düşmem gerekiyorsa vay halime! (Boyum 1.81 m)

Bünyeden bünyeye değişiyor sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Yok estagfurullah dostum .3 yıl yaptım sakatlandım şimdi yine başladım bu ss 1. Yılımdaki halim ama 2 yıl sonrada kgda değişim olmadı hep vucutta yag olmayınca kastan gidiyodu arada ara veriyodum bu nedenle ekto olunca durum bu oluyodu.gainerda keşke yağlandırsaysı ama olmadı faydası

Ben HardLine Pogainer ile 20gunde 5kg almistim tabi Yag olarak aldirdigi icin puffed oldu :D

Bende ektoyum suan 61kgyim. Tam 8 aydir yapiyorum bu sporu. Senden daha Iyiyim trapezler dışında.

Sidik yarışı baslasin

• çok yiyip kilo alamayan arkadaşlar, yatmadan önce tam büyük boy pizza ya da öğle yemeğinde 3 tabak yemek çok yemek değildir

düzenli ve çok yiyince her türlü kilo alınıyor, aynı saatlerde ve çok, doydunuz ya hani, üzerine artık yiyemeyecek hale gelene kadar yiyince çok yemiş oluyorsunuz. eğer düzenli yaparsanız direk alınıyor kilo.

182 benim de boy, 63'tüm, okul başlayınca yurtta yiyor insan, saatler de düzenli, çokta fazla yedim 70'e mi ne çıktım 2 haftada. eve gelince 3 kilo verdim direk oradakinden daha çok yememe rağmen. burda arada öğlen yemeği kaçıyor bazen akşamı geçiştiriyorum falan ondan.

yalnız bu şekilde 15 kilo alsam 3 kilo almış gibi gözükürüm, göbeğe geliyor çünkü, sporla 3 kilo kas tutsa 6-7 kilo almış gibi gözükmekte insan.

bir de belirli bi kiloya ulaşınca (uzman arkadaşlar daha iyi bilir) 6 ay mı ne onu korumak gerekiyormuş ki iç organlar da kendini konfigüre etsin ve sabitlenelim o kiloda, neyse benim hedefim de 72 kilo, bu hafta kısmetse salona da başlayacağım hepimiz yazalım gelişmeleri birlikten kuvvet doğar yaşasın ektomorfluk

edit: bir de tavsiyem, toz moz girmeyin herşeyin doğalı en güzeli. hızlı giren hızlı gider, çok sevdiğim bi hocamızın sözüdür sağlam ama yavaş girelim biz, hadi bellere kuvvet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defendus -- 19 Ekim 2013; 21:45:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Engineering Student

Birisi 1.80 boya 60 - 65 kg olmam gerekir demiş, kilosu 72 kg ve kilosunu beğenmemiş. Ya bu arkadaşın tüm kilosu ince kemikten ve minimum kastan + yağdan ibaret, ya da ben 75 kiloya düşmek isteyerek çok fazla bir kiloya düşmeyi düşünüyorum. Hani benim kasım kadar yağım var ama benim kilom abartılı. (126 kg) Benim 60 kiloya düşmem gerekiyorsa vay halime! (Boyum 1.81 m)

Sıktı yapma tank kardeşim. Kilo vermek almaktan daha kolay. Tek derdin bu olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: %95

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Boy 180 kilo 75 yaş 15 +

Yaş sormamış adam çok gururlandın galiba

Boyuma bakıp kısa sanmayın diye yası belirttim daha da uzarım o yüzden yani

• Hemen kızın yanına gidiyosun ve diyosunki bende sana çaksam hamile kalırsın sonra
    (qapaq) deyip arkanı döneceksin yanındaki yandaşlarında zajsfahsdkfjsdgfjshd diyerek gülecek kız birdaha okula ugrarsa.
  • Arkadaslar 1.78 boy 52 kiloydum kilo almak icin herseyi denedim. Mide uzamasi problemim var cok az yemek yiyebiliyorum ve surekli mide bulantisi sorunu cekiyorum. Son care olarak spora yazildim ve inanilmaz iyi geldi 5 ayda 13 kilo alarak 65 kiloya ciktim. Isin garibi, karin kaslarim kuvvetlendiginden mide sorunum buyuk olcude cozuldu, ancak yogun is temposu nedeniyle sporu biraktim be an itibariyle kilo 62, istah ve mide bulantisi yine basladi. Kpss kursu ve spor salonu arasinda secim yapmam lasim ve kpss'yi sececegim saglik yerine:(

• Yine de kimse kusura bakmasın, ben 60 kiloya falan düşmeye niyetlenemem. Bana 75 kg ideal. 51 kg vermem gerekiyor. Her ne kadar çok zor olsa da. Fazlasını vermeye niyetim yok açıkçası. :)
  • quote:

quote:

quote:

Boy 180 kilo 75 yaş 15 +

Pek zannetmiyorum ben 17 yaşındayım şuan boyum 187 ancak 9->10 geçişinde boy atmıştım tabi boy attın mı bilmiyorum ama 180 olduysan muhtemelen atmışsındır. Şurdan sonra 5 cm diyorum max. Sen ne dersin?

• quote:

Yine de kimse kusura bakmasın, ben 60 kiloya falan düşmeye niyetlenemem. Bana 75 kg ideal. 51 kg vermem gerekiyor. Her ne kadar çok zor olsa da. Fazlasını vermeye niyetim yok açıkçası. :)

Benimde 61den 70-75e cikmam lazim . Yarismaci arkadaslara basarilar dilerim.

• 1.86 60 KİLOYUM BEN NAPIM BEEEEN?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Boy 180 kilo 75 yaş 15 +

Pek zannetmiyorum ben 17 yaşındayım şuan boyum 187 ancak 9->10 geçişinde boy atmıştım tabi boy attın mı bilmiyorum ama 180 olduysan muhtemelen atmışsındır. Şurdan sonra 5 cm diyorum max. Sen ne dersin?

Genetiğe bağlı hocam annem babam 175 170 falan ama büyük dedem uzunmuş

• quote:

Birisi 1.80 boya 60 - 65 kg olmam gerekir demiş, kilosu 72 kg ve kilosunu beğenmemiş. Ya bu arkadaşın tüm kilosu ince kemikten ve minimum kastan + yağdan ibaret, ya da ben 75 kiloya düşmek isteyerek çok fazla bir kiloya düşmeyi düşünüyorum. Hani benim kasım kadar yağım var ama benim kilom abartılı. (126 kg) Benim 60 kiloya düşmem gerekiyorsa vay halime! (Boyum 1.81 m)

Basgan konuya ektormoflar girsin yazdim. Tankmorflar yazmadik yaww.

Beyler yaglandirmayacak sekilde kilo aldiran protein,gainer felan tavsiyelerinize acigim. Sporu duzenli ediyorum.

60'tim. 61 oldum sevincliyim.

• Köpeköldüren ile daha kolay kilo alınır
    Çünkü boş mideye gitmediğinden yanına bol yağlı gıdalar tüketiyorsunuz.
  • Boy 1.89 Kilo 70 yaş 23. 1.5 aydır spor yapıyorum 1kilo aldım bu süre içinde umarım böyle devam eder
  • Boy 180 kilo 61 :( Bende gaspari mass gainer almayı düsünüyorum. İyi bir beslenmeyle beraber kullanarak 4-5 kilo alırsam yeterli simdilik
  • arkadaşlar kilo almanın sırrı düzeli beslenmek günde 3 öğün yemek yiyin kilo alırsınız. Nereden biliyor diyorsanız kendimden biliyorum.1.78 boyum vardı kilom 60 tı günde 3 öğün yemek yiyerek kilomu 71-72 yaptım :D
  • Takip.Bende ideal kilomdan 10 aşağıdayım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.