Şimdi Ara

Bu Konuda Kilo Aliyoruz. (EKTOMORFLAR İCERİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
10
Favori
3.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyum 180 kg 57 idi 70 oldu ama daha ileri gitmiyor dostum vucut yakıyor yani kg almamız imkansız oluyor bende durum bu 70 üstüne çıkamadım gainer kullandım şuan gün 5 batdak pilav yapuyorum 3 tane gögüs ve 7 yumuta yiyorum ve 6 aydır alamadım 1 gr kg 3 yıldır spor yapıyorum .
     Bu Konuda Kilo Aliyoruz. (EKTOMORFLAR İCERİ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Boyum 180 kg 57 idi 70 oldu ama daha ileri gitmiyor dostum vucut yakıyor yani kg almamız imkansız oluyor bende durum bu 70 üstüne çıkamadım gainer kullandım şuan gün 5 batdak pilav yapuyorum 3 tane gögüs ve 7 yumuta yiyorum ve 6 aydır alamadım 1 gr kg 3 yıldır spor yapıyorum .

Güzel bir vucudun var ama hacimlenmen lazim. Gerci 70 gostermiyorsun 65-60 felan.

• Boy: 1.78
    Kilo: 47
    Başlamayı düşünüyorum ama biraz daha uzasam fena olmaz sanki. Body e başlayınca uzaman durur diyorlar başlamadım o yüzden
  • Kg 70 boy uzun ondan 180 vucut yag tutmuyor hergün 5 bardak pilav yese normal biri obez olur ve 2 günde bir tuvaletw gidiyorum bise düşün metabolizmam hızlı degil yani.

• quote:

Kg 70 boy uzun ondan 180 vucut yag tutmuyor hergün 5 bardak pilav yese normal biri obez olur ve 2 günde bir tuvaletw gidiyorum bise düşün metabolizmam hızlı degil yani.

Bnde 61 oldum. Günde 6 öğün yiyorum. Birde bol bol süt iciyorum. Bayagi etkisi var. Yakinda kilo aldirici tozdan almayi dusunuyorum. Bir arkadas 1 ayda 8 kilo aldi. Ama biraz erken oldugunu dusunuyorum.

Birde boy konusuna gelirsek. 165 boyumdaki adam 70 kiloda cok kalipli gozukuyor. Ama 180 ustu 70 kgde ektomorfdan farki yok. Bu yuzden bence 75'si gecmen lazim. Benim hedefte o.

• boyum 1.74
    kilo 58
    17 ye girmeme az kaldı 14 yasımda boyum 171 kilom 56 idi iskelet gibiyim önceden benden kısa olanlar simdi 1.85-1.90 olmus
    günde en az 2kez tuvalate gider büyük yaparım abim 1,85 kilosu 80 hayvan gibi kolu kolumun 3katı hayvan gibi şişirmiş kasları hep benle dalga geçiyo benim de omuzlar boyuma göre baya bi geniş çubuk adam gibiyim gelişmem konuyu takibe aldım
  • Gainer alma sana tavsiyem protein tozu al.

• quote:

Gainer alma sana tavsiyem protein tozu al.

Hocam hangisi sağlıklı bir sekilde kilo aldiriyorsa onu almak istiyorum. Birde fazla bilgim yok hangisi iyidir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

Hocam hangisi sağlıklı bir sekilde kilo aldiriyorsa onu almak istiyorum. Birde fazla bilgim yok hangisi iyidir bilmiyorum.

Protein tozu al sen beni dinle şı aralar beff proteni yani saf sığır eti proteini tutulmaya başladı ondanda alabilirsin bı hafta alıcam ben amix monter beef

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Boy 180 kilo 75 yaş 15 +

Yaş sormamış adam çok gururlandın galiba
  • quote:

quote:

quote:

Protein tozu al sen beni dinle şı aralar beff proteni yani saf sığır eti proteini tutulmaya başladı ondanda alabilirsin bı hafta alıcam ben amix monter beef

Hafız öyle diyordunda nette yorumlari okuyorum. Adam pro gainer sayesinde 9-10 kilo almis 1 ayda. Benimde agizimin suyu akti tabi. Protein tozu kilo alimi acisindan nasil bir yarari olur? Dedigin markayida arastiriyorum simdi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hafız öyle diyordunda nette yorumlari okuyorum. Adam pro gainer sayesinde 9-10 kilo almis 1 ayda. Benimde agizimin suyu akti tabi. Protein tozu kilo alimi acisindan nasil bir yarari olur? Dedigin markayida arastiriyorum simdi.

Ektomırflar alamaz alsam ben alırdım o alan adam ya firmanın adamıdır yada ekto değildir kutuda yazana göre kullaman lazım kutuda 200 gram ve günde 2 ölçek alıcan kutu zaten 2 3 kg bişe 4 5 günde bitiyor fiyatda 130 150 tl civarı dostum yazık parana işe yaramıyor kulaktan duyma şeylere bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

quote:

Orijinalden alıntı: MüminKardeş

quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

185-54kg..Spora başlamayı düşünüyorum 4-5 yıldır

1.86 53kg rekor bende galiba

:)

neden bilmem bukadar kötü gözükmüyo

sanırım

• 181e 64 kollar biraz zayıf ama çok ta zayıf gözükmüyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ektomırflar alamaz alsam ben alırdım o alan adam ya firmanın adamıdır yada ekto değildir kutuda yazana göre kullaman lazım kutuda 200 gram ve günde 2 ölçek alıcan kutu zaten 2 3 kg bişe 4 5 günde bitiyor fiyatda 130 150 tl civarı dostum yazık parana işe yaramıyor kulaktan duyma şeylere bakma.

Hafiz ekto dedimde 50'den 61 oldum. Bu yuzden kilo alabilecegimi dusunuyorum. Toz isini biraz askiya almayi dusunuyorum. Biraz daha proteinli yiyecekler yiyerek dogal olarak kilo alcam. Tabi sporu eksik etmicem.

• boy 84 kilo 61 yaş 14 99luyum
  • Ekto olup olmadıgını 65 ten sonra anlarsın 61 oldum diye sevinme vucuda istediği değeri verdin şuan kasların açılıyor onun kgsu.

• 58 kilodan 74 kiloya çıktım . Şuanda gayet iyiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Boyum 180 kg 57 idi 70 oldu ama daha ileri gitmiyor dostum vucut yakıyor yani kg almamız imkansız oluyor bende durum bu 70 üstüne çıkamadım gainer kullandım şuan gün 5 batdak pilav yapuyorum 3 tane gögüs ve 7 yumuta yiyorum ve 6 aydır alamadım 1 gr kg 3 yıldır spor yapıyorum .

Usta 3yildir Spor yapiyom yazmisinda. Gainerin Yag olarak kg aldirdigini biliyon demi? Bu arada 3yildir bu sporu yaptigini varsayarsak vucudun güzel degil. Kusura bakma hocam kalbini kirdiysam. Bu arada bende 1,75. 61kgyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali agaoglu

protein tozuyla aminoasit tavsiyesi olan varmı 6 ay gidicem mayısa kadar herkül olmam lazım

Optimum whey gold standard %100whey Protein.
    Gaspari nutrition Amino max 8000.

Kendimde kullanıyorum tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.