Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu Konuda Kilo Aliyoruz. (EKTOMORFLAR İCERİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
124
Cevap
10
Favori
3.162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu Konuda Kilo Aliyoruz. (EKTOMORFLAR İCERİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: practice

178 boy 58 kilo ne giysem olmuyor arkadas small gomlek aliyon gomlek seni giymis gibi duruyo tisort giyiyon iskelet gibi geziyon ortalikta cok moktan bi durum hic alisveris yapasim gelmiyor bu yuzden odama cekildim olumu bekliyon

Aynı ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: yigithan.sahinel

Ben 1.90'ım, 65 kiloyum...

Bende spora başlamadan önce aynıydım hiç kilo alamıyordum spora başlayıp proginner gibi yan destek rünüleri içmeye başlayınca birden bire kilo aldım şuan 75 kiloyum 80-85 kiloya kadar çıkarsam iyi olacak boy 1.90
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Çavuş
    99 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: yigithan.sahinel

Ben 1.90'ım, 65 kiloyum...

Bende spora başlamadan önce aynıydım hiç kilo alamıyordum spora başlayıp proginner gibi yan destek rünüleri içmeye başlayınca birden bire kilo aldım şuan 75 kiloyum 80-85 kiloya kadar çıkarsam iyi olacak boy 1.90

Bende başlamayı düşünüyorum bu beni motive etti sağol

|
    |

• Yarbay
    3021 Mesaj
    1.82, 68 kiloyum. Düz 75'e vurdurucam
    |
    |
    |
    |

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
    Saygı ve özlemle anıyoruz...
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    banada kilo lazım internette biraz araştırdım bombax die bir kilo aldırıcı varmış yorumları okudum farklı sitelerdeki kullananların yüzde doksanbeşi ürünü kullanarak çok rahat kilo almış ürün aşırı derecede iştah açıyormuş yani yedirerek kilo aldırıyormuş denemek lazım

Orijinalden alıntı: punkemre

banada kilo lazım internette biraz araştırdım bombax die bir kilo aldırıcı varmış yorumları okudum farklı sitelerdeki kullananların yüzde doksanbeşi ürünü kullanarak çok rahat kilo almış ürün aşırı derecede iştah açıyormuş yani yedirerek kilo aldırıyormuş denemek lazım

İçeriğine biraz baktım

Kudret Narı Meyvesi %25
    Kakao
    Polen
    Kına kına
    Propolis
    Keçi Bonuzu
    Üzüm Çekirdeği
    Amber
    Karışık Meyve ve Sebze ekstresi
    (Patates, muz, üzüm, elma, portakal)

kusura bakmada bunların sana bir faydası olmaz kilo aldırmaz bir bunun içeriğine bakın birde gainner'ların içeriğine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız buna saçma saçma şeyler eklemişler hatta prof. vücut geliştiricilere sor hatta o sitelere üye ol benim dediğim ürünler ile senini dediklerini sor hepsi benim dediğimi doğru bulacaktır bu tür ürünlere yönelmeyin hem paranıza yazık hemde umudunuza yazık kesin ve net söylüyorum karbonhidrat tozları için içeriğini zaten okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 20 Ekim 2013; 0:19:25 >
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |

• Yarbay
    4005 Mesaj
    Ektoyum olumune yiyip kilo alamiyordum. Simdi spora basladim, duzenli ogunlerim var ve saglikli besleniyorum, uyku duzenim yerinde ve 1 kilo aldim bile. 1.83 65 kiloyum hedef 70-> 75 seklinde 2 basamak

|
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    quote:

quote:

İçeriğine biraz baktım

Kudret Narı Meyvesi %25
    Kakao
    Polen
    Kına kına
    Propolis
    Keçi Bonuzu
    Üzüm Çekirdeği
    Amber

kusura bakmada bunların sana bir faydası olmaz kilo aldırmaz bir bunun içeriğine bakın birde gainner'ların içeriğine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız buna saçma saçma şeyler eklemişler hatta prof. vücut geliştiricilere sor hatta o sitelere üye ol benim dediğim ürünler ile senini dediklerini sor hepsi benim dediğimi doğru bulacaktır bu tür ürünlere yönelmeyin hem paranıza yazık hemde umudunuza yazık kesin ve net söylüyorum karbonhidrat tozları için içeriğini zaten okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

bu ürün yedirerek motobolizmayı düzenleyerek kilo aldırıyor öyle gainerle felan olacak işler değil ne yani her ay 200tl verip gainermi alıcaz üstelik benım önerdiğim üründen kullananlar oldukça memnun internette bir ürün bu kadar olumlu yorum aldığını daha görmedim

• Yüzbaşı
    362 Mesaj
    quote:

quote:

İçeriğine biraz baktım

Kudret Narı Meyvesi %25
    Kakao
    Polen
    Kına kına
    Propolis
    Keçi Bonuzu
    Üzüm Çekirdeği
    Amber

ayrıca bu ürünün içeriğinde yüzde 77 karbonhitrat var
    |
    |

• Yarbay
    3109 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

İçeriğine biraz baktım

Kudret Narı Meyvesi %25
    Kakao
    Polen
    Kına kına
    Propolis
    Keçi Bonuzu
    Üzüm Çekirdeği
    Amber

bu ürün yedirerek motobolizmayı düzenleyerek kilo aldırıyor öyle gainerle felan olacak işler değil ne yani her ay 200tl verip gainermi alıcaz üstelik benım önerdiğim üründen kullananlar oldukça memnun internette bir ürün bu kadar olumlu yorum aldığını daha görmedim

Nasıl gainner ile olacak iş değil spor salonlarında bu işi yapan bunca sporcu bunca insan varken gainner işe yaramaz mı diyorsun ? gainner'ın içeriği zaten saf karbonhidrat bunun içinde kına yazıyor arkadaşım kına nedir ? üzüm çekirdeği nedir ? polen nedir Allah aşkına aç bir gainner'ın içeriğini oku %100 peynir altı suyundan yapılır evet bir konuda haklısın fiyatı biraz pahallıdır ama 200tl değillerdir
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1.84 - 72 kilo, futbol oynuyorum, yazın ara verdiğimizde 75 olmuştum, tekrar başlayınca 3 kilo vermişim maalesef :(
    |
    |
    Kilo almak istiyorsanız spor yapın ve yemek yiyin.Ektomorflar kolay yağ tutmazlar buda avantajımız.Yemeklerde mutlaka ekmek yiyin makarna,pilav,tavuk,et bol bol nerde bulursanız yiyin ve sporunuzu yapın kesinlikle kilo alırsınız alamazsanız sorun vücudunuzdadır.
    Ve bence 180-185 arasındaysanız ve 70 kilonun üstündeyseniz zayıf değilsinizdir ve ekto değilsinizdir spora başlarsanız iyi bir vücuda rahatlıkla sahip olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcaners -- 20 Ekim 2013; 0:43:05 >
    |
    |
    |
    |

Sadece hayvan gibi yemek bir şey değiştirmez.

Öncelikle düzenli spor yapmalısınız.

Koşu yapmak yasak. Bisiklet yasak.

Çeşitli şınav, mekik, sırt , dambıl ve bacak hareketleri yeterli.

Ekmek yerine ana yemekten daha fazla yemelisiniz. Kahvaltı çok önemli en az 2 yumurta, peynir şart.

Günde 5-6 öğün yemek yenmeli. EKMEKSİZ.

Öğün aralarında fıstık ezmesi , muz , ceviz, fındık, elma gibi besinler şart.

Yemeklerde tavuk, kırmızı et, makarna, pirinç ve bulgur pilavı, brokoli, karnıbahar önerilir.
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    su 2 ayda kas yapanlara bisey demek bile istemiyorum

uzun olunca metabolizma hizi artiyor ayrica yag orani dusunce met . hizlanir. bu nedenle sismanlar zor kilo verirler zaten.bende uzun ve zayifim malesef ama kilo aliyoz ya yavas da olsa

|
    |
    1.85 68 kilo saat 11de Adana dürüm yiyorum ama ne fayda

|
    |

International Relations

| Steam: bengercekdegilm | GameCenter: imnotreal | Xbox Live: imnotrealTR | CS:GO: imnotreal. | Last.fm: imnotreal54 |

Kimseyi Bloklamayanlar Topluluğu
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    1.81 67
    |
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj
    185 boy 58-61 arası değişen kilom var . Nasıl kilo alıcaz beyler?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Circassian81

Benim baba tarafıda ektormorf full doğal olarak bende hayvan gibi yiyorum kilo falan alamıyorum 171 boy 50 kilo spora baslıcam bakalım 15 tatile kadar değişim olur herhalde?

asıl gelişim 6. aydan sonra başlar. çok birşey bekleme. bendede öyle oldu. başlarsan sakın bırakma.
    |
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,366
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.