Şimdi Ara

Bu gün çok sinirliyim lan...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün misafirler geldi ailecek bizde kipaya gittik misafir adam bizim evde kaldı o gelmedi 2-3 saat kipa daydık eve geldiğimizde bilgisayarın anasını ağlatmış
    ses kartını ekran kartını felan yakmış sinirlendim pc çökse daha iyi .olmadı birde sistemi geri yükleme yaptı klavyenin bazı tuşlarını kırdı olmadı birde bilgisayarı iyi bozmuşsun diyor bana 3 saatten beri bilgisayarın anasını ağlatıyor adam suçu birde bana atıyor Aynen bilgisqayarı böyle yapmış ........

• bunun cozumu var kardes, yapacagin islem son derece basit. kasayi yan yatir.................
  • hee boz bilgisayarı sonra suçu benim üstüme at varmı bende onu yiycek göz bak bakıym iyi bak
  • Olur öyle arada.
  • Nasip kısmet.
  •  Bu gün çok sinirliyim lan...
  • gece gece sinirlendirdi bizi kendi malı gibi kullanıo kendi bilgisayarlarında hiç hayır yok buluyorlar bizi
  • Parasini all

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

Olur öyle arada.

Kardeş ne aradası yaa her geldiklerinde yapıyolar bi gün bilgisayarı çökertti yine bana suç bilgisayar ın anasını ağlattı adamın yüzüne aynen böyle dedim senin bilgisayarının anasını ağlatsak hoşuna gidermi dedim adamın yüzüne adam biz siz gibi bir şeyler indirmiyoruz diyor geçen ahfta evlerine gittik pilgisayarında 25000 dew arşiv çıktı nerdeyse adam diyor ben bunları temiz indirdim diyor ahlaklsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: pala64

bilgisqayarı

bilgisqayar nedir arkadaşım henüz icat edilmemiş birşeymi var evinde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid Theory*

Olur öyle arada.

Kardeş ne aradası yaa her geldiklerinde yapıyolar bi gün bilgisayarı çökertti yine bana suç bilgisayar ın anasını ağlattı adamın yüzüne aynen böyle dedim senin bilgisayarının anasını ağlatsak hoşuna gidermi dedim adamın yüzüne adam biz siz gibi bir şeyler indirmiyoruz diyor geçen ahfta evlerine gittik pilgisayarında 25000 dew arşiv çıktı nerdeyse adam diyor ben bunları temiz indirdim diyor ahlaklsız

Kardeş sakin ol, Cem Yılmaz'dan bir şaka yapmıştım aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Parasini all

wermiyorkii adam hepsini senin oğlan bozdu diyor yaşım 18 buz amana kadar bilgisayar kullanııyorum adam bilgisayarın anasını ağlatmasını öğrenmiş bir tek
  • quote:

Orijinalden alıntı: hf8ggngdx

quote:

bilgisqayarı

bilgisqayar nedir arkadaşım henüz icat edilmemiş birşeymi var evinde

arkadaşım olsun olmasın ben ona bir şey demiyorum bilgisayarıma geçsin ama insanca geçsin klavyenin tuşlarını kırmış görende dinazor bastı sancak
  • vur kafayı bana olacak var ya ey gidi ey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakata -- 30 Aralık 2012; 2:37:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Parasini all

wermiyorkii adam hepsini senin oğlan bozdu diyor yaşım 18 buz amana kadar bilgisayar kullanııyorum adam bilgisayarın anasını ağlatmasını öğrenmiş bir tek

Adam evlimi ?
    Net dökümanını al +18 sitelere girdiyse tehdit ett
    evliyse esine solerim de

• İlk kez ses kartini yakabileni gördüm yanliz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.