Şimdi Ara

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
14
Favori
36.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • L beden turuncu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsnfuckers

hocam yenisini talep etmedim öyle bir bilgim yoktu sonuçta kaza geçirdim ama nasıl yanı yarın gidip kazayı anlatırsam yenisini mi alacağım , tam da bisikletten soğumuştum çok iyi oldu bu haber

Benim arka aktaricim koptu garanti kapsaminda degistiler.Sizinki kaza oldugundan garantiye girmez.Ama gidin sorun yeni jant icin,parasiyla degil mi sonucta.

• Bunu alıp kilitli ve sertlik ayarlı Suntour maşa taksak aslında güzel bisiklet. Tek kötü yanı maşası cidden rezalet. Kilit olmayan maşa mı kaldı bu fiyatlara?

Bir de Decathlon fiyatına 699TL demiş ama +120 TL verirsen mekanik disk frenlisini veririm demiş.

820TL'ye geliyor, 130-150TL civarı da maşa alsan, diğerini 50TL'ye satsan 900TL civarına değer mi? Kısmen başarılı olur. İlerde bir de Acera veya Altus arka artırıcı ve 8'li kaset dişli takarsın 24 vites daha çok iş görür.

Ömür boyu kadro garantisi fln cazip oldukça.
  • XL siyah mavi fosfor yeşil :D Arkadaşlar şu ön maşayı yumuşatmak için ne tarafa çevirmek lazım ?
    Fazla sprinte kalkmıyorum önde biraz daha konforlu olsa daha iyi olur.Bu arada jantlar tek katman olduğundan kolayca akortu kaçıyor , arka aktarıcıda 6 dan 7 ye geçmiyor 5 ten 7 ye çekince geçirebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

XL siyah mavi fosfor yeşil :D Arkadaşlar şu ön maşayı yumuşatmak için ne tarafa çevirmek lazım ?
    Fazla sprinte kalkmıyorum önde biraz daha konforlu olsa daha iyi olur.Bu arada jantlar tek katman olduğundan kolayca akortu kaçıyor , arka aktarıcıda 6 dan 7 ye geçmiyor 5 ten 7 ye çekince geçirebiliyorum.

Üzerindeki rakam küçüldükçe maşanın sertliğide yumuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

XL siyah mavi fosfor yeşil :D Arkadaşlar şu ön maşayı yumuşatmak için ne tarafa çevirmek lazım ?

Üzerindeki rakam küçüldükçe maşanın sertliğide yumuşuyor.

kısaca eksiye doğru mu çevirmeliyim yumuşaması için ?
  • Arkadaşlar benim amortisörün üstünde rakam ayarı yok sadece + - yazıyo neye göre ayarlıcam

• Sizinkiler eski revizyon filan mı, konu sahibi arkadaşın arka aktarıcısı benimkiden farklı

• gidon ve gidon boğazının ölçüleri nedir?

bu çelik materyali değiştirmeyi planlıyorum. ona göre malzeme alacağım.
    ölçüleri bilen var mı?
  • Merhaba. Btwin rockrider 340 alacağım. Siyah-Mavi rengi ile Turuncu rengi arasında çok takılı kaldım yardımcı olurmusunuz?

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe00355

Merhaba. Btwin rockrider 340 alacağım. Siyah-Mavi rengi ile Turuncu rengi arasında çok takılı kaldım yardımcı olurmusunuz?

Bende turuncu var,geceleyin giderken felan parlıyorsunuz daha güzel ama öbür fosforlu kadar bir parlaklık değil tabiki.Bir yerde bisiklet sürerken bisikletin renginden dolayı herkes size bakıyor.Dikkat çekmesini istemeyen bir arkadaşım dediğiniz renkten almıştı.Siyah mavinin maşası turuncudan daha farklı.Tam emin olmamakla birlikte onun maşasında kg göstergesinin olmadığını hatırlıyorum alan arkadaşların söylediğine göre.

2dk sonra farkedilen edit:Son attığın turuncu bisikletle siyah mavi olanın maşası aynı.Değişikliğe gitmişler sanırım.Bilen dostlar belirtirse ana konuya ekleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530502C9F -- 9 Ağustos 2017; 18:54:40 >

• Cevabınız için teşekkür ederim. Saat 9.30 da gittik aldık babamla. Kapanmak üzereydi son anda yetiştik. Turuncu rengi çok güzel duruyordu onu aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe00355

Cevabınız için teşekkür ederim. Saat 9.30 da gittik aldık babamla. Kapanmak üzereydi son anda yetiştik. Turuncu rengi çok güzel duruyordu onu aldım

Hayırlı olsun,iyi pedallamalar.Arabalara dikkat
  • Merhaba 340 ın fiyatı kışın 500₺ diye hatırlıyorum şuan 750₺ bir fikri olan varmı benmi yanlış hatırlıyorum. Neden arttı sizce yaz dönemi diyemi,yeni modellermi gelecek

• ugpa7 kullanıcısına yanıt
    Haziran'da 699TL'ye almışım ben, sürekli artıyor fiyatı demek ki.
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugpa7

Merhaba 340 ın fiyatı kışın 500₺ diye hatırlıyorum şuan 750₺ bir fikri olan varmı benmi yanlış hatırlıyorum. Neden arttı sizce yaz dönemi diyemi,yeni modellermi gelecek

Hic bir zaman 500 olmadi 640 civariydi simdi 749 tl,decathlonun cogu bisikletinde fiyat artisi var ozelliklr yol bisikletlerinde.Yaz mevsimi diye olabilir.Kisin bakicaz duruma.

• quote:

quote:

Merhaba 340 ın fiyatı kışın 500₺ diye hatırlıyorum şuan 750₺ bir fikri olan varmı benmi yanlış hatırlıyorum. Neden arttı sizce yaz dönemi diyemi,yeni modellermi gelecek

Hic bir zaman 500 olmadi 640 civariydi simdi 749 tl,decathlonun cogu bisikletinde fiyat artisi var ozelliklr yol bisikletlerinde.Yaz mevsimi diye olabilir.Kisin bakicaz duruma.

Üstat bende turuncu (340)olandan şimdi aldım.Dediğin gibi bunun maşadada kg göstergesi yok.Sadece + ve - var,hepsini standart yaptılar sanırım.Kg göstergesi dışında maşa özelliğinde fark varmı bilmem?Firmayı aramak lazım onu sormak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugpa7 -- 19 Ağustos 2017; 23:16:33 >
  • quote:

quote:

quote:

Üstat bende turuncu (340)olandan şimdi aldım.Dediğin gibi bunun maşadada kg göstergesi yok.Sadece + ve - var,hepsini standart yaptılar sanırım.Kg göstergesi dışında maşa özelliğinde fark varmı bilmem?Firmayı aramak lazım onu sormak için.

Sanmıyorum maşalar 80mm standart olmalı.Yarın kendi bisikletimin o kg li yerini eklerim bakalım sizinkiyle aynı mı ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.