Şimdi Ara

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
14
Favori
36.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: danger1513

Beyler yakında bisiklet alıcam rr300 mü yoksa 340 mı tavsiye edersiniz?

Tabikide rr340 hocam 300 ü düşünmeyin bile aradaki fiyat farkını verin bunu lın derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlche

arkadaşlar bende en kısa zamanda aranıza katılmayı düşünüyorum ve herhangi bir sorun yaşayan var mı ve asfalt yolda bünyeyi çok yoruyor mu çünkü genelde asfalt ta kullanacağım ayrıca 2. el olarak ta alabilirim sakaryadayım ancak izmit ve istanbuldan da 2. el olarak alırım

Hocam sana kullanıcı olarak yorumumu söyleyeyim,geçen kadiköyde bi tur oldu ona katıldım.Yanımdan yol bisikletleri yağ gibi geçerken beni bişeylerin tuttuğunu anlıyabiliyordum.Nedir bu lastiklerin dişli olması ve yol bisikletine kıyasla bir çok etken,tabi en başta lastiklerin dişli olması.Yakında dişsiz yola uygun bir lastik alıp deneme yapıcam.Ama çok yoruyormu dersen ben yorulmuyorum kondisyonlu olduğumdan mıdır bilmem.Hani hızlanması felan uzun sürüyor dişli lastiklerden dolayı onuda kendi lehinize değerlendirebilirsiniz.Genel olarak böyle dağ bisikleti sonuçta,ben bi asfalt bi toprak sürdüğüm için değiştirmedim lastikleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

arkadaşlar bende en kısa zamanda aranıza katılmayı düşünüyorum ve herhangi bir sorun yaşayan var mı ve asfalt yolda bünyeyi çok yoruyor mu çünkü genelde asfalt ta kullanacağım ayrıca 2. el olarak ta alabilirim sakaryadayım ancak izmit ve istanbuldan da 2. el olarak alırım

Hocam sana kullanıcı olarak yorumumu söyleyeyim,geçen kadiköyde bi tur oldu ona katıldım.Yanımdan yol bisikletleri yağ gibi geçerken beni bişeylerin tuttuğunu anlıyabiliyordum.Nedir bu lastiklerin dişli olması ve yol bisikletine kıyasla bir çok etken,tabi en başta lastiklerin dişli olması.Yakında dişsiz yola uygun bir lastik alıp deneme yapıcam.Ama çok yoruyormu dersen ben yorulmuyorum kondisyonlu olduğumdan mıdır bilmem.Hani hızlanması felan uzun sürüyor dişli lastiklerden dolayı onuda kendi lehinize değerlendirebilirsiniz.Genel olarak böyle dağ bisikleti sonuçta,ben bi asfalt bi toprak sürdüğüm için değiştirmedim lastikleri.

hocam öyle yol bisikleti performansı beklemek yanlış olur.
    sadece lastikler tutmuyor, ama sorunun %20si lastikler

göbek iyi değil, demirden bir göbek var, kısa süre sonra sorun çıkardı. bir üst modelini takmak zorunda kaldık
    onun dışında fiyatı için oldukça iyi bir performansı var ama, %30-40 demir olduğu için XL modelim 15 kg, %10 eğimde bile ölüyorum çıkmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: M4N68T-MV2

quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

hocam öyle yol bisikleti performansı beklemek yanlış olur.
    sadece lastikler tutmuyor, ama sorunun %20si lastikler

göbek iyi değil, demirden bir göbek var, kısa süre sonra sorun çıkardı. bir üst modelini takmak zorunda kaldık
    onun dışında fiyatı için oldukça iyi bir performansı var ama, %30-40 demir olduğu için XL modelim 15 kg, %10 eğimde bile ölüyorum çıkmak için.

Hocam bende bir sıkıntı olmadı acaba sizde niye oldu ? Benim bisikletin arka aktarıcısını güzel ayarlayamamışlar aynakol 3 teyken sesler geliyordu,geçenlerde tur yaparken pat diye bir ses arka aktarıcı koptu Bakalım decathlona götürücez darbe olduysa ücretisz değişmez diyorlar.Ama bisikleti aldıktan sonra 2 yıl garantisi varmış hdi bakalım.

• Dün bende katıldım aranıza. 340 modeli siyah mavi yeşil renkte. Istanbuldayım buluşma birlikte pedallamak gibi seyler yapmaliyiz.
    Boy 176 L beden aldım memnunüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suspect58 -- 22 Haziran 2017; 10:36:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Keleş

dün ankara ankamall decathlon da deniyeyim dedim. XL beden sürdüm içeride . baya hoşuma gitti boyutu. L beden sürmek aklımdan çıkmış fazla fark eder mi? 184 boy 95 kiloyum.

Bende 184 boy 97 kiloyum. Eşimde kullanabilsin diye L aldım ama sürüş pozisyonuna göre kullanırken boynum ağrıyor. XL olsa daha iyi gibi.
  • Önerir misiniz sizce almalı mıyım ? 700 TL'ye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide listeye ekleyebilirsiniz, GRİ/MAVİ - L beden
    Yalnız sele önerisi yapacak olan var mı? Kılıf alsak yeterli gelirmi. Nasıl bir sele yapmışlar öyle çin işkencesi gibi.
  • çok kararsızım başka markalarda 800 civarı disk fen bulmak da mümkün. tamam bisiklet dağ bisikleti ona göre alacağız ama asfaltta da gözle görülür bir gidiş hızı istiyor insan, yani şunu demek istiyorum belli ortalama bir güç harcandığında bisiklet aksın biraz, fazla değil ama biraz aksın işte onu hissedebileyim :) salcano, kron, carraro mosso gibi markalar var, tip olarak mesela kronlar dehşet ama bir bakıyon maşa eleştirmişler

kısacası şunu sormak istiyorum: 1000 tl ye kadar disk fren ne tavsiye edersiniz

700-800 tl ye kadar V fren ne tavsiye edersiniz

hafiflik ve az da olsa mtb olmasına rağmen hızı hissetmek istiyorum, saygılar
  • KRON TX 100 mesela disk fren maşa shimano, tur ve şehir bisikleti olarak geçiyor sizce iyi bir tercih olmaz mı hem de 800 tl ?

maşa zoom muş pardon pek önerilmiyor galiba zoom araştırdıkça insan daha çok uzaklaşıyor ne alacağından ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 18 Temmuz 2017; 18:29:49 >
  • merhaba bende de rockrider 340 var benim bisikletim 800 km de falan vites 2.4 falan pedala yumuşak bassam bile tık tık ses geliyo neden olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide listeye ekleyebilirsiniz.

Lakin sorunum var sağ vites 1 de olmasına rağmen 1 e geçmiyor.

Birde daha 1 haftalık olmasına rağmen ön lastik gümledi. Decathlon yapar mı ücretsiz?

• DeveloperAli kullanıcısına yanıt
    vites ayarlarını yapmadan mı verdiler? arka aktarıcının üstünde ayar yeri var oradan sık ya da gevşet 1 e geçene kadar.
    ilk 6 ay içinde 1 kere ücretsiz bakım hakkın var gidersen yaparlar. nası becerdin patlatmayı yahu, ben 2 aydır sürüyorum o kadar camların içinden de geçtim dikenlerin içinde de sürdüm bi halt olmadı (nazar degmesin ) valla büyük başarı
  • Merhaba.Bende 2 hafta evvel rr340 sahibi oldum inşallah benim için hayırlı olur

• kukki kullanıcısına yanıt
    Tyre Protector Formula X aldım bir zararı olur mu sence?

Daha 1 haftalık olduğundan lastikten başka bakımlık bir şeyi yok boşa harcamak istemiyorum.

• Degerli dostlar,asfalt yolda surmek icin lastik onerir misiniz ?

• slm arkadaşlar kaza sonucu arka jant yamuldu dechatlonda düzelttirdim ama hoşuma gitmedi ucuz yollu bir jant önerir misiniz alacağım siteyide linklerseniz sevinirim pek bilgim yok bu konuda ucuz yollu bir tavsiye alırsam sevinirim malum bisiklet f/p ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunsnfuckers

slm arkadaşlar kaza sonucu arka jant yamuldu dechatlonda düzelttirdim ama hoşuma gitmedi ucuz yollu bir jant önerir misiniz alacağım siteyide linklerseniz sevinirim pek bilgim yok bu konuda ucuz yollu bir tavsiye alırsam sevinirim malum bisiklet f/p ürünü.

Hocam decathlondan yenisini talep ettiniz mi ? Eğer arkadan araba felan vurduysa tutanak tutma hakkınız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barissrc370

Merhaba.Bende 2 hafta evvel rr340 sahibi oldum inşallah benim için hayırlı olur

@DeveloperAli Değerli dostlarım model ve kadro boyu belirtirseniz eklemem daha koaly olur
  • hocam yenisini talep etmedim öyle bir bilgim yoktu sonuçta kaza geçirdim ama nasıl yanı yarın gidip kazayı anlatırsam yenisini mi alacağım , tam da bisikletten soğumuştum çok iyi oldu bu haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunsnfuckers -- 4 Ağustos 2017; 22:58:57 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.