Şimdi Ara

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
14
Favori
36.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

Orijinalden alıntı: ugpa7

quote:

quote:

Merhaba 340 ın fiyatı kışın 500₺ diye hatırlıyorum şuan 750₺ bir fikri olan varmı benmi yanlış hatırlıyorum. Neden arttı sizce yaz dönemi diyemi,yeni modellermi gelecek

Hic bir zaman 500 olmadi 640 civariydi simdi 749 tl,decathlonun cogu bisikletinde fiyat artisi var ozelliklr yol bisikletlerinde.Yaz mevsimi diye olabilir.Kisin bakicaz duruma.

Üstat bende turuncu (340)olandan şimdi aldım.Dediğin gibi bunun maşadada kg göstergesi yok.Sadece + ve - var,hepsini standart yaptılar sanırım.Kg göstergesi dışında maşa özelliğinde fark varmı bilmem?Firmayı aramak lazım onu sormak için.

Sanmıyorum maşalar 80mm standart olmalı.Yarın kendi bisikletimin o kg li yerini eklerim bakalım sizinkiyle aynı mı ?

Ozaman tek farkı kg rakam bilgisi yok - ve + var resmini ekledim.Herhalde artık 340 ların hepsi böyle.
    Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugpa7 -- 19 Ağustos 2017; 23:27:7 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba 340 ın fiyatı kışın 500₺ diye hatırlıyorum şuan 750₺ bir fikri olan varmı benmi yanlış hatırlıyorum. Neden arttı sizce yaz dönemi diyemi,yeni modellermi gelecek

Hic bir zaman 500 olmadi 640 civariydi simdi 749 tl,decathlonun cogu bisikletinde fiyat artisi var ozelliklr yol bisikletlerinde.Yaz mevsimi diye olabilir.Kisin bakicaz duruma.

Üstat bende turuncu (340)olandan şimdi aldım.Dediğin gibi bunun maşadada kg göstergesi yok.Sadece + ve - var,hepsini standart yaptılar sanırım.Kg göstergesi dışında maşa özelliğinde fark varmı bilmem?Firmayı aramak lazım onu sormak için.

Sanmıyorum maşalar 80mm standart olmalı.Yarın kendi bisikletimin o kg li yerini eklerim bakalım sizinkiyle aynı mı ?

Ozaman tek farkı kg rakam bilgisi yok - ve + var resmini ekledim.Herhalde artık 340 ların hepsi böyle.

Hocam bugün yarın bir resim çeker eklerim,kaldırılması kötü olmuş.Bu arada konuyu editledim,aradan geçen süreyle rr340larda değişime uğramış dostlar.

• 3. kez orta göbek dağıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=utUN901thbM

göbek mevzusu nasıl çözülür arkadaşlar?
  • Arkadaşlar bisikletten düştüm , aynakol attırıcının kolu dağıldı , nerden bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

Arkadaşlar bisikletten düştüm , aynakol attırıcının kolu dağıldı , nerden bulabilirim ?

Decathlonsa var,25 tl bir fiyat istiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aradım dedim rockrider 340 kolu lazım , ürün kodu falan verdi aşağıdaki gibi bir ürün çıktı.Siz gözününüzle gördünüz mü? Sitede ürün resimleri karışmış olabilir mi ?

• Siyah mavi /M
  • quote:

Orijinalden alıntı: agmerhamto

Hocam aradım dedim rockrider 340 kolu lazım , ürün kodu falan verdi aşağıdaki gibi bir ürün çıktı.Siz gözününüzle gördünüz mü? Sitede ürün resimleri karışmış olabilir mi ?

Satis olarak soldaki kol var,ama bes para etmez hani sramin yanindan bile gecemez.Cok dengesiz bir kol yolda donuyor elinizde.Sram kolu istediginizi soyleyin ondan takarlar.

• Merhabalar yaklaşık 3 ay önce Mavi L benden aldım. Daha sonradan ayarlı gidon boğazı ve gidon alarak değişim yaptım. Bisiklet harika gayet akıcı. Samsundan selamlar.
  • Arkadaslar Bende Almanya dan yaklasık 2 ay önce aldım jantlar teker ve frenleri degiştirsem daha iyi olur mu engebe için çünkü çok yüklenmedim korkudan ama yinede 30-40 cm yükseklikten rahat bir şekilde zıpladım bir sorum yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkulhifi

Arkadaslar Bende Almanya dan yaklasık 2 ay önce aldım jantlar teker ve frenleri degiştirsem daha iyi olur mu engebe için çünkü çok yüklenmedim korkudan ama yinede 30-40 cm yükseklikten rahat bir şekilde zıpladım bir sorum yaşamadım

Hocam avrupada bisikletler cidden ucuz buraya kiyasla keske paranizi biriktirip ust segment bir sey alsaydiniz.Bir de atlamaktan vs bahsediyorsunuz guzel bir cift suspansiyon downhill bisikleti alabilirsiniz bence bu bisiklete masraf yapmak yerine.Mesela artik rr340 bana arazide yetmiyor,keyif icin surersem baska tin tin saga sola gidecekseniz guzel bisiklet ama olayi kavradigim icin yetersiz gelmeye basladi.

• dahon mariner d8 var bende katlanır bisiklet, satıp uygun fiyatlı bir şey alayım diyorum çok kullanamadım çünkü ne dersiniz bu bisiklet alınır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 25 Şubat 2018; 23:21:31 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 17 Mart 2018; 9:36:11 >
  • 1 hafta önce lastikleri değiştirdim , düz trekking lastikleri taktım bisikletin akıcılığı daha iyi şuanda , 2.00 dan 1.75 e düşünce bir nebze konfor azaldı, asfalttaki o uğuldama sesi kesildi, ortalama hızım 3km kadar arttı. diğer lastikleride arkadaş bir çift jant vermişti ona geçirdim öyle ufak tefek dağ patika yoluna gidersem diğer jantları takar kullanırım

• Herkes bisikletten memnun heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 10 Nisan 2018; 14:40:39 >
  • Merhaba bende bu bisikleti almak istiyorum size birkaç sorum var
    1.82 boyum 68kiloyum hangi boyunu almalıyım ?
    birde fiyatı 800tl olmuş bu bisikletten başka alternatif bisiklet bakılabilir mi ?
    şimdiden teşekkürler
  • uygun fiyatlı alu gidon ve gidon boğazı bulup çeliklerden kurtuldum ,sürüş pozisyonuda gayet iyi şuanda , kodisyonda arttı tabiki düz yolda 45 km hıza kadar çıkabiliyorum , ortalamamda 29 civarı ,bundan sonrası için arka ruble ve ayna kol değişikliği şart

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

uygun fiyatlı alu gidon ve gidon boğazı bulup çeliklerden kurtuldum ,sürüş pozisyonuda gayet iyi şuanda , kodisyonda arttı tabiki düz yolda 45 km hıza kadar çıkabiliyorum , ortalamamda 29 civarı ,bundan sonrası için arka ruble ve ayna kol değişikliği şart

En onemli low high seklindeki vitese gecmissiniz hocam.Ben de degistiricem ama ucuz yok hepsi 80 tl den basliyor.

• evet hocam , çevirmeli olanları sevmiyorum fiyatlar yaklaşık o civarda ben n11 den kuponla filan 60 liraya getirdim, geçen hafta elimde bir set daha vardı bunun bir düşük modeli ef41 onuda 50 liraya sattım

• 1.82 boyum var, 66 kiloyum L mi alıyım XL mi almalıyım dostlar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.