Şimdi Ara

Bodrum'da Dudak Uçuklatan Faturayı Ödeyen Kişi Konuştu 'Ben Hayatımda Kazıklanmadım' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
7.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zenginin parası gene züürtlerin zoruna gitmiş 

• Adam maddi olarka zengin ama manevi olarak ve kafa yapası olarak fakir olay bu

• Böyle kafa yapısına sahip kişilerin %90 nı sonradan görme insanlar.Bodrum da gemi acentesiyim turizm işi ile uğraşıyorum.Bana gelen istekleri duysanız aklınız hayaliniz durur kısaca örnek geçeyim.

Gece yarısı saat 3: Bana masörümü getirin.

Bilmem ne marka içme suyu bulun getirin.

Teknede ki havluların üstünde baş harflerim işli olsun.

Kullanacağım yemek takımları ve çatallar benim önümde 0 olarak açılıp servis edilsin.(korona ile alakası yok çok önceki yıllarda gelen istek)

Teknenin demirlediği koyda başka tekne olmasın. ( en güzeli bu herhalde )

Yemeklerde sadece benim asistanımın verdiği marka ürünler kullanılsın.

Bizi almaya gelecek araçtaki şöför fransızla,almanca,ingilizce bilsin (gelen insan türk ve bu dilleri bilmiyordu bile neden istediğini hala bilmiyorum)

İçki şişemi bilmem ne özellikli servis elamanı sunsun

Başımda daima biri nöbette beklesin uyurken bile bir şey isteye bilirim.

Daha neler var nelerde yazmayım hadi.

• İş insanı kesin müteahhit hani şu devletin batmasın dediği iş insanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın en pahallı yerinde yesen bukadar kabarık hesap gelmez . Dönerin içindeki et te altın tozumu var. 600-700 tl olsa tamam derim adam zengin. Ama daha fazlası enayiliktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden de zenginin parası fakirin çenesini yoruyor.

• 1 günde 2300 TL harcayanlar,
    1 ayda 2300 TL kazananlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: selocanq

Bak örnekler aynı iyi düşün. Lahmacun arasında on kat tan daha fazla bile fark olabilir.
    Bimdeki etin kilosuna bak kaliteli kasaptaki etin kilosuna.
    Yağ li etin kilosuna bak yağsız etin kilosuna . Köşebaşındaki lahmacuncunun kalitesine bak birde oraya. 10 kat dediğin nedir ki ? Lamborghini örneğine takıldı isen buyur â sınıf bir normal arabayla kıyasla kaç kat fark var.
    Hocam bunlar istiyor ki, her yerde Lahmacun 5 TL olsun. Ben ayağıma ayakkabı alamıyorsam, başkası da alamasın. Geçen gün bir konu açtım, işim var ancak daha iyi şartlar istiyorum diye, altına işin var şükret diye cevaplar geldi. Vizyon sıfır yani.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Yav hocam bu fiyatlar uçuk tamam da yani bizim insanımız insan muamelesi görmemeye alıştığı için garip gelmesi normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Talep arzı doğurur bu işletmeler bi anda peydahlanmadı her daim böyle hizmet arayan bi seçkin kitle vardı. Cüzdanını düşürse üşenip almayacak binlerce insan var ülkede/dünyada. Gelir adaletsizliğinde hindistanla yarışıyoruz.

• Önceki haberde 48 euroyu görüp kur üzerinden dolandırıcılık var zannettim ama alan satan memnunsa zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış durumu olduğunu gösteriyor

2300 liraya kızan gençler için iyi birşey bu. 2300 liraya 1 yemeğe ödeyen ne kadar insan olursa 2300 lira üzerinde maaşla iş bulma ihtimalin artar. Sonuçta bu 2300 liranın çoğu işletmeye kalıyor kalan ise üreticiye( et,sebze vs). İşletmede bir kısmını çalışana ödeyecek. İşletmede kazancını yine villa otomobil alarak harcayacak bu sefer o paranın çoğu villa ve otomobil yapan emekçiye gidecek.

Yani o paraya dönere villaya otomobile verilir mi demenin mantığı yok . Sonuçta emekçiye ,üreticiye gidiyor bu paralar. Basitçe şöyle düşünün kişi 250 lirayı çalışanlara veriyor onlarda parayı verene 1 İskender yapıyor. Biri çalışanlara 4 milyon lira veriyor onlar ona 1 villa inşa ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 26 Haziran 2020; 17:18:59 >

• Papyon-Zil olayını duydular ya, olay bitti... Şimdi Bodrum'daki tüm Esnaf çalışanlarına Papyon takar, Kişiye özel zille çağırma sistemine geçer artık

• Bu adami her alanda kaziklanmadigini savunmasi cok guzel :) . Bakis acisi guzel :)) .

Ne demisler : Zenginin parasi zugurdun cenesi yorarmis ;) .

• Bodrum'daki dönerciler ise böyle fiyatlara hiç döner satmadıklarını belirterek “Porsiyonunu 40 liraya satıyoruz dönerin. Ekmek arası ise 18 liradan satılıyor. Bu fiyatlar Bodrum'a zarar veriyor. Biz hayatımızda böyle fiyatlar görmedik” dedi.

Ha 40 TL çok ucuz yani?!

• Zenginin malı yine fakirin çenesini yoruyor. Sallayın.

• Parası olan yer aga, bırakın zengin fakir edebiyatlarını, kimde bu kadar çok para olsa herkes konforuna kalitesine bakar, en iyi yerde yemekte yer, en iyi arabayada biner, Açık ve net

• Papyon önemli...

Şaka bir yana kendini üstte gören halk ile iç içe olmak istemeyen özel ilgi isteyen insanlar var bunun gibi. Sadece seçilmiş belilri bir kitleye hizmet veren herkes giremesin diye fiyatların 10 kat yüksek tutan yerleri tercih ediyorlar.

E paraları var bütçeleri yeterli sorun etmiyorlar bunu.

Bana göre kendini beğenmişlik kibirden ibaret bir durum.

• Bir video vardı. Elinizde merdivenle her yere bedava girebilirsiniz diye.

Yakanızda papyonla zenginleri yolabilirsiniz gibi bir teori oluşturdu bende bu. Denemek lazım.

• Kendini kazıklanmadığına inandırmaya çalışıyor ama bal gibide kazıklanmış :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.