Şimdi Ara

Bodrum'da Dudak Uçuklatan Faturayı Ödeyen Kişi Konuştu 'Ben Hayatımda Kazıklanmadım' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
7.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zaten sıkıntı bu.

Vergi adaletli olmalı. Zengin oran olarak neredeyse hiç vergi vermiyor. Sıradan vatandaştan %60-70 vergi alıyor.

Vergi adaletli olmalı. Zengin %50 fakir %10 veya fakir %60 zengin %1 de değil. Ikisinden de %15 gibi oran olmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "İş insanı" ilginç bu kafayla nasıl idare etmiş işleri anlaşılır değil. Kendine son model araba alırsın, villa alırsın paraya kıyarsın anlarım da dönere, papyona bu paraları verip kazıklanmadım demek, pes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 29 Haziran 2020; 8:40:3 >
  • bbc türkçe

bütün parayı bizdenmi çıkaracak türkler demiş.

bodrum belediye başkanı ceplerindeki bütün parayı almak zorundayız demişti.

bodrum belediye başkanı çok ta yanlış bir şey dememiş.

fakat yöneticilikle beceriksizlik arasındaki çizgiyi her zaman geçen chp dir.

aynı şey istanbul içinde geçerli.

imamoğlu iyi niyetli bir şekilde otobüs seferlerini artırıyor. fakat önündeki durakta yığılmaya sebep oluyor.

herkes söylenmeye başlıyor.

idarecilik yöneticilik ayrı şey beceriksizlik ayrı şey.

• Istedigi kadar pahali satsinlar. Musteri yoksa bu isler boyle tutmaz :)

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-53264660

Turist gelmeyecek. Gelen de o tur yerlere gitmeyecektir :) .

Cok kaliteli essiz/emsalsiz bir yemek vs ni vardir ustelik kalitelidir ve ederini de kendiniz belirliyorsaniz hizmetiyle filan o zaman kimse birsey diyemez.

Alti ustu klise bilinen bir doner. O doner kimbilir nasildir! Saglik yonunden ...

Personellerin portor muayenelerine kadar denetleniyorlar mi ? En son portor muayeneleri ne zaman yapilmistir filan ...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.