Şimdi Ara

BMW mi Mercedes mi? Tercihiniz ne olurdu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yakın zamanda bir araç almayı düşünüyoruz. Türkiye'den alınmayacak araç.

Tercih edebileceğimiz araçlar;

x5 E53 makyajlı kasa, (2004-2007),
    W211 Makyajlı kasa E serisi SW (2006-2009),
    BMW E60 5 Serisi SW (2004-2007),
    Mercedes ML Serisi W164 (2006-2009),

yukarıdaki araçlardan hangisini tercih edersiniz? Fiyatları yakın araçlar... SUV öncelikli tercihimiz ama araçlar hakkında bilgisi olanlar, kronik sorunlarını sıkıntılarını ya da iyi yönlerini anlatırlarsa sevinirim...

İyi forumlar.

• Kesin Mercedes’i secerdim. Bmw kadar motor arizasi cikaran bi araba gormedim. Ozellikle istediginiz yaslardaki arabalar ariza cikarmaya daha da musait oluyor. O yuzden hic gerek yok Bmw alip motor arizalariyla ugrasmaya
  • BMW motor yapmasında ne yaparsa yapsın. 1.6 136 lık ve 170 lik motorlar kadar dandik motor görmedim. Cehennem ateşi gibi yanıyor resmen. Çamurluklara dahi el değmiyor. 2 araçta da yap eksiltme vardı 11 bin km’de 1 litre kadar. Resmen benzin+yağ karışımıyla çalışan kullan at tipinde bir motor ikiside
  • kesinlikle mercedes
  • mersedes tabi ki
  • Tabiki de Mercedes daha iyi bir marka. Ama bana pek hitap etmiyor. Ben BMW’ciyim.
  • W211 in olduğu yerde diğerleri gazoz olur reis
  • yorumlarda da gördüğüm kadarıyla mercedes yoğunlukta. bmw x5'i denemek istiyorum açıkçası, merak heves bmw için tamamen. mercedes ise üstüne araba olmadığını kendim de biliyorum ama dediğim gibi x5 aklımı çeliyor.

w211 makyajlı ya da makyajsızı olursa dolusunu bulup almak sanırım en doğrusu, en mantıklısı olacak gibi. e serisi iyi hoş ama ml yüksek ve jip olduğundan merak ediyordum onda da direksiyon kutusu sorunları varmış. bmw'nin bu kadar sorunlu olduğunu bilmiyordum... Gözümü korkuttunuz, bizimkiler bir de nispeten sorunsuz arabalar istiyorlar. 2 sene passat variant kullandım 1.9tdi p130 kronik sorunları egr'si vs bizi biraz sıktı açıkçası.... sorunsuzluk ve konfor için danışacağımız tek adres, w211 olacak sanırım.... ama daha çok yorum görmek isterim, cidden aklımdakileri kesinleştirmeme yardımcı oldunuz...
  • W211 iyi bir tercih olacaktır
  • Bu paylaştıklarınızın içinde hiçbirisi w211 in tırnağı edemez. Kaldı ki yeni E ve 5 serileri bile bir w211 değil. Temız az km yapmış w211 i yeni çıkacak bütün E ve 5 lere tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HondatugraL -- 10 Eylül 2019; 21:8:32 >
  • Yıllanmış bmw almak bu ne cesaret yiğidim
  • X5 almıyorsan bari ML al. Direksiyon kutusu kaç para ki...
  • herkes bmwye sallamış. bakımları düzgün yapılmış arabaya bişey olmuyor bendeki 10 yaşında 320d 140 binde ve motoru hala saat gibi. servis kayıtlarını inceleyip gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ben olsam seçeneklere Q7 de eklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montreal28

herkes bmwye sallamış. bakımları düzgün yapılmış arabaya bişey olmuyor bendeki 10 yaşında 320d 140 binde ve motoru hala saat gibi. servis kayıtlarını inceleyip gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ben olsam seçeneklere Q7 de eklerdim.
    farklı olan yanıtlardan birisi sizinki, özellikle yanıtlayayım; q7 bütçemi aşıyor. o yüzden ekleyemiyorum malesef. 6 bin euro bütçem var :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.