Şimdi Ara

Bmw aracım tahrik arızası verdi şu an yılda kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
6
Favori
30.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar motor çalışıyor, tahrik hatası diyor araç ne ileri be geri gidiyor. Çekici bekliyorum.çok üzgünüm şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

sahibi olmadigim arac hakkinda yorum yapamam

ama hava filtresi konusunu hala anlamadiysan ders vermeye devam edebilirim. korkma ucretsiz ders
    Gece gündüz Civic hakkında yazan adam mı diyor bunu?

Bu tahrik hatası Civic'in sileceklerinden daha önemli bir konu enerjini yanlış konularda harcıyorsun.
    Tahrik uyarısı çok geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Aracın gitmeme nedeni de kendini güvenli moda almasından kaynaklı bi nevi önlem altarmalarda problem olduğundan değil. Arıza durumuna göre değişir ancak belki belki bilgisayar bağlantısı ile yapılcak bi kalibrasyonla bile düzeltilebilir örnekleri var. Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun aracı hareket ettirme masraf 3-4 e katlar araç kaç binde kronik sorundu zaten umarım garanti vardıt yoksa fena
  • Garanti yok arkadaşım. Sol şeritteydim zar zor sağa attım süratim 90-100 idi. Araç 5 serisi
  • Çekici de gelmek bilmedi bu kasko firmaları bitik resmen
  • Servis kapalı valla arkadaşlar yılın ilk günleri daha canım sıkıldı. Normalde yazmam
  • Geçmiş olsun,yolda kalmak kadar kötü bisey yok.Hem işiniz varsa ondan oluyorsunuz, hem yollarda perişanlık, kalacak yer vs. bir sürü dert.
  • N13 motor BMW tarafından müşterilerine atılmış en büyük kazıktır herhalde. Bmw club Türkiye sayfasında hemen her gün bir tahrik hatası konusu açılıyor. Garanti yoksa en az 5-10 bin TL arasında bir masrafa hazırlıklı olun.
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Araç 50 binde daha önce serviste su pompası değişmişti iyi niyetten 1800 lira ödemiştim
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt

ama hava filtresi konusunu hala anlamadiysan ders vermeye devam edebilirim. korkma ucretsiz ders
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Araba n20 16 kodlu 1.6 bmw arkadaşım. Severek kullandığım bir araç neden böyle yaptı hayret ediyprum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

N13 motor BMW tarafından müşterilerine atılmış en büyük kazıktır herhalde. Bmw club Türkiye sayfasında hemen her gün bir tahrik hatası konusu açılıyor. Garanti yoksa en az 5-10 bin TL arasında bir masrafa hazırlıklı olun.
    Üstad 5-10 binle kurtarır mı motordaki hasarın oranına göre daha yüksek olabilir gibi geliyo bence zaten premium araç (parçalar pahalı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Araba n20 16 kodlu 1.6 bmw arkadaşım. Severek kullandığım bir araç neden böyle yaptı hayret ediyprum
    Tahrik hatası deyince akıllara 3 serisi ve n13 motor geliyor. N20 motorda da aynı hata olması şaşırtıcı. Demek ki bunca zamandır boşu boşuna Peugeot'un günahını alıyormuşuz. İnşallah ucuz yoldan halledebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Üstad 5-10 binle kurtarır mı motordaki hasarın oranına göre daha yüksek olabilir gibi geliyo bence zaten premium araç (parçalar pahalı)

Alıntıları Göster
    Geçen gün facebook sayfasında tahrik hatası nedeniyle 20 bin TL masraf çıktığına dair paylaşım vardı ama minimum değeri yazdım hocam.
  • Bunlar büyük masraflar benim için inşallah o kadar çıkmaz
  • Yanından güzel arabalar geçtiyse tahrik olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Yanından güzel arabalar geçtiyse tahrik olmuştur
  • 2 saat oldu çekici gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

Gece gündüz Civic hakkında yazan adam mı diyor bunu?

Bu tahrik hatası Civic'in sileceklerinden daha önemli bir konu enerjini yanlış konularda harcıyorsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.