Şimdi Ara

Bmw 3.18 d aldım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
3
Favori
29.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 318d 1.6lt 150hp olsaydı sanırım 320d yi kimse sallamazdı.
  • Bir ara 3.18d furyası vardı E90 kasada. Şimdi yüzlerine bakılmıyor 143 HP idi onlarda. İleride de aynı muamele görecek gibi duruyor F30 kasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

yillarca 2lt araba almam enayi miyim o kadar mtv vereyim diye konustun durdun.. 1.6 arabalara 2.0 lt parasi verdin..

simdi gittin 2.0lt araba aldin.

volvoyu aldin cok iyi dedin, sattigin gore gunden beri konusuyorsun berbat diye

honda jip aldin en mantikli araba diye. sattigin gunden beri arkasindan atip duruyorsun.

yukaridaki sana buyuk konusmaman icin her turlu dersi verdi, bir turlu ibret almadin.

simdi bakalim buna ne kulp takacaksin. biz yine de hayirli olsun diyelim. saglikli gunlerde kullanilsin

TEK tek cevap verim seni ilgilendirmez ama olsun ben yinede verim

Volvo olayindan baslayim o arabayi almak buyuk bir hataydi gercekten pismanim araba konusunda tek pismanligim volvodur

9 kere servisine gidip 15.000 lira servis parasi verdik

Bu olaylar olayi 4 sene falan oluyor arabayi satarkende 30.000 zarar ettik nereden baksan zarar

Ben hic bir zaman 2000 motor araba alana enayi falan demdedim

Qq motorlu mercedes c200 d alip fazla parami verseydik ? Senede 1500 lira fazla mtv vericez diye ?

Crv gelince ederinden fazla paraya aldik ama araba rakipsiz motor sanziman cekis yonunden honda bunu kullaniyor bir daha alirmisin dersen asla JAPON ARABASİ TERCİH Etmem honda hic tercih etmem

Baska sorun ?

cihan bana gider yapma. ben 2006'dan beri buradayım 2009'dan beri burnumun dibindesin ne konuştuğunu ne ettiğini ben iyi bilirim..

arabayı almadan yermek için bir dünya fik fik edersin, aldıktan sonra en büyük fanı olursun, sattıktan sonra yine bir dünya fik fik edersin...

herkese ezberden aynı cevap.. blokla geç diye babalanıp duruyorsun ama burada ütülediğin de bizim kafamız..

şimdi arşive girer çıkarırım o 2lt mtv ödeyenlere enayi dediğin mesajı ama surat surat değil davul derisi gibi olmuş artık. ne desem yarabbi şükür dersin. çok iyi biliyorum çünkü ben o zamanlar 2lt araç kullanıyordum da fesüpanallah deyip seni kendi haline bırakmıştım..

tek pişmanlığı volvoymuş.. hondanın arkasından ettiğin laflar buradan aya yol oldu..

hayırlı olsun dedik yine de anlamadın.. ne halin varsa gör hatta mümkünse kendi başını ye cihan.

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Arteon 4 serisinin rakibidir. Passat bile bazı noktalarda premium rakiplerinden iyiyken arteon neden daha iyi olmasın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nhympex

arteon e segmenti ve 5 serisinin rakibi canım kardeşim

Yok yok yok yok 7 serisinin rakibi tabi Dsg efsanedir ya.Zf sanziman yaninda bir hic.5 serisi passatın rakibi 3 serisi jettanın rakibi aa!

• birader sen herhalde 6 ayda bir araba değiştiriyorsun, ne zaman ismini görsem araba markası değişiyor, kuzenim gibi hastalık herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Neyse passatla ayni konsola sahip arabaya 250 bin vermedin. Versen bu tarz bi konu ac(a)mazdin

O konsol 3 serisinin konsolundan cok daha iyi yalniz passat diye kucumsuyorsunuz ama ayni konsolun arteon dada olmasi onu kalitesiz yapmaz .. Ama sunuda soyliyim o kadar para versem bende ayni konsolu istemezdim ..

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Kac yildir dogru duzgun buraya yazmiyorum bile neyin fanatikligini yapmisin ?

1 yildir bmw 1.16 d var zaten bir kere overken gordunmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Arteon 4 serisinin rakibidir. Passat bile bazı noktalarda premium rakiplerinden iyiyken arteon neden daha iyi olmasın ?

Git burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Arteon gibi Passatvari bir aracın 2.0 BMW'den aynı hacimde 30-40000TL ucuz olması gerekirdi en az.

300000TL falan komik ötesi.

İmzamı atarım Şener Bey.

cihan bemeve aldı...
    bundan sonra "bemeve bey" diyeceksiniz.
    pardon "cihan bey" diyeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 24 Temmuz 2017; 9:36:41 >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Babanın yeri mi ?

• merhaba oncelıkle hayırlı olsun.. araba işi zevk işi.. zevkler ve renkler tartışılmaz.. BMW gibi dış gorunumu vasat ve iç dizaynı 90lardan kalma bir araca o kadar para gömmek bana göre değil açıkcası... ayrıca BMWde hala bircok yeni teknoloji yok... hala ufak tefek aksesuarları donanım diye kakalıyorlar.. 200 bin tl üzeri araçta şerit takip adaptif cruse çarpışma asist otomatik uzun far vs yok.. normal cruse bile olmayabilir... bmw bu belli olmaz...
  • ben olsam v6 amorak alırdım 160 a

hem de 224 tane beygiri var

• CinliUV C kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok doğru bir konuya temas etmişsin, bu kasa 3 lerin (F-30) en büyük handikabı donanım ve teknik donanım, cruise olayı en büyük sıkıntı baz versiyonlarda olmaması lazım, en donanımlısı 40. yıl idi galiba, O da şuanda piyasada yok.
  • Cihan hocam a4 ü sattınız mı? Sattıysanız kaça gitti.

• Arteon ile BMW 3 ü karşılaştırıp üstüne üstlük 3 serisi üstündür diye hede hedö yapan bilgi yoksunu tayfaya da teessüf ediyorum bu arada ..

• nhympex kullanıcısına yanıt
    Ne tarafa gülüyoruz hayatım?

• quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Arteon ile BMW 3 ü karşılaştırıp üstüne üstlük 3 serisi üstündür diye hede hedö yapan bilgi yoksunu tayfaya da teessüf ediyorum bu arada ..

Tamamda hocam 300bin tl lik araç yapıyorsun o iç dizayn(tasarım) nedir ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Passat hangi konuda premium rakiplerinden iyiymişGenişliğinden başka espirisi yok.301 ve symbol'de geniş diye Polo'dan,Audi A1'den iyi yani..Söylediğin buna benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 24 Temmuz 2017; 16:47:56 >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    Yazılımla 320dyi 330dye çevirmek de vardı işin ucunda..

Hocam neden 320d değil de 318d, bildiğim kadarıyla aralarında 15-20 bin gibi bi fark vardı.

Hayırlı olsun yine de. Güle güle binin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.