Şimdi Ara

Blade (6 Eylül 2024) | Mahershala Ali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athn -- 2 Mayıs 2023; 15:52:39 >

• Çok sağlam olacak bence

Xmen vs göremedim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offf işte beklediğim karakter

Ghost rider'da gelse keşke..
  • Bakalım nasıl olacak efsane
  • Blade (6 Eylül 2024) | Mahershala Ali

Mahershala Ali'yi Alita Battle Angel'da böyle görrünce aklımdan geçen "Blade" gibi olmuş.
    Adamı "The 4400" dizisinden bu yana takip ederim çok iyi oyuncu olacak bu adam dedirtmişti.
  • Çok güzel, heyecan verici ama bir anlamda işin içinde MCU ve Disney olduğu sürece de muhtemelen Rated R ile sonuçlanmayacak bir haber.

Artık Disney’in risk alıp birbirinin aynısı tarzda MCU filmlerindense Blade ile başlayarak mümkünse Moon Knight, Ghost Rider ve Punisher gibi sert ve karanlık karakterlerle devam eden, bir dönem çizgi romanlarda yaptığı Marvel MAX markası gibi bir başka klasman yapıp mümkünse Marvel Knights filmlerine gitmesi lazım. Bunların yanına Daredevil koysan Knights da olur mesela ama onun haricindekilerden çok güzel Midnight Sons da çıkar ortaya. Morbius Sony’de değil Marvel’da olsa Blade filminden başlayıp sonra oraya çok güzel bir anti kahraman geçişi de yapılırdı.

Tabii Endgame, Eternals, hele de ilerde daha da kozmik şeyler falan derken girerler mi bu toplara hiç sanmıyorum; ben sadece bu tarz ayakları yere basan sert ayardaki karakterleri seven biri olarak öylesine hayal kuruyorum. Adam 23 tane başarılı PG-13 film çekmişken ve 5-6 tane daha çekecekken 30. filmini niye Rated R yapsın, o ayrı mesele. Hele ki Disney’den bahsediyoruz ama Rated R olmayan Blade filminden de hayır gelmez.

Snipes gibi bir Blade kimse olamaz ama Michael B Jordan Killmonger’la hakkını harcadıktan sonra Mahershala Ali şu an bu rol için en iyi isimdi zaten, Feige’ye göre stüdyoyu o arayıp Blade yapmak istediğini söylemiş. Tekrar bir Blade çevrimine karşı yıllardır süregelen bir istek vardı zaten; Blade üçlemesi sonrası gelen ve vampirlik müessesini ayaklar altına alan ergen vampir filmleri enflasyonu da bitip unutulduğuna göre bu film gelene kadar böyle bir işe girişmenin tam zamanı olur ama keşke Rated R... PG-13 çekildiği ve 1998 filminden daha iyi olmadığı halde Rotten’da %96 aldığını görür gibiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 21 Temmuz 2019; 15:7:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BLADE

• Umarım R Rated olur.
  • Maşallah Ali varsa fena gişe yapmaz devamı bile gelebilir.
  • Wesley Snipe'lı Blade'i sevmiştik. Bunu da severiz kanımca.
  • Kevin Feige: "Mahershala Ali, Green Book filmiyle Oscar'ı kazandıktan sonra bizi aradı ve Blade'i oynamak istediğini söyledi. Bu kadar."
  • Mahershala Ali'yi severim iyi oyuncudur ama ne bileyim bir Wesley Snipe gerçeği var ortada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Mahershala Ali'yi severim iyi oyuncudur ama ne bileyim bir Wesley Snipe gerçeği var ortada..
    Bilmiyorum ama onun yerini dolduracak tek kişi olabilir, Gerçi ben tek filmini izledim ama duruşu ve tipi çok yakışır bu role bence.
  • Blade (6 Eylül 2024) | Mahershala Ali

Üşüyoruz reyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 21 Temmuz 2019; 22:40:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Üşüyoruz reyiz.
    Acaba filmde görür müyüz? Yaşlı bir şekilde genç blade'imizin akıl hocası falan olarak.
  • Intruder kullanıcısına yanıt
    4400 dedin beni nostaljiye sardın hocam ya, ne günlerdi beee
  • Her ne kadar yaşlandığını göz önüne alsak da Wesley Snipe filmde yer alsa çok güzel olur. Elbette blade olsun demiyorum. Ama eski üçlemedeki akıl hocası Whistler isminde bir dayı vardı. O rolü Wesley reise verseler güzel olur. Zaten beyaz karaktelerin çoğunu beyaz olarak görüyoruz sinemada bu seferde aynı şekilde olsa çok hoş olur . Ayrıca Mahershala Ali on numara bir seçim bence film seriye bağlayacaktır.
  • Ortalama üstü bir film olur umarım. Vasat Marvel yapımları görmekten sıkıldım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.