Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MASUMİYET FİLMİNİN SONU HAKKINDA DİKKAT SPOILER İÇERİR [sorun çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
8.098
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> MASUMİYET FİLMİNİN SONU HAKKINDA DİKKAT SPOILER İÇERİR [sorun çözüldü]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    402 Mesaj
    ---SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR------SPOILER İÇERİR---

Beyler filmde Zagor ve Uğur'un yakalanıp öldürüldüğü haberini tvde Reha Muhtar sunarken Zagor'un resmi olarak aşağıdaki 1. resim ardından Uğur'un resmi olarak 2. resim gösteriliyor. Filmin sonunda Yusuf hapis arkadaşının babasının yanına gittiğinde ise aşağıdaki 3. resim gösteriliyor. Yani buradan Zagor ve Yusuf'un arkadaşı Orhan aynı kişi çıkıyor ve burada film bende kopuyor. Siz bu kısmı anlayabildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vorschlaghammer -- 11 Aralık 2013; 22:38:18 >

0
    |
    |

• Yarbay
    2137 Mesaj

Yusuf'un filmin başından beri "hapisteki arkadaşım iş ayarlayacak" dediği adam Zagor'un kendisi yani Orhan. Yusuf İstanbul'a giderken bu haber yayınlanıyor. Yani Orhan hapisten kaçmış ve öldürülmüş. Cenazeyi en yakınına teslim edecekler dolayısıyla babasına teslim ediyorlar. Yusuf İstanbul'da sorup soruşturup Orhan'ın babasının yerini buluyor. Orhan'ın cenazesi babasına teslim edildiği için o mekanda yerde duruyor. Sonuç olarak Yusuf, Zagor ile Orhan'ın aynı kişi olduğunu asla öğrenemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner_Gnc -- 11 Aralık 2013; 22:24:46 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner_Gnc

Yusuf'un filmin başından beri "hapisteki arkadaşım iş ayarlayacak" dediği adam Zagor'un kendisi yani Orhan. Yusuf İstanbul'a giderken bu haber yayınlanıyor. Yani Orhan hapisten kaçmış ve öldürülmüş. Cenazeyi en yakınına teslim edecekler dolayısıyla babasına teslim ediyorlar. Yusuf İstanbul'da sorup soruşturup Orhan'ın babasının yerini buluyor. Orhan'ın cenazesi babasına teslim edildiği için o mekanda yerde duruyor. Sonuç olarak Yusuf, Zagor ile Orhan'ın aynı kişi olduğunu asla öğrenemiyor.

Ben Zagor'u insan ismi zannetmiştim ama lakabıymış

Cevapladığın için teşekkür ederim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    388 Mesaj
    hortlatıyorum.

3.fotograftaki adam kim demişsin o adam zagor işte ilk fotografla o fotografı karşılaştır aynı fotograf oldugunu anlarsın birisi tvde oldugu için daha parlak ve kırpık yoksa aynı fotograf
    |
    |
    34 Mesaj
    İyi güzel hoşta Haluk bilginer Yusuf a 10dk boyunca Zagoru anlattı isim vere vere bide Yusuf o benim hapis arkadaşım falan da demedi yani çok tutarsız bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: RAHMOO

İyi güzel hoşta Haluk bilginer Yusuf a 10dk boyunca Zagoru anlattı isim vere vere bide Yusuf o benim hapis arkadaşım falan da demedi yani çok tutarsız bence.
    gerek tirat'ı gerek filmi analiz ederek seyrettim,

dediğiniz çok doğru

muhteşem tirat'ı tekrar hatırlayalayım ;

https://www.youtube.com/watch?v=10zCe8a-uU8

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.