Şimdi Ara

Blade (6 Eylül 2024) | Mahershala Ali (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Her ne kadar yaşlandığını göz önüne alsak da Wesley Snipe filmde yer alsa çok güzel olur. Elbette blade olsun demiyorum. Ama eski üçlemedeki akıl hocası Whistler isminde bir dayı vardı. O rolü Wesley reise verseler güzel olur. Zaten beyaz karaktelerin çoğunu beyaz olarak görüyoruz sinemada bu seferde aynı şekilde olsa çok hoş olur . Ayrıca Mahershala Ali on numara bir seçim bence film seriye bağlayacaktır.
    The Recall filmine baktığımda, bir Arnold kadar çökmemiş. Bence yine oynayabilirdi.

Kapak resmindeki BLADE harflerindeki çift renk ile eskiye selam çakmışlar. "Bıçağın İkiyüzü"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 23 Temmuz 2019; 10:9:36 >

• Mahershala Ali'nin oyunculuğu çok iyi, severim kendisi fakat az önce Wesley Snipes'ın Blade haline baktım, adam karizmanın vücut bulmuş hali. Mahershala, Snipes abimiz kadar karizmatik değil bana göre. Eğer +18 film olmazsa Mahershala hiç tutmayabilir.
  • Bu film, Phase 5'in ilk filmlerinden biri olacak sanırım. Feige, Blade'in Phase 4 filmi olmadığını söylemiş. Film +16 olursa öpün başınıza koyun.
  • Dcnin Joker ile başlayıp Karanlık temaya gideceğiz hamlesine karşılık bir hamle bence bu. En az +16 olacağını düsünüyorum. Yazan da olmuş gerçi ama Sony aptalı Morbiusu salsaydı ikilinin çok güzel filmi olabilirdi. Bomboş firma sony. Tek başına venom, tek başına morbius. Kanser firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçim iyi üstüne iyi bir vucut geliştme antrenmanı yaparak blade roluny hakkını verir. Umarım ilk film gibi olur.açılış sahnesi müzikleri. Sonraki iki film maalesef çöptü

• Mahershala Ali mükemmel bir seçim olmuş. Tam oturmuş.
  • Ağız yapısından dolayı tercih edildi sanırım :D
  • Mahershala Ali'yi yıllar önce ilk gördüğümde tam Blade'i oynayacak oyuncu diyordum. Tam bir hayaldi. Bir baktım Blade olmuş. Ben şok

Daywalker reyiz
  • ileride Morbius filmi ile blade filmini bağlayacaklar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 23 Ağustos 2019; 21:59:5 >
  • "True Detective"in yaratıcısı Nic Pizzolatto, "BLADE"in senaryosu üzerinde çalışıyor.

• 2 seneden önce gelmez sanırım.

• konusu 4 yıl önce açılmış. ortada daha senaryo yok. başrol bile yaşlanmıştır.

blade 2 defalarca tekrar tekrar seyrettiğim filmlerdendir. efsanedir. Wesley Snipes gibi bir aktör bir kere daha gelmez. sadece bu değil bütün filmleri gayet güzeldir.

• Harbiden aradan 4 yıl geçmiş, n'oldu bu filme?

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

yalan oldu

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt

Yalan olma durumu yok haziranda çekimler başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Yalan olma durumu yok haziranda çekimler başlıyor.

Yok ben trol dedimama gerçekten yalan oldu gibi geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doom kullanıcısına yanıt

Bir üstte senaryo çalışılıyor haberini yapmışsın. 2 ayda yazılan çizilen senaryodan, ortada senaryo yokken yapılan oyuncu seçiminden hayır geleceğini sanmıyorum. En az 100-200 sayı blade çizgi romanı okunmalı, okunmasıda yetmez anlaşılmalı.

• Adam film çekmekten dövüş tekniği öğrenemedi heralde. Wesley’in yerini tutmaz. İlki gibi gelmeze gelemez bu evrene daha. Terminatör gibi kült kalacak

• Mahershala Ali'yi severim iyi oyuncudur lakin bir Wesley Snipes etkisi beklemiyorum. çünkü blade her zaman Wesley Snipes'tır 

• Thomas Anderson kullanıcısına yanıt

Hocam Wesley Snipes aksiyon filmi yıldızıydı. Her türlü dövüş sahnesini başarıyla çekiyordu. Yeni adamın herhangi bir aksiyon geçmişi yok. Çekimler başlamadan iyi bir çalışma yapması lazım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.