Şimdi Ara

Bkm Express'ten 20tl iade! (ilk kez kullananlara!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
26
Favori
19.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende az önce alış veriş yaptım n11den mail geldi. 20 TL iade edilecekmiş.
    Yani 30.000 kişi kota dolmamış.
  • Kredi kartı sahibinin tc si ile bkm ye kayıtlı tc aynı olmak zorunda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17:25 te n11 den combo pardon alışveriş yaptım mail anında geldi kota dolmamış
  • Mail N11'den mi geliyor ? Dün gece bende yaptım ama ilk kez kullanmama rağmen birşey gelmedi.
  • SnypeR kullanıcısına yanıt
    Bkm den geliyor hocam mail

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    evet
  • Teşekkürler
  • Sevincimden uzun uzun anlatayım :D

Geçen sene astra g aracımın sağ aynası düştü (arkadaşımın kapıyı sert kapatmasından ve aracının yaşından dolayı yapışkanlarının zamanla çözünmesinden)

Yine aynı arkadaşımı iş çıkışı almaya geldiğimde dizim çarparak ayna kontrol kumandasının joystick parçasını kırdım.

bunun dışında sileceklerimde iz bırakıp yoğun yağışlı havada iyi performans vermez oldu, bu yüzden muz + telli hybrid sistem silecek almak hasıl oldu (yorumlara göre performansı normal sileceklere göre çok iyiymiş)

sepet toplamı 85,34 - 25tl kupon - bkm 20tl indirim = 40,34 liraya eksik parçalarımı neredeyse bedavaya hallettim

Bu arada alışverişimi 20:55 itibari ile yaptım ve iade onay mailim geldi, kota hala dolmamış, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 11 Kasım 2016; 21:12:47 >

• Siparişi verdim 5 dk sonra iade maili geldi. Paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

Ben daha önce alışveriş yapmadım sanıyordum ama bir defa alışveriş yapmayı denemişim. İşlemin yanında kırmızı ünlem var, sanırım onaylanmamış bir işlem bu. Acaba kampanyadan yararlanabilir miyim? Bilgisi ya da tahmini olan varsa bir söyleyiversin.

Benim durumumda olan varsa haber vereyim. İade hakkımız varmış.
  • İade süresi çok uzun
  • Bu 20TL ne zaman geri geliyor? 58 liraya gittigidiyor'dan 16000 mAh Xiaomi powerbank aldım. 38 liraya geldiyse iyi gönül isterdi ki çek+kupon+avantajix ile bedavaya gelsin ama buna da şükür.

Edit:Eposta gelmiş 20 TL iade kazandınız diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfak -- 12 Kasım 2016; 0:34:27 >
  • 45 liralık ürüne 11 n11 kuponu %5 mağaza indirimi 20 tl de bkm indirimi ile 13 lira gibi bir fiyata aldım

• 30.000 kişi ile sınırlıymış migros -turk telekom kapmpanyasına dönmesin bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk alisverisim olmasina ragmen bana mail gelmedi,sadece harcama tutarinin yazdigi bilgilendirme maili atmislar. Baska var mi gelmeyen

• kampanya devam ediyor mu?
  • valar_morghulis kullanıcısına yanıt
    Birkaç saat önce n 11 den 3kg çiğköfte aldık 30.90₺ ardından 20tl iade maili geldi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüh masterpass 50/22 ile bkm iadesi birleşirmiydi acaba
    Ödeme 30un altında kaldığından heralde olmazdı dimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada bkm üyesi midir

• 32Tllik alışveriş yaptım . Aynı dakika mail geldi . 30bin kişi sınırı dolmamış ..

19.57de aldım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.