Şimdi Ara

Bkm Express'ten 20tl iade! (ilk kez kullananlara!) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
26
Favori
19.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir kart tanımlayıp sipariş geçtim ama herhangi bir ödeme geri iade edilmedi ayni tc ile başka karttan üyeliğim var bu yüzdenmi olmadı acaba

• İade maili alalı 15-20 gün oluyor bakalım para ne zaman gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

deneyip mail gelen var mı hala?

Dün kitap aldım mail geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

Yeni bir kart tanımlayıp sipariş geçtim ama herhangi bir ödeme geri iade edilmedi ayni tc ile başka karttan üyeliğim var bu yüzdenmi olmadı acaba

Her TC ile Bir Kere Kazanılabilir. TC Sahibi ile Kart Sahibi Aynı Olmalı. Ailedekileri Gözden Geçirin. Ben Babamın Bankamatiğiyle Almıştım. Bu Akşamda Kayınvalidenin Bankamatiğini Deneyeceğim
  • boyner internet sitesinde kullanan var mi kullanilir mi acaba

• arkadaşlar kampanya devam
  • Hocam az önce alışveriş yaptım mail gelmedi ama sorun olur mu ki?
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Ben de bkm 'ye yeni üye oldum . Kartlarımı tanımladım. Bugün Migros'tan sadece kartımı kullanarak alışveriş yaptım. Ama gelen mail yok , biryerlerde yanlış mı yaptım acaba .

• cenavar_27 kullanıcısına yanıt
    Kredikartı ile mi yaptın yoksa BKM üzerinden mi?

Bkm express ile ödemen lazım
  • bkm mobil veya web den ödeme farkedermi, ödeyenler nasıl bir yol izlediğini yazabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Tc ve kart bana ait bu kart ile ilk defa kayıt olup alışveriş yaptım herhangi bie iade yapılmadı daha önceden başka bir kart ama ayni tc ile kayıtlıydım tc aynı diyemi iade vermedi acaba ? Eğer öyle ise tc no yu değiştirebilirmiyim ?

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Yok
    Bilmediğim için paracardla ödedim
    Uygulamayı açıp oradan mı ödemeliydim😞

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren Keleş

geçenlerde indirim gelecek diye arkadaşıma hesap açtırıp alışveriş yaptık. bir kaç gün sonra çocuğu banka aradı kredi kartı bilgileriniz çalınmıştır diye kartı iptal ettiler. bkm ile son günlerde alışveriş yapıp başına bu tarz bir olay gelen var mı?

Hocam direk bkm ye çamur atmış gibi olmuşsunuz bu cümlenizle, ancak bkm de kartı eklerken kart numarasının tamamını girmiyorsunuz,ilk 6, son 4 numara gibi birşey giriyorsunuz ve ardından o kart hangi bankaya ait ise o bankadan doğrulama güvenlik smsi geliyor.

O arkadaşınız başka yerlere kart numarasını girip kaptırmış olabilir, ben bkm expressi yıllardır kullanırım, başıma bu tarz bir olay gelmedi. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trablus35

Tc ve kart bana ait bu kart ile ilk defa kayıt olup alışveriş yaptım herhangi bie iade yapılmadı daha önceden başka bir kart ama ayni tc ile kayıtlıydım tc aynı diyemi iade vermedi acaba ? Eğer öyle ise tc no yu değiştirebilirmiyim ?

Tc ile Bkm ye İlk Drfa Kayıt Olup İlk Kullanımınızda 30 TL Üstü Ödemeye 20 TL İade Kazandığınıza Dair Üye Olurken Kullandığınız Maile Gelmiş Olması Lazım.Gereksiz vb.Klasörlere Bakın İsterseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenavar_27 kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yaptığınız yerin Ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme ve bkm express ile öde Şeklinde seçenekler olması lazım. Bkm express ile öde seçeneğine tıklayıp açılan sayfadan bkm üye bilgisi giriyorsunuz ve işlem tamamlanıyor.

N11 gittigidiyor tarzı siteler bkm üyesidir.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Yok
    Bilmediğim için paracardla ödedim
    Uygulamayı açıp oradan mı ödemeliydim😞

• ofofyarim O kullanıcısına yanıt
    Fiziki alışveriş yaptım ben
    Sanırım internetten alışveriş yapmalıydım
    Kusura bakmayın Zaman'ınızı aldım
    İnsan bilmeyince böyle oluyor🤔

• hala devam ediyor mu yakın zamanda alan var mı? Birde daha önce alışveriş yapıp 20tl iade kazandınız maili geldi.Tekrar alışveriş yapsam iade kazanır mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluxion -- 21 Kasım 2016; 13:39:35 >
  • 20 tl iade mesajı bana da geldi az önce

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.