Şimdi Ara

Bkm Express'ten 20tl iade! (ilk kez kullananlara!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
504
Cevap
26
Favori
19.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu bende merak ediyorum sanal market'den alışveriş yaptım bkm ile odedim.. fakat teknik bi hata oldu sanırım migros siparişi hazırlamadı

Aradım durumu anlattım bi sıkıntı oldu sanırım dedi ve tutar kartınıza iade olacak dedi

20 ₺ bkm den gelmez galiba.... kampanya iptal olunca bende 1 ₺ ye findeks kredi notu öğrenme kampanyasını yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aradım sordum.

daha önceden alışveriş yapmış olan hesap zaten kampanyadan faydalanamıyor.
    daha önceden alışveriş yapmış kart yeni(başkasının adına) açılan hesapla beraber kullanılırsa da faydalanamıyor.

adam dedi ki: kampanyadan kişi bazında 1 kere faydalanabilirsiniz. hesap veya kart bazında değil. hem hesabı hem kartın sahibini tc no dan kontrol edecekler anlayacağınız.
  • 3 4 arkadas xiaomi 10bin mah almis nerden aldiklarini link ile pm atabilirlermi bende alicam bu kampanya ile 😊

• Arkadaşlar bir sorum olacak..

N11 den benim hesapta çek olduğu için benim hesabimla alışveriş yapıp bkm Express ile odemeyi arkadaşın hesaptan odeyince işlem geçerli olur mu?

N11 hesabı benim
    Bkm hesabı ve kredi kartı onun

Alıntı ile cevaplarsaniz çok memnun olurum

• BKM üyeliğim var ancak BKM aracılığıyla alışveriş yaptım mı yapmadım mı hatırlamıyorum. "Geçmiş İşlemler" kısmından "Alışveriş"'e tıkladığımda "Geçmiş alışverişiniz bulunmamaktadır." yazıyor. Kesin olarak alışveriş yapmamış mıyım acaba? Yoksa geçmiş bir süre sonra siliniyor mu?
  • Ben daha önce alışveriş yapmadım sanıyordum ama bir defa alışveriş yapmayı denemişim. İşlemin yanında kırmızı ünlem var, sanırım onaylanmamış bir işlem bu. Acaba kampanyadan yararlanabilir miyim? Bilgisi ya da tahmini olan varsa bir söyleyiversin.
  • Aln var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: remy_

Arkadaşlar bir sorum olacak..

N11 den benim hesapta çek olduğu için benim hesabimla alışveriş yapıp bkm Express ile odemeyi arkadaşın hesaptan odeyince işlem geçerli olur mu?

N11 hesabı benim
    Bkm hesabı ve kredi kartı onun

Alıntı ile cevaplarsaniz çok memnun olurum

Geçerli olur.
  • Az önce alışveriş yaptım, mail geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Az önce alışveriş yaptım, mail geldi

mail gelir gelmez hesaba yatıyor mu para? Ne zaman yatıyor?
  • Emre654 kullanıcısına yanıt
    Yılsonuna kadar denmiş, kesin bir tarih yok.
  • n11'den alışveriş yaparken hata verdi cep telefonu uygulaması, tekrar denedim, şimdi baktım bir sipariş var n11'de ama bkm'de iki kere çekmiş gözüküyor, düzeltmek için ne yapmalıyım, tavsiyesi olan?
  • haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    Kaç dakika sonra geldi acaba? Ben n11'den alışveriş yaptım , hala siparişlerim kısmında gözükmüyor fakat para çekilmiş. Mail de gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıstemsel hata var dıyor sız nasıl yapıyorsunuz arkadaslar

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Alışveriş ile iade maili aynı anda düşmüş. N11 sipariş kısmına ise 10dk sonra filan düştü.
  • emre.karakus E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. N11 müşteri hizmetleri sıkıştırıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emırkozcuoglu kullanıcısına yanıt
    şimdi de sipariş n11'de gözükmüyor.. ödemenizi aldık diye mail de geldi halbuki, n11 altyapısı dayanamadı bu yüklenmeye anlaşılan..
  • Sabah 11 gibi n11 de alışveriş yaptım
    Maile 20 tl iade mesajı geldi

• Ben gece alışveriş yaptım kargo bile yola çıktı ama hala gelen mail yok.Daha önce bkm den alışverişim olmadı.Herhangi birşey yapmama gerek var mı acaba

• 2 kez ödeme yapmak istedim bkmexpress ikisin de de hata verdi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.